Yourie, Lara en Tommie...alledrie gegaan op 8-10-2012

38 reacties · pagina 1 van 2

Prins J.J.

10 oktober 2012, 09:22

Yourie (13/11/1998-08/10/2012), Lara (01/09/2003-08/10/2012) en Tommie (mei (?) 1995-08/10/2012)

Ik kom hier niet zo vaak meer, maar ik wilde dit toch met jullie delen. Het is bijna te bizar voor woorden en ontzettend zwaar, maar afgelopen maandag hebben wij afscheid genomen van alle drie de dieren van mijn ouders, waar ik (gedeeltelijk) mee opgegroeid ben: Yourie (labrador van bijna 14), Lara (‘koelboxhond’ van 9) en Tommie (kat van ruim 17).

Yourie had artrose en kon eigenlijk niet meer opstaan, had geen pijn, maar was zwaar gefrustreerd want hij wilde nog zo graag. Lara had pancreatitis en is een paar maanden geleden plotseling helemaal blind geworden. Omdat Lara niet zonder Yourie kan en haar enige lol in het leven nog maar leek te bestaan uit het vinden van iets eetbaars, hebben wij het pijnlijke besluit genomen om ze samen te laten gaan. Tot overmaat van ramp is Tommie een paar weken geleden aangevallen door een of ander dier en dat werd niet beter. Maandag ging het zelfs ineens weer veel slechter (toeval?) dus daarom hebben wij haar ook laten gaan.
Hoe bizar, maar tegelijkertijd heeft het ook iets moois dat het hechte roedeltje samen is gegaan.
Wat zal het stil zijn hier….



Lieve Yourie, wat was je een rotbeest tot je een jaar of 2 was! Wegrennen, zo hard mogelijk trekken aan de riem en mensen en dieren in je enthousiasme omver beuken waren je hobby’s. Wij konden nauwelijks geloven dat labradors opgeleid kunnen worden tot blindengeleidehond, als we jou als maatstaf moesten nemen. Maar wat was je later stabiel, makkelijk en betrouwbaar! Iedereen, mens en dier, was je beste vriend. Altijd enthousiast, met name als je mee mocht wandelen. Toen je 2 jaar geleden begon te sukkelen door de artrose waren we al bang dat we afscheid van je moesten nemen. Maar zowel je lichaam als je geest waren oersterk. Zondag ging het echt niet meer en we zagen dat je de moed had opgegeven. Gelukkig had je geen pijn. Veel plezier daar ergens met Lara en Tommie! Lieve Snoekjoek, we zullen je ontzettend missen!




Lieve Lara, je was onze enige echte ‘koelboxhond’. Als pup te vondeling gelegd in een koelbox, samen met je broertje en zusje, voor het dierenasiel. Wat was je klein! En zo klein als je was bepaalde je meteen dat Yourie absoluut niks te zeggen had. En dat is volgens mij de eerste en laatste keer geweest dat ik je ooit heb zien snauwen. Ook jij was een heel makkelijke en stabiele hond, ook zo’n allemansvriend. Zelfs de dierenarts die ‘dit soort kruisingen nooit echt vertrouwde’ werd je beste vriend. Wat was het moeilijk om jou ook te laten gaan, maar toen je op het moment van het laatste spuitje tegen Yourie aankroop, wisten we dat het goed was. Wat was je samen met Yourie een onafscheidelijk koppel. En nu zijn jullie gelukkig nog steeds samen! Geef Yourie en Tommie een dikke knuffel van ons. Dag liefie!



Lieve Tommie, een geval apart was je en in stijl ben je gegaan. Typisch dat je pap nog eens lekker hard in zijn vingers beet toen je het laatste spuitje kreeg. Wat was je nog fit totdat je 2 weken geleden bent aangevallen. Nog elke dag ving je minstens 1 konijn (tot groot geluk van Lara die dan de restjes op at) en de dierenarts had nog maar weinig oude katten gezien die zo’n prachtig gebit hadden. Ik heb geen idee wat er is gebeurd met je en vind het spijtig dat je waarschijnlijk toch pijn hebt geleden, al liet je niks merken. Ik zal je ‘gepraat’ missen en ik zal het missen dat je ’s nachts in bed tegen me aankroop, dan was je op je allerliefst. Doei Eimmotje!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Yourie, Lara en Tommie...alledrie gegaan op 8-10-2012" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Roos

10 oktober 2012, 09:31 3 doggies

Dit is wel heel heftig zeg.................

Alle 3 samen..............Wat zal het verschrikkelijk leeg zijn in huis.
Heel veel sterkte!!

Prins J.J. schreef het onderwerp

10 oktober 2012, 10:18

Dankjewel! Het is inderdaad heel stil in huis :'(

K

10 oktober 2012, 10:22 3 doggies

heel veel sterkte, en put troost uit het feit dat ze nog steeds samen zijn, zoals ze gewend waren.

zelfs de dood kan zo'n sterke band niet verbreken.

Sara

10 oktober 2012, 10:25 3 doggies

De liefde voor je dieren spat van het scherm af.
Hoe triest en tegelijk heeft het iets voorbestemd dat ze allemaal tegelijk zijn gegaan.
Veel sterkte met jullie verlies.

