Beste mensen,
Ik heb een amerikaanse bulldog puppy van bijna 1 jaar oud, helaas is ze erg bang voor mensen.
Toen ze ongeveer 12 weken was ooit thuis erge ruzie gehad. Denk dat ze daar erg van geschrokken is.
Probeer haar als er iemand binnekomt een koekje te laten geven, dat pakt ze wel aan maar gaat dan snel weer weg. Hebben jullie tips dat ik deze angst voor mensen weg kan helpen?
Groetjes.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Amerikaanse bulldog bang voor mensen." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Is het angst?
Als een hond doorgaans iets te eten aan neemt is er geen angst,maar sprake van terughoudendheid.
Wij hebben een hond die heel erg terughoudend is naar vreemde mensen,zal wel een koekje aannemen ,maar voor dat je denkt ik ga hem aaien is hij weg.
Wij vinden dat geen bezwaar,het is bij ons de aard van het beestje en respecteren dit.
Hoe gedraagt ze zich verder naarmate het bezoek vordert?
Zijn er ook bekende mensen waar ze wel contact mee zoekt?
Heb je het idee dat je hond er ongelukkig van is? Zou haar gedrag kunnen escaleren in angst agressie?
Of vindt je het zelf vervelend (en het bezoek)dat ze geen contact wil hebben?
Een hoop vragen die je je zelf moet afvragen denk ik.
Alleen met jouw bovenstaand verhaal kan ik vanaf deze kant geen tips verstrekken.
vr gr
Nou het is wel angst denk ik, een vriend van me komt regelmatig langs en daar gaat ze echt hard mee spelen op de bank als hij er gaat zitten. Daar is ze helemaal niet bang voor. Me familie komt niet zo vaak maar daar ook niet voor. Een andere vriend is een tijdje gekomen een paar maanden terug en kon haar ook aaien. Gister kwam hij weer en toen niet meer. Ze is helemaaal niet aggresief, gromt nooit naar mensen. Alleen heeft soms ruzie met onze andere jackrussel. De mensen die langskomen vinden die hond helemaal geweldig en vind het jammer dat de hond niet lekker met ze kan spelen. Als je eenmaal op de bank gaat zitten komt ze meestal een snuffelen en na 5 a 10 minuutjes springt ze wel op schoot.
Groetjes.

Wat ik nu uit je verhaal lees,is dat je hond niet bang is.Ze heeft alleen haar voorkeuren.
Als de vriend de vorige keer naar jullie idee heeft gespeeld met haar,maar als zij dit anders heeft ervaren kan dat al een reden zijn dat het van haar niet hoeft.
Ze wil dus wel positieve aandacht in de vorm van een knuffel en als ze je mag komt ze op schoot.
Geen angst in mijn optiek dus.En iemand die voor jou een vriend is hoeft dit voor haar niet te zijn.
Ik zou er geen probleem van maken en haar gewoon het op haar eigen manier laten doen.Jammer voor de mensen,dan maar niet "spelen"
Een hond begrijpt ook niet altijd het spel van de mens.De mens moet leren hoe het spel is wat in de hondenwereld wordt gespeelt.
Eén ding moet je niet doen en dat is haar het spel of aandacht opdringen.Dat zou wel kunnen ontaarden in vervelend gedrag.
Gewoon lekker genieten van je hond.
vr gr
Het gaat wel steeds beter, bedankt voor de tips.
Denk dat ik het maar zo laat. Bedankt voor de hulp
gr!

Zo te lezen niks ernstigs. Gewoon zo laten en niet aan proberen te sleutelen. Dat kan het nog erger maken omdat het een soort word opgedrongen.
Zolang ze niet lelijk doet naar mensen is er geen probleem 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Amerikaanse bulldog bang voor mensen." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?