
ik heb kruising husky/malamute en Zuma is geweldig met katten dus de kattenkwestie weet je nooit op voorhand, ik ga ook full time werken maar steek enorm veel tijd in mijn honden dus het is allemaal te combineren, heb wel een goede buur die voor de honden zorgt overdag maar toch met veel goede wil en liefde kom je ver hoor.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Husky" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Hahaha, Zuma legt alleen de haan in haar pot en wacht tot jij 'm klaarmaakt. Zoooooooo'n verwende poolhond
!

haha ja dat is waar kippen en konijnen zijn niet veilig , maar ze is wel heel beleefd toch, netjes in haar potje leggen man moet nog lachen als ik eraan denk, specialeke zenne die Zuma, wil geen bloed en rauw vlees, gebakken alles , daar is een dikke vijs aan kwijt


Zijn Husky's geen roedeldieren en moeten zij dus niet per koppel zijn? Dit neemt dan nog meer tijd in beslag. Misschien best eens kijken voor een kalmer ras? die niet Zoveeééél beweging nodig heeft?
Groetjes!

koppel neen dat hoeft niet maar ik zie wel dat Zuma gelukkiger is nu er een extra vriend in huis is.
@ christel ja bij mij is ook een vijs kwijt haha maar zot zijn doet geen zeer


hihi! Hier izjn het ook vloerkleedjes, maar je moet ze vaak genoeg lopen. Anders zijn het slopende vloerkleedjes :P

Ahh, dan ben ik toch wel in de juiste richting, Supermooie beesjes die Husky's maar zie ze ook liever bij iemand anders dan bij mezelf
.
Hahahah het lijkt wel een kwebbelbox... Mijn iPad blijft maar pingen van alle mails van jullie 

ja daaaagg wat is goku dan !? :P hij is gewoon de meest relaxte husky die er bestaat ja :P hij heeft gewoon een chronisch luiheids syndroom net als zn bazin kan dagen lang slapen . haaha XD

"

Ik heb Maar een husky! En dat gaat prima. Ik merk wel dat ze soms behoefte heeft om even met een andere hond te spelen. Gelukkig ga ik elke dag met mijn vader en zijn Amerikaanse stafford wandelen.
Ik wil er ook graag een bij hoor
maar woon momenteel nog in een flat ( wel ruim hoor) maar toch twee van de drukte makkers in een flat haha dan spring ik dadelijk er nog van af.


"

"
En als ze het wel aan kunnen en een hus wel bij ze past dan verwelkomen we ze!

En als ze het wel aan kunnen en een hus wel bij ze past dan verwelkomen we ze! "
Hahahahahahaahaaaa! Ik voel me al helemaal thuis hier! 

oh denk trouwens maar niet dat ik dagen lang in mn bed kan liggen hoor meis! want die andere husky van mij staat sochtends vroeg tot savonds laat op en neer te springen als je ook maar even naar de deur loopt. die wilt gelijk mee naar buiten XD die is kwa karakter wel echt een doorsnee husky :P

dat is niet enkel bij mensen, Zuma zoekt ook eerst haar soortgenoten op als we ergens zijn...

"
Aaaaaaahhhhhhh ik ben opslag verliefd!! Wat een schatje!! 

"
je mag haar wel even lenen hoor
dan ga ik heerlijk de heledag op de bank liggen zonder achter Kiana aan de rennen of Kiana achter mij !
je mag haar wel even lenen hoor
dan ga ik heerlijk de heledag op de bank liggen zonder achter Kiana aan de rennen of Kiana achter mij ! "



Ooooooh, we hebben Gina nog niet gezegd dat de doggies ook wel es zo'n hele kleine putjes durven graven in de tuin 


Zoiets:
http://www.hondenpage.com/club/forumtopic/75/105324/malamute-graaft-een-put!.php
Whaaaaaaaaa ben ik ff blij dat ik alleen tegels in de tuin heb hahahaha 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Husky" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?