Ina, Misty en Aysa

10 oktober 2012, 10:26 3 doggies

Wat  enorm heftig moet dat zijn geweest, maar wat ontzettend knap van jullie dat jullie het op deze manier hebben gedaan.

Jullie hebben Yourie, Lara en Tommie een geweldig leven gegeven en een gezamelijk afscheid gegunt.
Heel veel sterkte gewenst met de verwerking.

pien

10 oktober 2012, 10:30 3 doggies

Wat een vreselijk zware beslissing hebben jullie moeten maken.
Wat een enorme leegte en gemis....
Heel veel sterkte!

HollandsMecheltje.

10 oktober 2012, 10:35 3 doggies

Wat verschrikkelijk om 3 van je maatje tegelijk te moeten missen


Ik wens jullie heel veel sterkte!!

marianne4u

10 oktober 2012, 11:02 3 doggies

Te bizar voor woorden dit.
Ontzettend veel sterkte toegewenst.

HuHu

10 oktober 2012, 11:10 3 doggies

Wat erg voor je! Sterkte hiermee
Steun je aan het feit dat ze een lange tijd een goed leven bij jullie hebben gehad, en dat het zo het beste is

Loesje

10 oktober 2012, 11:35 3 doggies

Dit kan je toch niet bedenken, wat droevig dat dit werkelijkheid is. 2 honden en een kat op 1 dag overleden en moeten missen is heel erg zwaar.

Heel veel sterkte. De leegte moet enorm zijn.

Xtinegoedgekeurde fokker

10 oktober 2012, 11:58 3 doggies

Heel veel sterkte.

Desiree & Senna

10 oktober 2012, 13:05 3 doggies

Wow heftig!!!

Heel veel sterkte.


(Mooi wat je bij de foto's hebt geschreven)

·­»Miki«­·

10 oktober 2012, 14:08 3 doggies

Slik,een dikke brok in mijn keel.

Wat moet het nu stil zijn in huis en wat zullen jullie jullie 3 tal missen...
Heel veel sterkte..

Ans

10 oktober 2012, 14:27 3 doggies

Als er één dier weg valt is het al zo ontzettend stil. Nu zijn er drie dieren van het ene op het andere moment er niet meer. Wat zal het nu bij julllie oorverdovend stil zijn. Heel veel sterkte met het verlies van deze drie prachtige dieren.

Prins J.J. schreef het onderwerp

10 oktober 2012, 16:33

Bedankt voor de lieve reacties allemaal!
Het voelt zo gek...het is bijna niet te bevatten. Zelfs de dierenarts had het er moeilijk mee...die had zoiets nog nooit meegemaakt in zijn 21-jarige carriere.
Het is echt heel raar stil als je bij mijn ouders binnenkomt... :'(

IN

10 oktober 2012, 19:24 3 doggies

Dat is heel erg,ik wens jullie heel veel sterkte toe :'(

Lian & Indy

10 oktober 2012, 19:31 3 doggies

Woorden schieten te kort...

Heel veel strekte!

Katja

10 oktober 2012, 20:24 3 doggies

Hoe erg zo 3 tegelijk. Veel sterkte.

Ria Macho Jamiegoedgekeurde fokker

10 oktober 2012, 20:34 3 doggies

De tranen schoten me in de ogen bij het lezen, heftig dit.
Heel veel sterkte. Denk aan de goede dingen van jullie lieverds.

Helene en Tybor

10 oktober 2012, 20:36 3 doggies

Weet gewoon niet wat te zeggen ,drie dieren op één dag in laten slapen .Kan me er geen voorstelling van maken.De beslissing alleen al,maar ik vind het wel van heel veel liefde getuigen.Maar wat een leegte ,wat een gemis,wat een verdriet.Driemaal héél veel sterkte om dit een plekje te geven.

Rust zacht lieve Yourie ,Lara en Tommy,
hoop dat jullie ook achter de regenboogbrug samen kunnen zijn.

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

11 oktober 2012, 00:01 3 doggies

alledrie gegaan op 8-10-2012..

Als je zo'n topic ziet dan denk je "dat kan toch niet"... Maar het kan wel dus. Een samenloop van omstandigheden... Voor jullie waarschijnlijk het gevoel in een nachtmerrie te leven. En dan de stilte...

De laatste weken waren ook niet makkelijk voor jullie schatten. Maar die kwamen na een mooi leven bij jullie en bij elkaar.

Lieve Yourie ,Lara en Tommy, ik kan me zo voorstellen dat jullie nu ook achter de regenboogbrug samen zijn en samen in de harten van je mensenvrienden. In gedachten een knuffel voor jullie en voor hen met wensen voor sterkte, mooie herinneringen en het voelen van jullie nabijheid want ze zullen jullie nu erg missen.

Doberkiki

11 oktober 2012, 00:08 3 doggies

Wat een stilte in huis...


Een trieste bizarre samenloop....

Heel veel sterkte, ook voor je ouders

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Yourie, Lara en Tommie...alledrie gegaan op 8-10-2012" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^