Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !

Liefjes...het had jullie waarschijnlijk minder dan 5 minuten gekost,om dit financieel leed te ontlopen..onthaasten liefjes!
verder niks dan goeds over mij stadsgenootjes met zoveel inzet!
de trein mag 140 

Wha wij zijn niet gewend dat de weg nasr beneden afloopt we gaven eigenlijk niet eens gas maar reden het holletje af.Wij hebben een zware auto dan zit je dus ongemerkt boven de 50 zo ging dat van de week ook in de tunnel.In Rotterdam moet je echt overal goed op je snelheid letten ze laseren daar en flitsen zowel voor rood als snelheid .Wij kruipen voortaan door Noordwijk.

sorry heb geen rijbewijs..geen idee over zware auto's en holletjes...wel mijn diepe eerbiedige mededogen voor het jullie aangedane leed nu!

Jeetje Anja, dat is wel heel erg zonde...
Wakker is 'n groot woord
maar m'n ogen staan open, de cams staan open
en mijn huisdieren slapen nog allemaal.
Goedemorgen iedereen, weer heel veel sterkte en succes gewenst vandaag!!

Anja het is ook erg, en naar dat jullie gisteravond geflitst zijn 
Hier staan ook de webcams weer open
Iedereen vandaag weer veel ssucces

hoop als ik van de week beter ben we misschien nog even naar noordwijk kunnen.
volgende week ben ik wel in noordwijk hop dat ze dan al gevonden is maar anders hou ik het in de gaten.

Waar zit die kleine dondersteen, het is ook een inmens groot gebied, maar alle inzet van al die lieve mensen moet nu toch eens beloond gaan worden, kom op Quirine ![]()

Klopt Petra, hier ook, het wisselt heel erg, soms zijn ze goed, en dan weer wat minder.
Maarja we blijven kijken, alhoewel ik nu eerst koffie ga zetten, het is er wel weer is een keer tijd voor

Hoi cammers, ik waardeer jullie werk steeds meer
Ik dacht, ga het ook is via de cams bekijken , maar man, dan word je zowat zeeziek
Die dingen dansen kennelijk mee met de zo te zien stevige wind
Diep respect voor jullie, krijg je daar nou geen schele hoofdpijn van door uren naar dat kleine beeld te gluren
Inderdaad alles went met het weer en de webcam...er zijn ook dagen dat het prima gaat.
Ben onderhand wel webcam verslaaft...maar weet waar voor ik het doe.
Brittie

Haha Annette, af en toe een kleine pauze inlassen
Je gaat er aan wennen Annette dat de webcambeelden soms een eigen leven hebben, oefening baart kunst haha
Maar eerlijk is eerlijk soms ben ik er ook even een kwartiertje achter vandaan, anders hou ik het bijna ook niet vol
.

Hoofdpijn nee... vierkante oogjes...
allemaal niet erg als ze maar gevonden wordt die kleine meid!!
Maar nu vanuit hier even pauze en pootjes strekken, tijd voor 'n boswandeling, tot strakkies

Ik lees hier nu al een tijdje niet meer maar af en toe kijk ik wel of ze al terug is.Ik vind het heel erg jammer dat ze nog niet gevonden is maar vind het ook heel erg knap van de mensen die nog aan het zoeken zijn en de strijd niet opgeven!
Ik hoop nog steeds het allerbeste voor kleine Quirine en dat ze maar snel terug in haar eigen mandje mag slapen!
Zoekers en mensen die niet opgeven, jullie zijn toppers!!!![]()
Echt, ik heb hier heel veel respect voor!

Daar sluit ik me helemaal bij aan. Menigeen zou het allang opgegeven hebben. Zeker omdat het een hondje van iemand anders is.
Ik denk weleens: hadden wij toen maar zoveel hulp gehad toen onze Daddy zoek was. Wellicht was hij toen gevonden.
Ik heb het al vaker geschreven: petje af voor de zoekers en iedereen die eraan meewerkt. ![]()
Lieve Q team.
Ik kon vandaag niet mee Cammen, door storingen bij telenet.
Ik kan juist terug op internet maar voor te cammen is het al te donker.
Vanaf morgenochtend ben ik er weer helemaal.
ik wil jullie allemaal nog veel succes toewensen

Hey Petra, van mijn kant geen nieuws
Martine vervelend de storing, maar dat is onmacht meis, kun je niets aan doen.
Morgen gaan we er weer met frisse moed tegenaan

Er gebeurd heel wat op het strand, maar denk met deze werkzaamheden om en nabij de ZVN de kans nu klein is om Quirine te spotten in dit gebied. 
Hier kijken we ook weer mee.
De webcam heeft er geen zin in....alles staat op zwart!
Brittie
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?