
Hallo,
Ik heb mij hier aangemeld omdat ik me toch wel zorgen maak.
Mijn hond is nu 8 maanden, altijd heel actief en enthousiast.
Hij heeft gisteravond 4x overgegeven, ligt alleen maar. Zelfs toen ik bezoek kreeg bleef hij gewoon liggen, terwijl hij normaal als eerste bij de voordeur staat om het bezoek te begroeten.
Hij drinkt gelukkig wel goed.
Weet iemand misschien wat dit kan zijn? Ik wilde deze ochtend nog even aankijken anders straks maar naar de DA bellen.
Zou het misschien door de warmte kunnen komen?
Ik hoop dat iemand iets weet!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tayco heel sloom." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
mischien inderdaad de warmte als ik u was dan zou ik voor alle zekerheid de da bellen voor advies veel wijsheid in deze
3 doggies 
Ik zou zeker de DA bellen, want een pup die braakt kan heel snel uitdrogen, ondanks dat hij goed blijft drinken !!
Een simpel spuitje tegen braken kan misschien al veel oplossen !
3 doggies 
Hoi,
Het kan van de warmte komen maar 4x overgeven vind ik toch wel erg veel. Even bellen naar de da en misschien er ook heengaan met je hond.
Sterkte !!
Groetjes van esther
3 doggies 
ik zeg het zelfde als de rest toch even de da bellen voor een afspraak
liefs joke

Bedankt voor de reacties! Ik heb ook meteen maar even gebeld, want ik vertrouw het toch niet helemaal.
Over een half uurtje mag ik langskomen!
Ik hoop dat hij er snel bovenop komt, want dit bevalt me maar niks :(

heel goed ester, dat je even naar de da gaat, een hond die zomaar overgeeft is niet goed. laat het straks maar gauw weten.
willemijn.
3 doggies 
goed zo esthet laat je nog even wat van je horen als je bij de da geweest bent
groetjes joke

Zo ik ben alweer terug. De da kon me niets vertellen. Alleen een spuit gegeven tegen de misselijkheid en tablettjes.
Hopelijk dat hij zich snel wat beter voelt!
3 doggies 
Ben je nu ook weer wat gerust gesteld esther.
Kon hij je helemaal niks vertellen.
Beetje raar toch,maar goed hoop maar dat Tayco zich snel beter gaat voelen.
Gr en beterschap Liesbeth,Turbo en Luna

Ja ik hoop dat het gewoon snel goedkomt, zodra hij er bovenop is zal ik me pas helemaal gerust gesteld voelen.
Ik vind het ook raar dat ze me niets kon vertellen verder, buiten dat het 'waarschijnlijk' wel een buikgriepje of iets zal zijn.
Hij heeft een spuit in zn bil gekregen en tabletjes.
Daarnaast moest ik gekookte kip geven 2 hapjes en als hij dat goed binnenhield na een uur nog wat meer geven en dan steeds opbouwen.
Tot nu toe houd hij alles weer goed binnen, alleen is er nog steeds geen beweging in hem te krijgen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tayco heel sloom." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?