help, help grote spoed! ik dacht dat ik eindelijk een leuk baasje had gevonden. ik kreeg een zus, broer en ja ook 2 katten. ik had ze liever niet gezien (sorry vlaai), maar ja ik denk, doe mijn uiterte best en rust in het lot dat ze aanwezig zijn. moet ik weg! ik heb helemaal niks verkeerds gedaan, ben heel braaf geweest. en dat concert van laatst, was ik niet, was mijn zus lisa!
begrijp me niet verkeerd, de mensen die hier vanmorgen waren en mijn nieuwe baasjes schijnen te worden met hun super coole teckel waren lief hoor. maar ik begrijp het niet, en wil het ook niet.
ik krijg dan wel een teckel broer ipv die katten, maar waarom?
er wordt gezegd dat het hier wel vaker zo gaat, dat ik anders in een hokje had moeten zitten en dan alsnog een keer zou verhuizen. wie stopt er nou honden in hokjes? ze noemen dat een asiel, de naam klinkt best triest, maar zulke dingen doen mensen toch niet met lieve honden?
en waarom mogen max en lisa wel blijven? ik ben er verdrietig van, al wordt ik wel de hele dag extra veel geknuffeld.
ik schijn trouwens ook hier op hp te staan. http://www.hondenpage.com/hondenforum/137505/husky-reu-van-14-maanden-zoekt-eigen-mens.php
had ik het maar geweten, dan........ja dan was ik ook lief geweest.