
Grote nadeel aan diepvries eten voor honden is dat als je diepvries het begeeft je alles kan weg smijten. Net begonnen aan Tinlo en kan het al allemaal weg gooien :-(
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Diepvries kapot :-(" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Balen....
Hier hoop ik toch echt niet dat deze een keer het begeeft als die vol zit.
Maarre op zich blijft het nog wel even goed, zolang de deksel goed dichtblijft (en niet constant open en dicht) dan kan je het volgens mij nog wel zo'n 48 uur uithouden.
Dat betekent wel als de wiederweerga een nieuwe/andere vriezer ergens opduikelen of bij de buren her en der onder zien te brengen
Succes ermee..

't Is te laat :-( Heeft heel de nacht niet meer gevroren en voelt nu allemaal zacht aan langs de buitenkant. Verdorie zeg!

Als het alleen zacht aan de buitenkant is, is dat niet zo erg. Als ik mijn porties moet snijden is het soms ook zacht aan de buitenkant, en hij is er nog niet ziek van geworden. Het is een hond, de hygiëne hoeft niet zo strikt als bij ons.


Zacht langs de buitenkant kun je echt nog wel invriezen hoor. Wij hebben weleens gehad dat de stroom uitviel en als het niet warm is en de vriezer blijft dicht, kan het nog een aardige tijd mee.
Maar het blijft balen, ook omdat je nu een andere vriezer moet kopen.

Er zijn 6 rollen die ik toch niet meer vertrouw, de rest ga ik sebiet bij m'n vader in de diepvries leggen tot manlief kan zien wat er scheelt met de diepvries. Ik durf de worsten die aan de buitenkant zacht zijn echt niet meer geven. Ja, vandaag of morgen kan het nog wel. Maar 6 rollen is wat veel voor mijn honden 

Ja, hier is een grote rol zo weg
, dat scheelt natuurlijk ook wel.
Of misschien kun je wat je niet kunt bewaren weggeven aan iemand voor vandaag en morgen?

ik heb er pas 2 gekocht via mp.
1 doet het wat minder. Alleen aan de onderkant vriest die niet goed. Die andere is een echt super vriezer! de ene 80€ de andere 35€

Heb al eens een gratis vriezer van marktplaats opgehaald: 400 liter ( was te groot voor die mensen nu de kids uit huis waren) en die doet het nog steeds.
Vorige week een koelkast opgehaald waarvan de vriezer die er boven zat het niet deed. Bleek enkel een draadje los.... Ook gratis.
Kijk ook even bij de supermarkt, bij de advertenties!!!

Koop anders voor tijdelijk een koelbox, kan je ook gebruiken voor een dagje uit of een vakantie!

Als de buitenkant alleen maar een beetje zacht is (en dus niet warm en volledig ontdooid) kan het écht nog wel hoor.
Ik laat de rollen altijd wel 2 uur op het aanrecht liggen voor ik ze ga snijden.
Daarna alles in een zakje en in de vriezer.
Zou het persoonlijk zonde vinden om weg te gooien als het maar zo minimaal ontdooid is.
Of ik ben een krent, dat kan ook 
Blijft natuurlijk wel balen, nu moet je een andere vriezer hebben.

Heb die rollen toch weg gegeven en eentje bij gehouden voor morgen
Ik moet het nog overwinnen denk ik om het toch nog te gaan gebruiken voor de honden
Voortaan niet meer zoveel in huis halen, dan hoef ik ook geen schrik te hebben dat ik het moet weg gooien bij het kapot gaan van de vriezer.

Ik moet het nog overwinnen denk ik om het toch nog te gaan gebruiken voor de honden
Voortaan niet meer zoveel in huis halen, dan hoef ik ook geen schrik te hebben dat ik het moet weg gooien bij het kapot gaan van de vriezer. "Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Diepvries kapot :-(" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?