Husky pup agressie en rode oogwit.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel GorkemGorkem

Hallo,
?k heb een husky van bijna 9 weken oud en twee weken in mijn bezit.

Als eerst over het agressie: Wanneer ik zijn voer wil geven dan word hij actief en agressief blaft en gromt naar me toe! 
?k word erna boos en pak ik de voerbakje en laat ik hem niet eten. 
Waarom is hij zo agressief? Eerste dagen was hij niet zo!

Rode oogwit ja hij verblijft nu 3 dagen in de tuin, eerste nacht was het huilen en blaffen maar nu is hij het gewend. 
Alleen hij word vaker wakker en pist poept in de zand wat ik hem zelf heb aangeleerd!
Maar hij wilt niet zelf terug naar zijn honden hok en blijft hij janken voor de tuindeur en dan moet ik hem persee zelf in zijn honden hok stoppen en een kwartiertje bij hem zijn zodat hij in slaap valt..
?k vroeg de rode oogwitten aan de DA en die zij dat er niets ergs is.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Husky pup agressie en rode oogwit." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel XtineXtinegoedgekeurde fokker

honden foto van Xtine

Wat doe jij indien je buiten gesloten wordt terwijl iedereen binnen is ?
Wat doe jij wanneer ze je eten afpakken ?

Gewoon de hond mee binnen in huis en zijn eten niet afpakken.

honden page profiel GorkemGorkem

?k zeg niet dat ik het telkens doe. 
Heb het 1x geprobeerd maar het helpte niet.
Hij word gewoon agressief wanneer ik zijn voerbakje neerzet.
En nee hij kan niet lang binnen zijn omdat mijn moeder astma heeft.
Hij heeft zijn ruime hondenhok.
En terrasje waar geen regenwater naar toe kan druppele.

honden page profiel  Tosca en ik Tosca en ik

honden foto van  Tosca en ik

Als je hem met de hand voert wat dan...een pup van 9 weken agressief, ik denk niet dat hij dat is hoor.
hij ligt nu buiten, lag hij dat bij de fokker ook?

honden page profiel GorkemGorkem

Nee was geen fokker.?k vroeg ook tegen die gozer kan hij in de tuin blijve 3 of 4x hij zij ja hij kan.
Wel na de 1e week.
Drna zij ik dan neem ik hem als hij in de tuin kan blijven.

honden page profiel XtineXtinegoedgekeurde fokker

honden foto van Xtine

" Nee was geen fokker.?k vroeg ook tegen die gozer kan hij in de tuin blijve 3 of 4x hij zij ja hij kan.
Wel na de 1e week.
Drna zij ik dan neem ik hem als hij in de tuin kan blijven. "

Kan hij in de tuin blijven 3 of 4 x ?

Maar hij moet altijd in de tuin.

honden page profiel  Tosca en ik Tosca en ik

honden foto van  Tosca en ik

Je hebt de pup niet gekocht bij een fokker? Dus de moeder was er niet bij?
Waar lag de pup toen je hem haalde?

honden page profiel Landseer ectLandseer ect

honden foto van Landseer ect

Mag ik u adviseren om eerst hier op HP even naar de algehele omgangsvormen tussen honden en mensen te kijken...

Waarom een Husky??
Waarom boos, Waarom voer afpakken.??
Waarom in een hondenhok.??
Waarom vreemd vinden dat een pup van 9!!! weken het nou niet echt prettig vind om vanuit het nest nu ineens in z'n eentje in een hok geduwd te worden.??

U kan er waarschijnlijk ook niks aan doen, maar het zou zéér aangenaam voor de pup zijn geweest als u eerst eens wat info verzameld had voor u aan een pup begon.
En niet eerst een probleem, en dan op gaan zoeken op internet om het even op te lossen.

Ik denk dat u er wijs aan doet om hier op hp eens flink rond te lezen over pups.
Iedereen hier kan u van advies voorzien over deze problemen die u aangeeft, geen enkel probleem.
Maar......hoe gaat het daarna verder met de pup, z'n gedrag, z'n behoeftes, z'n puppertijd.??
Lezen en leren zou ik zeggen..

honden page profiel GorkemGorkem

De moeder was er bij maar de vader niet. Broertjes zusjes waren er ook maar ze bleven binnen ja en niet buiten.
Maar de gozer van wie ik hem heb zij zelf dat ze in de tuin kunnen verblijve.

honden page profiel Lo&SoLo&So

honden foto van Lo&So

Ik denk dat wanneer JIJ! je instelling niet verandert, het er niet rooskleurig uitziet voor de toekomst.

Een Husky is een hond die bij zijn roedel moet zijn. Dat zit in zijn bloed. Hij heeft het nodig om goed te kunnen funcioneren. Ze zijn gefokt om in groepen een slee te trekken.
Nu zit hij alleen in een tuin.
Wat denk je dat hij gaat doen? Een dansje?

