opgepast voor dit adres !

49 reacties · pagina 1 van 2

Anny en Lance

gewijzigd 9 november 2012, 14:55

Beste dierenliefhebbersrs ga nooit naar /// op de //wg in Boechout. Mijn vriendin heeft er een chihuahua gekocht en blijkt nadien dat het diertje uit Tsjechoslowakije komt.....heeft nog geen dag zonder last geweest aan zijn achterpootjes en is nu voor de 1e keer geopereerd. Moet nog een tweede operatie volgen. Hondje is volledig miskweekt maar het is zo'n schatje. Die uitbaters zouden de strop moeten krijgen. Niet voor niks zijn ze bekend bij de dierenpolitie met klachten van boze kopers. Maar de hondjes zitten er toch maar mee. Schande dat die mogen verkopen. Halen wsch alles uit de oostbloklanden.....in autokoffers vervoerd.....hoe zien de moederdieren er dan wel uit ? Inteelt en inteelt. :'(


´Ivm met mogelijke problemen mbt laster is de naam van de handelaar verwijderd door het moderatorteam´



-- reactie gewijzigd door het moderator team op 09 november om 14:55 --

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "opgepast voor dit adres !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

De mannen

9 november 2012, 14:52

Joh wat een verassing.
Sorry hoor deze sarcasme, maar 1 blik op de website en je weet genoeg Broodfokker ;-)
Maar goed lekker een goedkope pup met weer de nodige dure dierenartskosten.

Jammer dat je vriendin niet haar huiswerk heeft gedaan en mee heeft gewerkt met het dierenleed dankzij haar medewerking weer een plek vrij bij deze k.tfokker en kan de teef weer verder uitgemolken worden.

Hoop dat de pup er helemaal bovenop komt en verder een gezond leven heeft na de operatie's.

T&dogs

9 november 2012, 14:54

Vind het ook niet heel gek als ik die naam zo zie O-)

Ik hoop dat jullie ondanks de operatie's en broodf*k toch nog veel plezier mogen hebben van het beestje. :-)

Erika & Jetta

9 november 2012, 14:55

Sky & Diesel; het frustreert me ook maar voor ik hier op hp kwam had ik geen idee dat fokkers met zoveel pups slechte fokkers waren, en al zeker niet dat ze hun hondjes uit oostbloklanden haalden.

anny; hopelijk kijkt je vriendin de volgende keer beter uit waar ze haar hondje haalt, de dure stamboomhonden zijn niet voor niets duur en met een stamboom:-)
Wel goed dat jullie nu zoveel mogelijk mensen proberen te waarschuwen, hoe meer mensen op voorhand op de hoogte zijn, hoe beter! ;-)

Dobber †

9 november 2012, 14:55

Anny, allereerst welkom op deze site. Hopelijk vind je hier veel informatie die je kunt gebruiken. 


Wat betreft jullie hondje is dit een standaard voorbeeld uit de broodfokkerij. En misschien klinkt dit raar, maar het had voorkomen kunnen worden als jullie iets beter ingelezen waren over de aanschaf van een pup e.d. Helemaal omdat eigenlijk nagenoeg direct als je op zoek gaat naar het kopen van een pup je wel een topic op dit forum tegen komt met tips en advies. Jullie zijn jammer genoeg door ervaring wijs geworden. Overigens moet je denk ik nog blij zijn dat het bij jullie pup alleen de achterpootjes zijn. Er zijn genoeg pups die de eerste week bij de nieuwe eigenaren niet overleven.

De mannen

9 november 2012, 15:03

" Sky & Diesel; het frustreert me ook maar voor ik hier op hp kwam had ik geen idee dat fokkers met zoveel pups slechte fokkers waren, en al zeker niet dat ze hun hondjes uit oostbloklanden haalden.

"


Ik wist ook niet dat pups uit oostbloklanden kwamen maar ben al jaren bekend met het feit dat er broodfokkers bestaan.

