Zafiro heeft primaire epilepsie,hij krijgt hiervoor Phenoral 12,5 mg.2x p/d een half tabletje.
De aanvallen zijn klein en licht.
Nu komt mijn vraag, hij slaapt erg onrustig,van de bank,op de grond,weer op de bank,in zijn mandje,in zijn stoelte zo gaat dat eigen sávonds de hele tijd.
Nu is het al de tweede avond dat hij naast mij op de bank ligt te slapen hij schrikt dan op en vliegt de kat aan die rustig ligt te slapen( dit doet hij al langer) hij wilt ook weleens naar de bank vliegen hapt dan en gaat weer liggen en slaapt dan weer even dat kan zo wel 3of 4 x achter elkaar gebeuren.
Nu is het dus voor de 2e keer gebeurt dat hij wakker schrikt en mij wilt happen hij doet dit niet het lijkt alsof hij ich dan ineens realiseert dat ik het ben.
Even voor de duidelijkheid,hij is totaal niet agressief naar mensen toe en is juist een heel lief hondje.
Om uit te sluiten dat hij niets ernstigs in zijn koppie heeft heb ik gister een afspraak gemaakt voor 27 november a.s. voor een MRI-scan maar ik wil graag horen of iemand deze symptomen herkent en/of eventueel weet wat dit is.
horen deze symptomen bij epilepsie of is het iets anders?



3 doggies

...