Komt nog eens bij dat hij zijn moeder en broertjes en zusjes mist.
Kan je je voorstellen dat jij als 5 jarige bij je moeder wordt weg gerukt en vervolgens in een hok gestoken wordt? Alleen?

Mijn advies: zoek een andere baas voor deze hond of verander je instelling en haal hem in huis en ga er mee naar de hondenschool.

honden page profiel XtineXtinegoedgekeurde fokker

honden foto van Xtine

" De moeder was er bij maar de vader niet. Broertjes zusjes waren er ook maar ze bleven binnen ja en niet buiten.
Maar de gozer van wie ik hem heb zij zelf dat ze in de tuin kunnen verblijve. "

Je kan alles in de tuin zetten,
maar dat wil niet zeggen dat het goed is.

honden page profiel  Tosca en ik Tosca en ik

honden foto van  Tosca en ik

Ze kunnen zoveel zeggen...als hij binnen gewent is kan hij niet van de een op andere dag naar buiten helemaal alleen.

honden page profiel SanneSanne

honden foto van Sanne

Gut, misschien is het beter om een nieuw baasje te zoeken? Een pup in de tuin laten? Nee dat kan niet. 
Een pup van negen weken agressief? Dan doe jij toch echt iets fout.

honden page profiel Landseer ectLandseer ect

honden foto van Landseer ect

" De moeder was er bij maar de vader niet. Broertjes zusjes waren er ook maar ze bleven binnen ja en niet buiten.
Maar de gozer van wie ik hem heb zij zelf dat ze in de tuin kunnen verblijve. "


Jij mischien niet begrijpen...
Maar jij eerst in.....le......zen over een pup....wat heeft een pup nodig..
Wat betekend het om een pup op te voeden.
Waarom zou die pup bij jou willen zijn...wat bied jij de pup.??

Zijn dit onzinvragen voor jou.??
Dan ander forum zoeken.


(De Husky komt toevallig toch niet uit Zeeuwsch Vlaanderen he.??)

honden page profiel Nathalie en lilly Nathalie en lilly

honden foto van Nathalie en lilly

ik ben het eens met de reactie's die al geplaatst zijn..

honden page profiel De mannenDe mannen

honden foto van De mannen

2 adviezen, of ga je nu per direct heel goed inlezen en als de wiedeweerga na een goede hondenschool!

Maar mischien wel het beste advies ik denk dat jullie niet weten aar je aan bent begonnen, leuk zo'n pup een husky grappig mooie honden als ze uitgegroeit zijn en ja zien er ook stoer uit!
En als dit zo door gaat verpest je de hond totaal met alle gevolgen van dien de beste oplossing is dan herplaatsen!

honden page profiel s@nt@s@nt@

honden foto van s@nt@

Ik lees dat je Husky pas 7 weken oud is?

Ga alsjeblieft ergens hulp vragen, want je hebt zo te lezen echt geen idee waar je aan begonnen bent.
Om te beginnen is een pup niet agressief.
Je pup moet van jou leren, jij moet dus weten wat goed is voor hem.

Op deze manier gaat het niet goedkomen, vrees ik.
Hier in de encyclopedie staat veel info.

Waar woon je, misschien kan iemand je een goede trainer adviseren?

honden page profiel SiberienneSiberienne

honden foto van Siberienne

Gorkem, hoe oud ben je eigenlijk? Moet jij alleen voor di hondje zorgen? Een pup van negen weken is een kleine baby. Je doet hem groot onrech door hem alleen in de tuin te laten. De enige andere optie is dat je je slaapzak pakt en bij hem buiten gaat wonen en slapen.

Eten; geef het hem en laat he hem houden. Blijf er rustig naast zitten en gooi er af en toe wat bij in het bakje. Zo leert hij dat hij zijn eten niet hoeft te verdedigen tegen jou.

Tja, schattig pupje zijn ze maar heel kort, binnen een paar maanden zijn ze groot. Idd z.s.m. naar een hondenschool maar als deze hond echt nooit naar binnen mag en niet bij de rest van de roedel mag zijn, zou ik maa heel snel een ander thuis voor hem gaan zoeken, dat is voor geen enkele hond goed.