Ik ben van mening dat er in deze tijd niemand meer bij een broodfokker een hond hoeft/moet kopen omdat er zoveel in de media en internet over geschreven staat.
Als je kunt google naar een pup, kun je ook google naar de fokker even door linken en je weet precies met wat voor fokker je te maken hebt.
15 jaar geleden toen nog weinig mensen internet hadden begrijp ik maar al te goed dat mensen bij dit soort fokkers uitkwamen maar nu, nee sorry dan wil je gewoon zo snel mogelijk een hele goedkope rashond.

Dit vind ik ook echt binnen een minuut,

http://www.hetblauwekruiskust.be/roodhof.htm

Loesje

9 november 2012, 15:04

Hoe vaak moet er nog tegen gewaarschuwd worden.

Dit is geen br..dfokker, is al vreselijk genoeg, maar een dierenhandelaar. Laten zonder enig geweten busjes vol puppies, meestal zonder ventilatie, uit de Oostblok komen en zien wel wat er bij aankomst in België en ook helaas Nederland nog in leven is. De pups die ze niet verkopen, worden in België bij asiels gedumpt.

De Belgische overheid heeft sommige van die broodfokkers in de Oostblok n.b. vergunningen afgegeven.

Woest ben ik over zulke schandalige praktijken en over de hoofden van de hondjes en eigenaren heen.

Je zult maar voor de ellende, het verdriet en kosten van zo'n ziek hondje geplaatst worden.

Josephine & Flynn

gewijzigd 9 november 2012, 16:40

Het is idd na even googelen nu te vinden dat zulke praktijken alleen maar bestaan uit oostblokhondjes.

Maar jammer genoeg gebeurd het wel vaker dat mensen er het kwaad niet van inzien en pas googelen nadat de problemen met hun hondje zich voor hebben gedaan.
Als je de juiste weg niet weet te vinden, dan zal je er ook niet zo snel achterkomen. De documentaires hierover die iedereen kunnen bereiken zijn er nu eenmaal niet met hopen.
Deze kennels halen vaak hun geld uit de onwetendheid en goedgelovigheid van de mens.
Ik hoop dat het hondje erdoor komt, en dat je vriendin er veel plezier aan mag beleven!

Beetje offtopic:
Ik snap overigens niet zo goed waarom jullie aanhalen dat deze honden ''goedkope'' rashonden zijn?
Mijn rashond komt van een erkende fokker is makkelijk 200-300 euro goedkoper dan wat ze er in zo'n kennel voor vragen.
Ik vind net dat deze kennels net hele dure honden verkopen, maar misschien is dit in belgie anders dan in nederland?

Mèlanie

9 november 2012, 16:40

gekweekt? het is geen plant...


hahaha

Loesje

9 november 2012, 16:50

Josephine: de hondjes, waar het hierover gaat zijn GEEN rashonden, maar lookalikes!!!!

De prijzen van deze lookalikes zijn meestal beduidend lager dan voor een rashond met stamboom.

Melanie; in Belgie heten fokkers; kwekers en fokken = kweken. Ik moet daar ook nog steeds aan wennen.

Josephine & Flynn

9 november 2012, 16:57

" Josephine: de hondjes, waar het hierover gaat zijn GEEN rashonden, maar lookalikes!!!!

De prijzen van deze lookalikes zijn meestal beduidend lager dan voor een rashond met stamboom.

Melanie; in Belgie heten fokkers; kwekers en fokken = kweken. Ik moet daar ook nog steeds aan wennen. "

Dat weet ik hoor, ik las gewoon een paar zinnen zoals ''nee sorry dan wil je gewoon zo snel mogelijk een hele goedkope rashond.'' en daar reageerde ik op.

Misschien dat ik mijn reactie een beetje raar geschreven heb.
Maar ik bedoelde dus eigenlijk gewoon dat de honden in zulke kennels die ''keeshonden'' voor moeten stellen al snel 800-900 euro kosten, terwijl Flynn een rasechte keeshond is van een erkende fokker , en ik die maar 650 euro heb betaald.
Dus dan vind ik de ''nephondjes'' uit het asiel niet ''goedkope rashonden'' maar net hele dure, en dan nog niet eens de ellende en dierenartskosten meegerekend.
Zo bedoelde ik het :-D

De mannen

9 november 2012, 18:33

"
Dat weet ik hoor, ik las gewoon een paar zinnen zoals ''nee sorry dan wil je gewoon zo snel mogelijk een hele goedkope rashond.'' en daar reageerde ik op.

