Het word al een grote man en ik heb net nieuwe foto's gemaakt... hij weegt nu ook een schone 9.6 kilo...
wat vinden jullie van mijn lekkere vent..??
komt mijn vrouwtje weer emt dat gekke ding..
lekker liggen
netjes zitten..
ik ga je pakken
nog eens mooi zitten.
wie zegt dat honden niet kunnen lezen..??
netjes bij het kind zitten..
wat in de mand,, ik ga er achter...
Dit onderwerp staat op slot
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lexus Of Marrans Home Sky 13 weken... " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
haha nou ik dacht ik zal het eens vragen aan andere... :P zelf zie je dat niet zo goed als je hem elke dag zie,, ook omdat die al 9.6 kilo weegt...
ja hij word zeker een knapperdje... we willen met hem shows lopen 18 november de 1ste x.. veder wil ik ook frisbie met hem doen.. en heel veel later mocht zijn karakter en testen hellemaal goed zijn, misschien als dekreu inzetten,, maar dat is nog heel ver weg.. haha
Ik kan het zo niet direkt zeggen daarom heb ik neutraal op de pol . Wil je dan dat hij heel groot word ?
T' zijn mooie foto's ,tis een mooie pup voor zijn drie maand . ja en hij moet nog groeien en uitzetten dus afwachten maar. Als ie maar goed gezond is nietwaar
heb de foto's nog een keer bekeken op je eigen profiel ,zo uitvergroot vind ik wel dat je pup al groot is voor zijn ouderdom . En dat ie toch redelijk dikke poten heeft zal ie wel zij normale groei bereiken . Echt mooie pup ; Nu heb ik hem goed kunnen zien . Proficiat!!
zijn vader en meoder waren ook groot,, dus ben benieuwd of sky meer zijn vader of moeder zijn grote krijgt.. ja vind zelf zijn poten ook heel groot daarom vroeg ik me af wat jullie van hem vinden.. want zijn poten zijn al grote dan die van sem en die is 10maanden, sem weegt 14,5kilo en sky nu al 9.6 kilo
Of Sky groot is voor zijn leeftijd vind ik moeilijk te bepalen zo van foto's. Maar als ik naar zijn gewicht kijk is dat volgens mij hoger dan het gemiddelde.
Wat weeg jij sky vaak zeg Niks mis mee hoor, maar mijn honden staan bijna nooit op de weegschaal. Zou echt niet meer weten wat ze wogen op die leeftijd.. :P Maar voor zijn leeftijd is hij volgens mij gewoon gemiddeld ofzo hoor... Ik vind hem persoonlijk niet heel groot in elk geval Gewoon een lekker beertje
Mwa.. Misschien omdathet een reu is.. Maar echt groot kan ik niet zeggen van een foto..
Ik denk wel dat het een klinke knul wordt, maar zoals bernadet al zegt, haar shasta woog meer.. En die is nou niet echt denderend groot, gewoon een "flinke" reu..
Mara is nu 1.5 en 17.5 kg volgens de laatste weging (a)
haha,, ja ik weeg hem vaak om te kijken of zijn gewicht goed omhoog gaat en niet te veel of te weining ivm met vlees geven.. nou mooi dat ie gemiddelt is,, ja hij is zeker een lekker beertje... iedereen wilt hem altijd aaien en vind hem op een tebbybeer lijken,, vooral kinderen die hoor je dan zeggen kijk mama daar loopt een beertje.. haha
" Mwa.. Misschien omdathet een reu is.. Maar echt groot kan ik niet zeggen van een foto..
Ik denk wel dat het een klinke knul wordt, maar zoals bernadet al zegt, haar shasta woog meer.. En die is nou niet echt denderend groot, gewoon een "flinke" reu..
Mara is nu 1.5 en 17.5 kg volgens de laatste weging (a) "
Je hoeft je niet zo vast te houden aan wat de weegschaal zegt hoor. Dat kan je ook gewoon zelf voelen Liever dat dan dat iemand die jouw hond niet kent zegt dat hij op een bepaald gewicht moet zijn en dat dan blijkt dat hij of dik of mager is. Gewoon voelen of hij een goed laagje heeft en dan zit je goed hoor
Wat betreft op wie hij gaat lijken.. Dat zie je pas later hoor. Zijn oren kunnen nog alle kanten op maar als ze gaan staan zal hij wel een bredere versie van zijn moeder worden (qua uiterlijk) komt ook vooral door de merle aftekening natuurlijk
Ik vind m ook niet groot voor zijn leeftijd van de foto's, gewoon normaal Wel een stuk meer haar en breder gebouwd dan ik hier gewend ben haha.
Sem lijkt me vrij licht voor een show border trouwens, ben wel heel benieuwd hoe groot/hoog die nu is dan. Gizmo is een paar weken/maand jonger, werklijn en 3 kilo zwaarder.
sem is schofthoogte 49cm en zal niet meer groeien denk ik... en hij weegt 14,5 kilo.. maar hij is niet te dun want ik voel tussen zijn ribben een klein laagje vet..
" sem is schofthoogte 49cm en zal niet meer groeien denk ik... en hij weegt 14,5 kilo.. maar hij is niet te dun want ik voel tussen zijn ribben een klein laagje vet.. "
49 cm is niet heel groot nee. Voor een show reutje is hij wel aan de kleine kant. Aan de andere kant zijn er ook fokkers die bewust klein fokken voor de behendigheid en dergelijken (nou bedoel ik niet dat bij sem zijn fokker zo is hoor maar verklaart wel waarom de borders steeds kleiner worden). Mijn lennon is ook klein, vind ik dan. Eigenlijk is hij gewoon gemiddeld maar Joey en Yuna zijn allebei heel groot dus in mijn ogen is Lennon klein. Joey is met zijn 58 cm het grootst van het hele stel Yuna is een cm of 53/54 geloof ik (voor een teef dus ook groot)
zijn vader normaal en zijn moeder iets aan de kleine kant.. dus hij lijkt gewoon heel veel op zijn moeder... hij was ook de kleinste van het nest en hij woog net 3 kilo op 8 weken
" sem is schofthoogte 49cm en zal niet meer groeien denk ik... en hij weegt 14,5 kilo.. maar hij is niet te dun want ik voel tussen zijn ribben een klein laagje vet.. "
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lexus Of Marrans Home Sky 13 weken... " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.