
Hoi Iedereen,
Sinds een paar dagen hebben we een herder pup in huis.
Het is een hele fijne en lieve herder en het gaat super.
We dachten dat het ook leuk zou zijn voor onze teckel van bijna een jaar.
Nu is het zo dat de teckel zich anders gaat gedragen naar ons toe terwijl we haar net zo veel als het niet meer is aandacht geven.
Ze is al bijna een jaar bij ons en we hebben er nooit problemen mee gehad maar nu sinds 2 dagen begint ze te bijten naar de kinderen toe.
Weet iemand wat hier aan te doen of heeft iemand hetzelfde mee gemaakt?
Groetjes Anja.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pup met oudere hond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

WAt doen de kinderen met de hond/ Op dit moment is het erg stressvol voor de teckel. Een pup in huis terwijl hij zelf nog in een onzekere periode zit.
Ze hebben beiden nog veel rust nodig.
Weet je zeker dat de teckel geen pijn heeft? Hoe ga je met het gedrag om van de teckel?

Hoi,
De kinderen gaan hetzelfde met haar om als anders.
Pijn heeft ze niet en we hebben haar niet gestraft voor het bijtgedrag.
We geven haar net zo veel aandacht als anders.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pup met oudere hond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?