Vers vlees deel 18 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV

902 reacties · pagina 26 van 31

Lynn & Charlie

25 november 2012, 22:25 3 doggies

Ik heb een beetje liggen nadenken.. En dit is vooral een vraag voor de mensen die HaaksBarf voeren. Gezien de prijs ervan, verschilt HaaksBarf erg van andere KVV's, qua kwaliteit dan?
Want voor 6 euro/kilo verwacht ik toch echt wel het beste vlees. O-)
Maar als het dan inderdaad van erg goede kwaliteit dan wil ik het wel eens proberen bij Charlie. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vers vlees deel 18 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nikki & Jet

gewijzigd 25 november 2012, 22:34 3 doggies

" Ik heb een beetje liggen nadenken.. En dit is vooral een vraag voor de mensen die HaaksBarf voeren. Gezien de prijs ervan, verschilt HaaksBarf erg van andere KVV's, qua kwaliteit dan?
Want voor 6 euro/kilo verwacht ik toch echt wel het beste vlees.  O-)
Maar als het dan inderdaad van erg goede kwaliteit dan wil ik het wel eens proberen bij Charlie.  :-) "

Ik voer voor het grootste deel HaaksBarf. Vind het zelf mooi vlees. Hier een fotootje van de HB paard:



Er wordt gezegd dat HB meer stinkt dan andere KVV's. Dit omdat ze er broccoli als groente door doen. Moet zeggen dat ik de geur erg vindt meevallen, behalve de rund versie. Maar die krijgt Jet niet meer. 

Heb niet meer foto's helaas O-)

En Jet doet het er super op. Geen huidschilfers meer, geen vieze ogen meer, geen doffe vacht meer, minder jeuk. En ze vind het erg lekker!

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

26 november 2012, 09:23 3 doggies

De musketiers hebben vandaag Carnibest Lam en voor Wolfje heb ik nog Lotgering kat, als hij dat wil dan tenminste want hij heeft net nog zo een 70 gram kip en sardientjes weg zitten werken.

Nikki & Jet

26 november 2012, 10:03 3 doggies

Vandaag All Animal Haring op het menu voor Jet.

HollandsMecheltje.

26 november 2012, 11:17 3 doggies

"
Zou ik niet doen. Weet niet wat je honden normaal eten kwa hoeveelheid maar hart is meestal maar 5% van de totale hoeveelheid.
Stel je voert 1 kilo hart wat 5% is dan zou je 20 kilo per week voeren. Vind ik veel voor een herder O-) "

500 gram allebei.
Maar dan krijgen ze dat gewoon keer tussen door hihi

Kim, Roef, Casper+

gewijzigd 26 november 2012, 16:33 3 doggies

Casper heeft vandaag een restje van t rundvlees van gisteren met konijnkarkas en wat hertenvlees.

DIESEL

26 november 2012, 12:52 3 doggies

Ik zie weer allemaal leuke foto's!

als jullie leuke foto's hebben die ik mag gebruiken, zouden jullie dan misschien een berichtje willen sturen? Dan krijgen jullie een copyright foto op de webshop haha.

Mellow

26 november 2012, 13:35 3 doggies

Ik vind natuurlijk alle foto's van mijn hond leuk ;-)
Maar als je een gezellige eet-foto wilt gebruiken dan mag dat hoor :-)
Niemand die ziet dat dat eten niet bij jou vandaan komt ;-)

TZN

26 november 2012, 14:15 3 doggies

" Ik zie weer allemaal leuke foto's!

als jullie leuke foto's hebben die ik mag gebruiken, zouden jullie dan misschien een berichtje willen sturen? Dan krijgen jullie een copyright foto op de webshop haha. "

Aan wat voor eetfoto's denk je??
Dan kijk ik even wat ik heb voor je....

DIESEL

26 november 2012, 14:52 3 doggies

Het gaat voornamelijk om de producten, zodat ik ze bij de producten kan zetten. Het hoeft niet perse van mij vandaan te komen, maar dan hebben mensen een indruk.

Chantal » Jessy « schreef het onderwerp

26 november 2012, 15:03

Maxine ik heb wel foto's van haaskarkas, parelhoenkarkas en konijnkarkas op mijn profiel staan maar dat verkoop je volgens mij niet O-)Wat jij verkoopt voer ik niet haha ;-) Zeker niet nu ik zelf een goede molen :-D

Voor Jessy heb ik nu de vrijdag porties x 5 weken klaar. Zo dan met de dinsdag aan de slag.
Ondertussen de droger aan gezet met wat kameel en kangeroe, dure snacks maar voor 1 keertje kan het wel O-)

Mellow

gewijzigd 26 november 2012, 16:30 3 doggies

Zoiets?