Misschien dat ik mijn reactie een beetje raar geschreven heb.
Maar ik bedoelde dus eigenlijk gewoon dat de honden in zulke kennels die ''keeshonden'' voor moeten stellen al snel 800-900 euro kosten, terwijl Flynn een rasechte keeshond is van een erkende fokker , en ik die maar 650 euro heb betaald.
Dus dan vind ik de ''nephondjes'' uit het asiel niet ''goedkope rashonden'' maar net hele dure, en dan nog niet eens de ellende en dierenartskosten meegerekend.
Zo bedoelde ik het :-D "


Die zin is van mij en ik bedoel daar mee dat we vanavond bedenken we willen een hond (voorbeeld) een Chihuahua en willen h'm gister al hebben.
Met goedkope rashond bedoel ik een pup die naar uiterlijk er uit ziet als een rashond maar dan voor minder te koop is als bij een goede fokker.
En dan vaak met het argument "ach een stamboom heb ik niks aan want ik ga toch geen shows lopen en fokken".
Daarbij heb je gelijk dat honden die nu helemaal een hype zijn ook bij de broodfokkers en handelaren voor soms hogere prijzen weggaan dan bij een goede fokker hoe krom kan het wezen.

syl

9 november 2012, 18:42

En zo sprak ik vandaag een man in het park die recent 2 puppies had gekocht in er. Dierenwinkel, ik sloeg steil achterover, ik vroeg verbaast of dat echt zo was, dat je nu nog hondjes kunt kopen in een dierenwinkel??? Hij vertelde er ook nog trots bij dat ze uit de oostblok landen kwamen....

syl

9 november 2012, 18:43

Gewoon in een dierenwinkel in amsterdam osdorp?? Niet te geloven!! Stelletje hufters!!

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

9 november 2012, 18:51

BROODFOK/BROODKOOP

Een broodfokhondje is meer dan een leuk en lief hondje. Er schuilt veel leed achter.

Hondenpage neemt duidelijk stelling in tegen (onverantwoorde) broodfok. Een broodfokker fokt met maar een doel voor ogen en dat is zo snel mogelijk zoveel mogelijk geld verdienen. Hierbij speelt de gezondheid en het welzijn van ouderdieren en pups geen enkele rol. De fysieke en psychische gevolgen zijn aanzienlijk. Ouderdieren worden niet getest op erfelijke afwijkingen. Ouderdieren en pups leven vaak onder zeer slechte omstandigheden en de kans dat je een niet gesocialiseerde, zieke pup koopt met risico op gedragsproblemen op latere leeftijd is heel reëel.

Samen met het merendeel van de forummers maken we ons hard in de strijd tegen aanschaf van een broodfokpup door voorlichting en een ontmoedigingsbeleid. Hoe meer mensen zich bewust zijn van het lijden wat gepaard gaat met broodfok en afzien van broodkoop hoe minder dit soort broodfokkers te verhandelen hebben.

Laat ouderdieren en pups niet langer lijden!

Wees dus niet alleen maar boos of gekwetst als mensen zich confronterend uitspreken in topics waarin broodkoop aan de orde is. Het komt voort uit een zeer grote betrokkenheid bij dierenwelzijn en de wens om zoveel mogelijk mensen bewust te maken van het leed wat broodfok heet en wat zij daar zelf tegen kunnen doen.

http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_463-Broodfoksignalen.php

http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_461-Checklist-goede-fokker.php

Josephine & Flynn

gewijzigd 9 november 2012, 19:07

"

