hey,
ik heb net mikai eens gemeten en zijn schofhoogte is nu 59-60 cm. hij is nu 6 maanden.
mikai zijn papa heeft 61 cm schofthoogte en zijn mama 51,5 cm schofthoogte.
zou mikai nog veel groeie.
gaat hij nog in de breedte goeie?
of is hij 'klaar'
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "groote mikai" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
haha
wij hebben ook ongeveer zoiets meegemaakt.
in begin zeiden mijn ouders altijd:"en die schooit nie he!"
en nu doet hij niet anders
Ik denk dat hij nu nog in de breedte gaat uitzwaren. Hein.
Bij ons (de cavaliertjes) groeien eerst een jaar in de lengte en dan pas in de breedte.
Joekie heeft bijna ook zijn volwassen lengte (hij is nu al 32 cm schofhoogte)
Lisa ,Mikai gaat een reuze hond worden,haha!Nu al zo groot?Heb je dat wel goed gemeten?Ze groeien tot ongeveer een jaar in de hoogte en dan zwaren ze nog een beetje uit.Maar niet zo heel veel hoor.
Nee, 'klaar' is ie nog lang niet!Misschien gaat er in de hoogte niet veel meer bijkomen, maar het uitzwaren gaat nog zeker een jaar of anderhalf jaar door!
Toen Nanu 1 jaar was, dacht ik: ze is nu toch al echt volwassen! Toen ze anderhalf was, zag ik dat ze toch nog steviger en voller was geworden, en op haar twee jaar was er een groot verschil met hoe ze was toen ze 1 jaar was!
Dus Mikai is er nog lang niet, hahaha! Gelukkig maar!
ja hoor ik heb het zeker goed gemeten.
dan heeft mikai dus nog een lange weg af te leggen
Lisa een samojeed , en wees maar blij , blijft wel tot drie jaar veranderen,Ze blijven er lang als een pup uitzien ,krijgen lang het uiterlijk van een opgroeiende puber en dan eindelijk zonder hun streken te verliezen worden ze volwassen.Maar daarom vinden mensen die voor een samojeed kiezen het ras zo leuk.
Wat is het toch een lekker ding. Hoeveel weegt Mikai nu? Byr is net zo oud en weegt 23 kg. Ik vind het al een hele vent hoor! Begint hij al te puberen?
Byr weegt precies evenveel . En ja, de eerste pubertrekjes komen er aan... maar het valt nog wel mee. Hij probeert ons alleen eerder uit bed te piepen. Hoe pubert jouw Mikai dan? Wat voor fratsen verzint hij? (kan ik me een beetje voorbreiden hihi)
ook begint hij al rond 5:30 te blaffen.
en soms zo uitvallen en dan begint hij te jammeren.
hij heeft het dus soms wat moeilijk.
ook loopt hij nu opeens voor mijn voeten...
hij begint ook zijn pootje op te heffen.
t' wordt een echte man
Skippa is hier tot na zn 2e aan t uitzwaren gebleven.
De hoogte stopte rond de 6/7 maanden
Wat heb je een mooie profielfoto van Mikai.Dus hij blaft jullie vroeg wakker.Viel hij niet om de eerste keer dat hij zijn poot op tilde om te plassen? Hier ging Tybor tegen een boom aan leunen maar had nog niet door dat hij zichzelf dan onder plaste.
omvallen niet maar hij stond tog nie stevig op zijn pootjes.
toen hij voor het eerst zijn pootje ophief,bij een paal "mikte" hij verkeerd en plaste op een raam
Haha, wij waren aan het vertellen bij de da dat onze joekie nooit blaft, en plots, blaffen van meneer joekie
Nu nog zijn pootje optillen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "groote mikai" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?