
Hallo allemaal!
Nog 3 nachten slapen en dan gaan we mijn Border collie pup halen! Ik vind het heel spannend, maar heb er ook heel veel zin in! Hij is bijna 9 weken, maar ik heb er bewust voor gekozen om hem pas na oud en nieuw op te halen. De fokker woont echt op het platteland en hebben daar geen last van vuurwerk. Dus dan kan hij daarna in alle rust bij mij komen wennen.
Zijn naam is Bodhi '
(heeft mijn beste vriendin bedacht)



Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nog even en dan komt mijn pup!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

ooh wat is hij mooi, met enkel die oortjes zwart
alvast veel plezier samen, ik ben jaloers!

Ooh wat spannend! Veel plezier met je nieuwe pup hij ziet er ontzettend schattig uit! 

Dankjullie!
ik ben stiekem best wel nerveus.. zeker voor het opvoeden. Ik heb al belachelijk veel gelezen over het opvoeden van een pup, en ik wil ook naar puppycursus, maar toch blijf ik bang dat ik fouten ga maken!

Gefeliciteerd Céline! Spannend hoor.
Ik wens jullie heel veel plezier met Bodhi 
En succes nog even met wachten, hele goede keus trouwens hoor!
Ciao Anya

Wat leuk dat je voor een bordertje gaat 
Als je je goed inleest, en goede cursussen volgt dan moet het zeker goed komen!
2 doggies 
O denk dat het voor jou geen oud en nieuw hoeft te zijn maar de dag dat je je pup gaat ophalen.Spannend en erg leuk zo,n dag.Wens je heel veel plezier met je prachtige pup en ik hoop dat hij een prachtig lang en gezond leven tegemoet gaat.Bodhi leuke naam, en maak je geen zorgen dat er iets niet goed gaat,we maken allemaal foutjes maar met geduld en veel liefde voor je pup komt het vast helemaal goed en anders........ zijn wij er ook nog.

Super hondje heeeeeel veel plezier ermee en iedereen maakt fouten ook al heb je al 6 honden gehad,
Honden zijn flexibeler als mensen, dus gaat zeker goedkomen

Leuk zeg, heel veel plezier gewenst en logisch dat je het spannend vindt, maar het komt best goed!

wat een leuk hondje, gefeliciteerd met hem
enne fouten ga je zeker maken dat doen we allemaal hoor
geniet lekker van je hondje, het belangrijkst is toch dat hij een goed en veilig thuis krijgt met een mens dat hij kan vertrouwen.![]()

Wat een heerlijk puppenkind zeg! Heel veel plezier morgen, en succes met de eerste spannende dag! Ik was ook rete-zenuwachtig de weken voordat we Dana gingen halen, maakte me overal zorgen om, was echt een opluchting toen ze er eenmaal was, want dan haal je je niet langer allemaal rampscenario's voor de geest, maar kan je eindelijk genieten van dag tot dag.
En ach... een foutje... na je goed ingelezen te hebben lijkt het mij vrij moeilijk om fouten te maken die verstrekkende gevolgen zullen hebben hoor!
Lekker blijven opzoeken als je je iets afvraagd, maar bovenal: Genieten!!!! ![]()

Wat een snoepje ! Geniet maar goed van de puppytijd want die gaat heel snel voorbij.
Weer een hond die met zijn gat in de boter is gevallen
Ik wens je voor het nieuwe jaar niet al te veel plaskes in huis haha
Een knuffel van mijn Lanceke voor jouw Bodhi.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nog even en dan komt mijn pup!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?