Die zin is van mij en ik bedoel daar mee dat we vanavond bedenken we willen een hond (voorbeeld) een Chihuahua en willen h'm gister al hebben.
Met goedkope rashond bedoel ik een pup die naar uiterlijk er uit ziet als een rashond maar dan voor minder te koop is als bij een goede fokker.
En dan vaak met het argument "ach een stamboom heb ik niks aan want ik ga toch geen shows lopen en fokken".
Daarbij heb je gelijk dat honden die nu helemaal een hype zijn ook bij de broodfokkers en handelaren voor soms hogere prijzen weggaan dan bij een goede fokker hoe krom kan het wezen.
"


Oh goed dat je het even uitlegt, want ik had het een beetje anders begrepen :-D
Vind het idd ook echt krom dat de populaire rassen voor een prijs bijna dubbel zo hoog als bij een erkende fokker de deur uitgaan.
Toen ik nog niet zoveel van de praktijken wist van zulke kennels had ik mij eens ingeschreven bij zon kennel om een melding te krijgen als er nieuwe keesjes waren (dat er elke week een lijst van 7 nieuwe pups binnenkomt zegt al genoeg eigenlijk) en ik weet niet hoe ik me weer uit kan schrijven , dus ik krijg nu soms nog steeds van die meldingen aan.
Die prijzen zijn echt idioot soms, ze gaan soms tot 1000 euro voor zo'n "keesje" daar! De "dwergkeesjes" die uiteindelijk vaak niet eens "dwerg"keesjes blijken te zijn, daar vragen ze tot 1500 euro voor.
Maar blijkbaar vindt nog steeds niet iedereen dat gek , want steeds komen er nieuwe hondjes.
Of gebeuren er andere dingen met de hondjes die niet verkocht raken? :'(

Anny (gast)

gewijzigd 9 november 2012, 21:09

Ja maar ivm zogezegde laster.....hoe kan ik dan de mensen weghouden van deze dierenbeulen ?
Het is een kennel in belgie , ..kunnen jullie echt de naam niet laten staan ,please....
En wat het hondje van mijn vriendin betreft, Jamieke, het wordt nu natuurlijk in de watten gelegd. Tja het was een onverwacht cadootje van haar vriend omdat haar vorige gestorven was. Ze wou eerst niet binnengaan ,maar die mensen duwden het pupke in haar handen, en ja wie is dan niet verkocht ? Had ik geweten dat ze er een terug wou dan had ik wel de nodige opzoekingen gedaan, dat verwijt ik mezelf nu nog. Zoiets bewijst nog maar eens dat ge een dier niet impulsief als geschenk moet geven.....toch verwarmt het mijn hart dat jullie dit ook allemaal erg vinden en niet kunnen.

-sorry, heb toch de naam moeten weg halen-

-- reactie gewijzigd door het moderator team op 09 november om 21:09 --

zonnetje

9 november 2012, 21:10

Anny, als je een profiel aanmaakt hier, kun je mensen een persoonlijk bericht sturen.

Dan kun je wel informatie geven die niet openbaar op een forum mag staan.

RVS

9 november 2012, 21:37

Toch is het vreemd dat over hondenscholen vanalles besproken kan worden maar dat er voor broodfokkers aparte regels gelden en het inééns smaad heet.

Ria Macho Jamiegoedgekeurde fokker

9 november 2012, 22:42

+/- 40 hondenrassen.  Kun je een beetje nagaan dat er iets niet klopt.

soraya

9 november 2012, 22:46

Bedankt voor de waarschuwing,maar weet wel waar ik vooral geen broodfokpup moet kopen.

Broodfokkers bestaan tenslotte omdat er nog altijd vraag naar is door mensen die goedkope hondjes willen kopen.Dat is een schande!

Blijkbaar moeten er nog héél veel mensen eerst echt op hun bek gaan,en zieke en stukke hondjes kopen voordat er daadwerkelijk helemaal niks meer wordt gekocht bij een broodfokker.

Anoniem (gast)

9 november 2012, 23:01

het  is  bij broodfokkers al niet eens meer zo dat je er goedkooer uit bent, wel dat je er nakkelijker, en sneller aan je 'raspup' kan komen, en natuurlijk hielpen die berichten.ofer stamboom honden zijn slecht berichten ook.niet mee..

