bijten

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel geertjegeertje

honden foto van geertje

hallo..ik heb een vraag...we hebben een bullmastiff..van 3 maanden en 2  weken oud.alleen hij blijf op mij kluifen...hij heeft zat speeltjes en kluifen.
ook als hij op me kluif dan leg ik hem op zijn zij...maar hij blijf het doen..heeft iemand tips voor mij.

groetjes geertje

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "bijten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Diesel & Bumper Diesel & Bumper

honden foto van Diesel & Bumper

Ik moet wel even lachen hoe jij het omschrijft, hij ziet je zeker als een lekkere kluif :-D

Maar, op zijn zij leggen heeft geen zin. Je moet ten eerste veel geduld hebben, het gaat over echt waar. Wat wij altijd doen is toch afleiden met een ander item dat ze leuk vinden, dat kan varieren van speeltjes tot oude dozen. Het huis moet uiteraard niet bezaaid zijn met speeltjes, zodra de hond begint te bijten, afleiden met een speeltje. En wat ook wel wil helpen, als je ziet aankomen dat hij gaat bijten, het commando zit geven en dan belonen.

honden page profiel Veronique, Hugo, Jay-Dee & MandyVeronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

honden foto van Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandy

Het is een pup van 14 weken.
Die bijten, omdat ze vanuit het nest zich op die manier uiten.

Jij zal degene moeten zijn die aangeeft wat wel de bedoeling is.
De pup steeds maar op de zij leggen zal geen effect hebben en het gedrag alleen maar versterken.

Ga eens met de pup op cursus of koop een puppyboek.

honden page profiel De mannenDe mannen

honden foto van De mannen

Kijk eens bij de topics in pup opvoeden daar komt deze vraag onwijs veel voorbij en daar worden heel veel goede tips gegeven.

Inderdaad niet je pup op z'n zij leggen dit heeft totaal geen nut en zal waarschijnlijk ook nogeens averechts werken.
Daarnaast komt het jullie band die je wilt opbouwen zeker niet ten goede.

Zoek een leuke hondenschool waar ze positief trainen.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

je hebt al genoeg advies gehad, jouw handen als ..kluif.. waar heb je ingezeten ? :-D

houdt een botje bij de hand en ruil, jouw ..kluiven..voor een botje, weet je wat je ook eens kan doen, lekker op de grond zitten, het botje vasthouden, en dan iedere keer als je hond jouw pakt, nee zeggen, en het botje in zijn bek geven, dan op een gegeven moment neemt tie jouw vingers niet meer, dan gaat tie begrijpen dat dat taboe is. :-)

honden page profiel geertjegeertje

honden foto van geertje

" Ik moet wel even lachen hoe jij het omschrijft, hij ziet je zeker als een lekkere kluif :-D

Maar, op zijn zij leggen heeft geen zin. Je moet ten eerste veel geduld hebben, het gaat over echt waar. Wat wij altijd doen is toch afleiden met een ander item dat ze leuk vinden, dat kan varieren van speeltjes tot oude dozen. Het huis moet uiteraard niet bezaaid zijn met speeltjes, zodra de hond begint te bijten, afleiden met een speeltje. En wat ook wel wil helpen, als je ziet aankomen dat hij gaat bijten, het commando zit geven en dan belonen. "

hahahha...bedankt allemaal heb hier veel aan...en zal hem zeker niet meer  op zijn zij leggen.
maar voor de rest is het zo poepie echt een lieverd...ben erg blij met hem:-)

honden page profiel Maddox & baasje <3Maddox & baasje <3

honden foto van Maddox & baasje <3

Hier ook een Bullmastiffje van 12 weekjes.

Zij wil ook bijten op vingers, handen, broekspijpen, slippers, maar ik wil het echt niet hebben. Ze mag bijten en kauwen op het materiaal dat ik haar aanbied om op te kauwen. In het begin deed ze het wel en bij anderen probeert ze het ook, als ze aangehaald wordt tijdens het wandelen bijvoorbeeld. Mensen bijten - al is het speels, ze doet nog geen vlieg kwaad - wil ik écht niet hebben en daar ben ik dus gewoon heel duidelijk in.

Wat ik vanaf het begin heb gedaan is mijn hand rechtop plat voor haar snuit houden, zodat ze niet kan bijten. Dan zei ik ook: 'Nee Maddy!'. Dan gaf ik haar een botje of een kluifje en beloonde haar als ze daarmee ging spelen. Als ze werd aangehaald door een ander op straat, zei ik ook: 'Ik wil het niet hebben dat ze bijt hoor, wilt u uw hand voor haar snuit houden?' en dan liet ik zien hoe ik dat deed. Mensen zeggen dan: 'Oh dat geeft niet hoor, het doet geen zeer' en dus zul je moeten uitleggen waarom je het niet wil hebben. Ik wil het niet hebben omdat ze straks nog steeds pup is, maar dan twee keer zo groot. Mensen vinden het dan niet prettig meer als ze dat doet.

Ik ben daar zeer consequent in gebleven en nu doet ze uit enthousiasme nog wel eens zachtjes in mijn hand bijten, maar dan hoef ik de 'N' van 'Nee' maar uit te spreken en ze weet het weer. Ze doet het nu echt bijna niet meer. Als ik haar lief zie spelen met haar botje, beloon ik haar ook als ik langs haar loop. Ze weet nu echt dat haar botjes en speeltjes oke zijn om in te bijten. Ze heeft dan ook nog helemaal niets vernield.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "bijten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Staand poepen!
^