
Hallo allemaal,
ik ben op zoek naar zo'n band ie je om je buik kan doen zodat je de riem niet hoeft vast te houden tijdens het hardlopen.
ik heb wel een hele mooie gezien bij zooplus, maar ik vroeg me eigenlijk af of ze ook in gewone winkels te verkrijgen zijn, zoals bv discus of welkoop.
anders moet ik het online bestellen, maar ik wilde het eigenlijk in dit weekend al gebruiken.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "jogging riem" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 

3 doggies 
ah een heup gordel, heerlijk! Loop ik ook dagelijks mee! ik heb die in de dierenwinkel gekocht in het dorp...

moet ik dan maar eens gaan kijken
heb ze er eerlijk gezegt nog nooit gezien, maar de dierenspeciaalzaken die we hier hebben, zijn helaas ook niet zo groot :(

Ik ben ook opzoek! Die van zooplus heb ik ook gezien alleen die lijkt me zo zwaar
ik heb wel voor het hardlopen zo'n gordel waar je drinkflesjes in kan doen, ik ga is kijken of ik de riem daaraan kan bevestigen

Ze waren altijd bij de welkoop te koop, toen ik hem wilde halen waren ze ineens uit de collectie omdat ze die dingen niet genoeg verkochten....... Ik heb er eentje bij een grotere dierenwinkel gezien, daar ga ik hem binnenkort halen.

jaa daar ben ik dus ook bang voor :( ga anders zo eerst wel ff bellen.. voordat ik overal voor niks kom.

Bij ons in de dierenspeciaalzaak kun je dat soort dingen laten bestellen. Helaas gaat er dan wel een ruime week overheen voordat het binnen is bij de speciaalzaak, maar je kunt het product wel even uitproberen en in het echt zien voordat je hem koopt.

Heb even alle dierenwinkels hier gebeld. helaas hadden ze hem nergens. toen nog maar even naar de dobeys gebeld bij een naastgelegen dorp en daar hadden ze er wel 1. een hele gewone dunne, maar heb hem gelijk maar opgehaald en vanavond gelijk maar geprobeerd. ging helemaal super! jayla vind het geweldig om mee te gaan!!!! loopt met haar tuig heel netjes vooraan. trekt nog niet, maar ja.. dat heb ik natuurlijk al die tijd afgeleerd.
ik hoop zo een wat betere conditie op te bouwen voor behendigheid. ik ben daar zo snel moe, en het zou leuk zijn als ik jayla een beetje kon bijhouden 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "jogging riem" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?