Mireille

honden page profiel Tineke *Luna * Rambo (Brutus R.I.P)Tineke *Luna * Rambo (Brutus R.I.P)

honden foto van Tineke *Luna * Rambo (Brutus R.I.P)

Ik snap dat je heel graag een hond wil maar dat je moeder astma heeft. Waarom neem je dan niet een iets oudere hond want die kerel kan zoveel zeggen. Maar wanneer je een oudere hond had genomen en een ander ras die graag zo nu en dan even op zichzelf zijn dan had je een veel betere start gehad maar nu heb ik het idee dat je een super impulsive aankoop heb gedaan wat zielig is voor de pup maar ook voor jou. Want wat ik lees is dat het naar mijn idee niet echt goed gaat komen en dit zal alleen erger worden als je er niks mee gaat doen zoals hondenschool en voor de gezelligheid lekker naar binnen haalt.
Ik wens jou en jepup heel veel succes

Tineke

honden page profiel GorkemGorkem

Achter mijn huis 2 km verderop is er een hondenschool. Heb me al ingeschreven alleen moet nog op zijn laatste injectie wachten en dat is maandag.Jullie doen als of ik hem nooit aandacht ga geven het is alleen maar in de nacht in zijn honden hokje en de rest van de dag bij mij in me kamer.
Omdat me ma om de 80 jaar in me kamer komt.
Ze heeft hele erge astma dus daardoor wil ik niet dat hij in de woon kamer rond loopt. 
En de pup zelf staart alleen maar uit de raam als ik hem binnen hou. 
Me broertje ik pa geven hem de volle aandacht.
Eerste week is hij goed zindelijk geworden binnen dus de rest komt ook nog.

honden page profiel Lo&SoLo&So

honden foto van Lo&So

" Achter mijn huis 2 km verderop is er een hondenschool. Heb me al ingeschreven alleen moet nog op zijn laatste injectie wachten en dat is maandag.Jullie doen als of ik hem nooit aandacht ga geven het is alleen maar in de nacht in zijn honden hokje en de rest van de dag bij mij in me kamer.
Omdat me ma om de 80 jaar in me kamer komt.
Ze heeft hele erge astma dus daardoor wil ik niet dat hij in de woon kamer rond loopt. 
En de pup zelf staart alleen maar uit de raam als ik hem binnen hou. 
Me broertje ik pa geven hem de volle aandacht.
Eerste week is hij goed zindelijk geworden binnen dus de rest komt ook nog. "


Als het allemaal zo goed gaat waarom vraag je dan aan ons wat je moet doen? Je weet het immers zelf zo goed?
Zijn gedrag komt voort uit het feit dat hij zich niet gelukkig voelt.
Een pup hoort niet alleen in een hok buiten, een pup hoort bij zijn roedel.


honden page profiel Tania en rodiTania en rodi

Ik zou zeggen herplaatsen. Niet goed voor jou en niet goed voor de pup.

honden page profiel Jamie & LelaJamie & Lela

honden foto van Jamie & Lela

Beste Gorkem,

Zoals anderen al hier voor mij zeggen. Ga je aub inlezen over pups.

Ten 1e vertoont een pup geen agressief gedrag, dat bestaat gewoon niet. Je moet je dus gaan afvragen hoeveel je weet over hondentaal, ze is actief omdat ze graag haar eten wil.

Ten 2e kun je niet verwachten dat je een pup zomaar in de tuin kunt 'steken' en er geen omkijken meer naar hebt.
Een hond, en zeker een Husky, is een roedeldier, en wil dus voornamelijk in de buurt van zijn roedel zijn.

Jij en je familie zijn nu zijn roedel.

Wij doen dus niet alsof je hem nooit aandacht gaat geven. Wij proberen jou te vertellen dat je je meer moet inlezen over pups. Het feit dat jij het raar vind dat ze een kwartier blaft en jankt en niet haar hondenhok in wilt....niet begrijpt dat de pup bang is en niet alleen durft te zijn..is nogal zorgwekkend.

Probeer op hondenpage eens in de encyclopedie rond te snuffelen, lees eens wat artikelen over bench training. Dit zou je namelijk ook kunnen gebruiken in je hondenhok training.

En bovenal, onthoud dat je hier met een baby te maken hebt!

honden page profiel Jamie & LelaJamie & Lela

honden foto van Jamie & Lela

Beste Gorkem,

Zoals anderen al hier voor mij zeggen. Ga je aub inlezen over pups.

Ten 1e vertoont een pup geen agressief gedrag, dat bestaat gewoon niet. Je moet je dus gaan afvragen hoeveel je weet over hondentaal, ze is actief omdat ze graag haar eten wil.

Ten 2e kun je niet verwachten dat je een pup zomaar in de tuin kunt 'steken' en er geen omkijken meer naar hebt.
Een hond, en zeker een Husky, is een roedeldier, en wil dus voornamelijk in de buurt van zijn roedel zijn.

Jij en je familie zijn nu zijn roedel.

Wij doen dus niet alsof je hem nooit aandacht gaat geven. Wij proberen jou te vertellen dat je je meer moet inlezen over pups. Het feit dat jij het raar vind dat ze een kwartier blaft en jankt en niet haar hondenhok in wilt....niet begrijpt dat de pup bang is en niet alleen durft te zijn..is nogal zorgwekkend.