DIESEL

26 november 2012, 17:07 3 doggies

Zulke foto's zijn inderdaad ideaal! Als ik dan ook nog weet wat het is, dan kan ik ze er bij zetten haha!

DIESEL

26 november 2012, 17:07 3 doggies

Zulke foto's zijn inderdaad ideaal! Als ik dan ook nog weet wat het is, dan kan ik ze er bij zetten haha!

TZN

26 november 2012, 17:09 3 doggies

ik denk Alaska en dan de kip of konijn versie..
ben benieuwd hoe goed mijn gedachtengang is...

TZN

26 november 2012, 17:09 3 doggies

ik denk Alaska en dan de kip of konijn versie..
ben benieuwd hoe goed mijn gedachtengang is...

Lynn & Charlie

26 november 2012, 17:21 3 doggies

Alaska ziet er inderdaad erg rood uit. Ik gok Alaska konijn. :-D

Mellow

gewijzigd 26 november 2012, 18:45 3 doggies

Het is in ieder geval Alaska ja, ga even op mijn Facebook zoeken naar de smaak. Erbij een sprotje en een groentenprutje :-)

Edit: gezocht en gevonden: het schijnt lam te zijn. Al was lam naar mijn idee niet zo rood, maar vandaag heeft ze Naturis lam en dat was ook zo rood.

Niet meer actief

26 november 2012, 19:17 3 doggies

VAndaag Tammenga lam op het menu!:-) hij blijft mooi op gewicht zo met een 900 gram.

Chantal » Jessy « schreef het onderwerp

26 november 2012, 19:20

Jessy had haaskarkas, eendenhart, kalkoenfilet en groentemuffin.

Mellow

gewijzigd 26 november 2012, 19:25 3 doggies

Ja, is anders wel een héél grote maaltijd he ;-)


Ik ben zó verschrikkelijk vergeetachtig! Wilde vorige week al nieuw eten bestellen (en dan afspreken dat ik het begin deze week zou ophalen), maar... vergeten.
Gisteravond de een na laatste maaltijd (voor vandaag dus) uit de vriezer gehaald. Ze heeft dus alleen nog eten voor morgen.
Voor nood heb ik altijd wel een blik Almo Nature ofzo staan en er liggen nog 2 rollen Ropadog (wat voor een keer ook wel kan), maar ik MOET morgen bestellen of kopen.
Weet nog niet wat, Alaska (10 rollen = 20 dagen) of Tinlo of Naturis.
Alaska is wel handig, want dan heb ik in ieder geval voorlopig even genoeg.

Ina, Misty en Aysa

26 november 2012, 19:28 3 doggies

Hier vandaag ganzennek, eitje,rundvlees, orgaanprut en wat kalkoenfilet.

Helaas voor de buurvrouw lustte ze de ganzennek niet...., dus na een kwart gaf ze de strijd op....., dus de rest ging hup, bij Misty naar binnen.
Er ligt nu een kippekluif te ontdooien voor de buurvrouw, want op deze manier was haar maaltijd wel erg karig

Chantal » Jessy « schreef het onderwerp

27 november 2012, 00:14

Heb voor Jessy vast een menu in elkaar geknutseld voor als de lamsvlees er bij komt. Alleen de hoeveelheid moet ik dan nog even berekenen.
Het word sowieso het volgende
Maandag: Haaskarkas + Lamshart + Paardenvlees + groente
Dinsdag: Eendenkarkas + Hertenvlees + groente
Woensdag: Konijnkarkas + Lamspens
Donderdag: Fazantkarkas + Kalkoenfilet + groente
Vrijdag: Eendenkarkas + Konijnennier + Lamavlees + groente
Zaterdag: Konijnkarkas + Hazenlever + Lamsvlees + groente

Zo heeft ze wel bijna elke dag een combi van tam vlees + wild vlees behalve woensdag en zaterdag is het natuurlijk maar een klein aandeel wild van de lever.
Ook zit ik nog even over de groentes na te denken, notenmix kan toch net zo goed? Ik vind haar variatie groente namelijk erg matig en veel andere groentes blijft ze weigeren. Denk dat ik groentes en noten dan ga afwisselen ze moet nu toch een groot aandeel wild inleveren.
Misschien dat ik wel weer gans bij de jager haal en dat op zaterdag in plaats van de konijnkarkas geef, tegen die ganzen kan ze wel en is dan toch weer wild en 10e diersoort :-D

Martine

27 november 2012, 02:10 3 doggies

Ik wou dat IK een hond was!!!!

