Djee heeft sinds 2 dagen een kale plek op haar staart.
Zelf kaalgelikt, vanovond krijgt ze een "lampekap"
Ik denk dat het een reactie is op frontline..
Het stomme is dat ik wou overstappen op betere alternatieve, maar ik had het nog liggen en vond het ook weer zo zonde om het weg te gooien want het was zo duur..en ik zit al even krap.
Ik weet nu natuurlijk al dat ik racties ga krijgen dat ik dat gif niet moet gebruiken als ik al weet dat het troep is
(voor ze bij mij kwam is ze er altijd mee behandelt geweest)
AUB maak mij niet af hierom..
Ik weet echter nog niet hoe ik van vlooien af moet komen wanneer ze er eenmaal zijn... Knoflook en lavendel olie en weet ik wat ik heb gelezen om ze weg te houden..maar om ze dood te krijgen??
Goed, daar ga ik ook vast wel achter komen.
Ik zet er een foto bij hoe haar staart eruit ziet nu..
Ik kan geen andere reden verzinnen dan de frontline..al vertoont ze vaker neurotisch gedrag wanneer ze even 2 uurtjes alleen is geweest. Toen ik haar kreeg was de top van haar staart kapot door het slaan tegen de muren..Tot bloedens toe dus haar vacht zat ook steeds onder het bloed.
Ik ben nu iig overtuigd dat ik geen chemische zooi meer ga gebruiken, maar zou graag een tip willen:
Is een hondenkraag goed, of moet ik er iets opsmeren?
(De staart niet de kraag)
Heb al naar haar laten kijken door een DA assistente, en die raade een hondekraag aan.
Ik maak dit onderwerp niet aan om afgezeken te worden dat ik het heb gebruikt, maar meer om mensen te waarschuwen wat Frontline kan doen..en vind het jammer dat het over de rug van mijn hond moet.



3 doggies
)







. Die heeft namelijk uitgevonden dat de bench tralies heeft en dat schuurt zo lekker.
dus verdorie ...die wilde ik weer halen ik weet wel dat ie 19 euro kostte vorig jaar.. misschien ff googlen