Probeer op hondenpage eens in de encyclopedie rond te snuffelen, lees eens wat artikelen over bench training. Dit zou je namelijk ook kunnen gebruiken in je hondenhok training.

En bovenal, onthoud dat je hier met een baby te maken hebt!

honden page profiel Karina@JerryKarina@Jerry

honden foto van Karina@Jerry

Vreselijke situatie..ik zou ook een ander baasje zoeken voor je pup..of de hond gewoon naar binnen.

het is als pupje maar afwachten waar je terecht komt..

dit lijkt mij niet ideaal voor je hond....

honden page profiel s@nt@s@nt@

honden foto van s@nt@

" Achter mijn huis 2 km verderop is er een hondenschool. Heb me al ingeschreven alleen moet nog op zijn laatste injectie wachten en dat is maandag.Jullie doen als of ik hem nooit aandacht ga geven het is alleen maar in de nacht in zijn honden hokje en de rest van de dag bij mij in me kamer.
Omdat me ma om de 80 jaar in me kamer komt.
Ze heeft hele erge astma dus daardoor wil ik niet dat hij in de woon kamer rond loopt. 
En de pup zelf staart alleen maar uit de raam als ik hem binnen hou. 
Me broertje ik pa geven hem de volle aandacht.
Eerste week is hij goed zindelijk geworden binnen dus de rest komt ook nog. "


Niemand die zegt dat je je pup geen aandacht geeft.
Uit je vragen en de dingen die je over je hond schrijft blijkt alleen dat je totaal geen ervaring hebt met honden. Had ik ook niet, toen ik de onze kreeg, dus moet je je erin gaan verdiepen.
Je hebt een pup, die, zoals ik al vroeg, met 7 weken bij jou is gekomen, die heeft aandacht nodig, en opvoeding.
Er zijn meer buitenhonden, daar hoeft niks mis mee te zijn, maar je zet een pup niet vanaf het 1e moment buiten. Hoe moet hij de dingen leren?

Waarom heb je voor een Husky gekozen?

honden page profiel Erika & JettaErika & Jetta

honden foto van Erika & Jetta

als je hond verder veel op je kamer zit, is het dan geen optie dat je hem ook op je kamer laat slapen?
Toch zeker tot hij groot genoeg is en zelfstandig. Nu is het nog maar een pup, dat komt overeen met een klein kindje in mensenleven, zoiets laat je niet buiten slapen.
Zorg eerst dat hij gewend raakt aan zijn nieuwe thuis en dat hij jullie vertrouwt, pas dan kan je hem alleen buiten laten slapen, eens hij de tuin kent en zijn hok als een vertrouwde plaats ziet.
Het enige wat hij nu ervaart is dat de rest van zijn roedel binnen ligt en hij buiten in zijn eentje, natuurlijk gaat hij dan voor de deur gaan piepen.
Het feit dat hij wel in slaap valt als je een kwartiertje bij hem bent zegt al genoeg ;-)

honden page profiel Erika & JettaErika & Jetta

honden foto van Erika & Jetta

En mensen, wees alsjeblieft een beetje verdraagzamer tegen mensen die gewoon niet beter wisten.
Als er op mij zo gereageerd werd zou ik het hier al lang afgetrapt zijn en verder mijn eigen ding doen.
Dat is hopelijk niet wat jullie willen? Als je het wat beleefder aanpakt dan dringt jullie advies misschien door, op die manier HELP je dat hondje, door de TS weg te jagen NIET.

honden page profiel GorkemGorkem

" als je hond verder veel op je kamer zit, is het dan geen optie dat je hem ook op je kamer laat slapen?
Toch zeker tot hij groot genoeg is en zelfstandig. Nu is het nog maar een pup, dat komt overeen met een klein kindje in mensenleven, zoiets laat je niet buiten slapen.
Zorg eerst dat hij gewend raakt aan zijn nieuwe thuis en dat hij jullie vertrouwt, pas dan kan je hem alleen buiten laten slapen, eens hij de tuin kent en zijn hok als een vertrouwde plaats ziet.
Het enige wat hij nu ervaart is dat de rest van zijn roedel binnen ligt en hij buiten in zijn eentje, natuurlijk gaat hij dan voor de deur gaan piepen.
Het feit dat hij wel in slaap valt als je een kwartiertje bij hem bent zegt al genoeg ;-) "

Moet ik dan zo doorgaan? Wanneer hij wakker word voor een pis beurtje dat ik dan by hem ben tot hij in slaapvalt? Want voor de rest is hij gewend.

honden page profiel s@nt@s@nt@

honden foto van s@nt@

@Tosca, ik snap je reactie maar ik vind dat er ook reacties zijn gegeven waar TS wat aan heeft. TS zou ook wat antwoorden kunnen geven op vragen. :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Husky pup agressie en rode oogwit." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 3 12 3
Volgende forumvraag: meet Lana
^