Anny en Lance schreef het onderwerp

9 november 2012, 23:23

Beste mensen ik begrijp dat de moderator kan vinden dat de naam vd kennel moet gewist worden. Geen risico willen lopen voor laster. Maar als berichten gestaafd kunnen worden met naam en aankoopdata en doktersrekeningen....dan is dat vgs mij geen laster maar nieuws geven.?????
IIk ben geregistreerd, en als jullie willen dan krijg je het adres , prive , toegestuurd. Nu wonen de meeste van jullie wel in Nederland, maar ook op fora in Belgie ga ik het zetten. Hopelijk letten de moderators niet zo goed op daar ;-)

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

gewijzigd 10 november 2012, 12:04

Naar aanleiding van de opmerking van de topicstarter en RVS volgt hier een uitleg.

Je persoonlijke mening (hoe negatief ook) geven over een derde (bedrijf, hondenschool, fokker etc) is toegestaan. Een beschuldiging uiten of kwaadspreken mag niet. Zo mag je wel je mening geven; je vindt het een slechte fokker of slechte hondenschool, maar beschuldigen mag niet; dat is een broodfokker of op die hondenschool mishandelen ze honden.

De reden waarom wij hier alert op zijn is dat het problemen kan veroorzaken bij het beheer van dit forum, maar vooral ook voor de persoon die harde beschuldigen openbaar uit.

Het gebeurt wel dat wij door een derde verzocht worden om beschuldigingen te verwijderen en wij zijn hiertoe verplicht, maar erger nog komen er bij ons nu en dan ook signalen binnen van forumleden die bedreigd worden nav door hen geuite beschuldiging.

Wij nemen hier als moderatorteam een verantwoording nav de wet evenals een stuk zorg naar forumleden. Hopenlijk is hiermee nu wat duidelijker waarom wij op deze wijze handelen.

-- reactie gewijzigd door het moderator team op 10 november om 12:04 --

Suzan

10 november 2012, 12:22

" gekweekt? het is geen plant...


hahaha "


Volgens mij heet dat gewoon zo in Belgie, is niks onaardigs mee bedoeld.

Anny en Lance schreef het onderwerp

12 november 2012, 20:26

Bedankt voor jullie goedbedoelde interventie.
Sorry voor de last maar dit topic begonnen vanuit mijn hart voor dieren.

Gekweekt: ja in Belgie wordt dat normaal gebruikt , is dus niet negatief.

Anny en Lance schreef het onderwerp

12 november 2012, 20:28

Doeme kreeg ik maar die foto van mij terug recht !
Blijft maar onderstew boven verschijnen ;-)

monique

gewijzigd 12 november 2012, 20:36

waarom melden mensen zich aan op fora als het leed al is geschied???
dit is het 1e wat in mij opkomt.
vooronderzoek!!!! nooit van gehoord waarschijnlijk.
wanneer leert een weldenkend mens nu eens voor er een pup , herplaatser of weet ik het wat wordt aangeschaft om vooronderzoek te doen?
waarom om raad komen vragen als alle ellende van dien er is????
sorry maar ik kan voor dit soort mensen geen greintje sympathie meer opbrengen, het gebeurt wel heel erg vaak de laatste tijd dat mensen op een zo goedkoop mogelijke manier aan een hondje willen komen maar totaal niet aan vooronderzoek hebben gedaan.
klinkt hard maar eigen schuld dikke bult;-)
wanneer worden deze mensen is een keertje wakkergeschud.

Jacqueline, Jackie en Joy

12 november 2012, 20:42

" Gewoon in een dierenwinkel in amsterdam osdorp?? Niet te geloven!! Stelletje hufters!! "


  Veel mensen zijn tevreden over deze sukkels.
Hondjes zijn zwaar ziek en het is zo sneu hoe ze voor het raam liggen (als het rolluik al omhoog is want die is regelmatig naar beneden) lekker in het zaagsel in hun eigen ontlasting :'( en niemand die er iets aan doet :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "opgepast voor dit adres !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^