Zo'n weekmenu klinkt beter als wat ikzelf eet...Mew :'(

Ik vraag me wel af hoeveel er hier uit gegeven wordt aan Dogfood

José • Rover

27 november 2012, 02:18 3 doggies

" Ik wou dat IK een hond was!!!!

Zo'n weekmenu klinkt beter als wat ikzelf eet...Mew :'(

Ik vraag me wel af hoeveel er hier uit gegeven wordt aan Dogfood "


Hangt van de grootte van de hond af haha!
Rover eet om en nabij zo'n 1,5kg per dag, gemiddeld genomen kost hij mij ongeveer €3,- per dag en zijn menu bestaat uit:

Konijnkarkas
Haaskarkas
Eendkarkas
Kalkoennekken
Kwartelkarkas
Parelhoenkarkas
Jonge geitenbot
Geitenvlees
Lamavlees
Zebravlees
Kangoeroevlees
Kamelenvlees
Hertenvlees
Lamspens
Geitenpens
Paardenstrot
Runderstrot
Lamshart
Konijnennier
Hazenlever
Zalmkop
Zalmlijf
Zalmsnippers
- Verse groenten
- Eieren

Aangezien ik zijn snacks zelf droog als zijnde runderneuzen, runderlippen, hertenlong, lamslong, zalmhuiden e.d. ben ik voor 80kg hond nog geen €100 per maand kwijt! ;-)

Martine

27 november 2012, 02:23 3 doggies

emvp;a (Bijdrage van mijn kat)

Ik snap niet dat mensen dit kunnen betalen.

Ik heb persoonlijk ongeveer 350 euro per maand voor keding , eten (voor mezelf danwel de beestjes en eventele gasten) drinken, wasmiddel, wc papier , shampoo etc..De standaard dingen.


Mijn hond eet goedkoop voer..ze at eerst duur krachtvoer om aan te komen,maar dat lukt ook met AH brok.

Ik snap heel goed dat vers & biologisch beter is..Maar ik heb daar niet de centjes voor.

Vraag me ook wel een beetje af of men niet te ver door slaat?

Zolang een hond gezond is op gangbaar voer..en je geen politieke/ethische redenen hebt om speciaal te voeren?

Waarom zou je?

Chantal » Jessy « schreef het onderwerp

27 november 2012, 02:25

" Ik wou dat IK een hond was!!!!

Zo'n weekmenu klinkt beter als wat ikzelf eet...Mew :'(

Ik vraag me wel af hoeveel er hier uit gegeven wordt aan Dogfood "

Goedkoper dan dat ik zelf eet.
Het menu wat ik hierboven poste heb ik uitgerekend op 700 gram per dag en dan kom ik op 7,49 per week :-D

Zondag krijgt ze namelijk zalmkop of zalmlijf en die krijg ik momenteel gratis van de visboer O-)

Chantal » Jessy « schreef het onderwerp

27 november 2012, 02:28

" emvp;a   (Bijdrage  van mijn kat)

Ik snap niet  dat mensen dit kunnen betalen.

Ik heb persoonlijk ongeveer 350 euro per maand voor keding , eten (voor mezelf danwel de beestjes en eventele gasten) drinken, wasmiddel, wc papier , shampoo etc..De standaard dingen.


Mijn hond eet  goedkoop voer..ze at eerst duur krachtvoer om aan te komen,maar  dat lukt ook met AH brok.

Ik snap heel goed dat vers & biologisch beter is..Maar ik heb daar niet de centjes voor.

Vraag me ook wel een beetje af of men niet te ver door slaat?

Zolang een hond gezond is op gangbaar voer..en je geen politieke/ethische  redenen hebt om  speciaal te voeren?

Waarom zou je? "

Omdat het gezonder is voor de hond, omdat het vlees eters zijn en geen graaneters.

Ow en omdat mijn hond allergisch is voor granen, kip, rund en geit en brokken zonder dat duurder uitkomen dan haar "luxe" vlees menu.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vers vlees deel 18 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^