Hoi lieve dames
Voor de gene die kinderen hebben. Hoe gaan jullie kinderen met de honden om.
Vinden ze het leuk, laten ze graag de hond uit, of is het echt aan de ouders om het te doen.
Is het lastig in verband met de opvoeding, of ging dat helemaal goed.
Zijn ze nieuwsgierig over het ras.
Of hebben ze liever een ander ras.
Liefs natascha
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kinderen en honden " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Nou ben zelf kind (11 jaar) maar buddy beschouwt mij niet echt meer als kind. maar kinderen van de leeftijd 6 ofzo vind hij helemaal het einde!. Hij wil ze wel helemaal plat knuffelen. alleen kinderen vinden hem vaak eng hij is ook zo onbenullig
Groetjes Felien & een poot van Buddy
3 doggies 
Wij heben geen kinders willen we ook iet!!!
Maar een heerlijk neefje van 10 maanden Cyra is verzot op hem en erg beschermend kijk maar!!

3 doggies 
ons darro ook vandaag het halfbroertje van men vriendin voor de eerste keer gezien en we waren supervoorzichtig omdat asiel zij dat darro niet met kinderen kon omgaan nu na een tijdje waren ze beste vriendjes en was zo schattig hun samen te zien en darro was superbeschermend tegenover ons diego hij deed bescermender tegenover hem dan tegen mij 
3 doggies 
Geld ik ook nog? Ik ben een puber
Toen we Randy kregen heeft me moeder altijd gezegt:
"Laat die hond met rust, niet aan de poten zitten, niet aan de staart, oren, ogen! Gewoon normaal aaien"
Nu was Randy een schat van een hond (nog steeds) maar wist precies bij wie hij moest trekken en over het gras heen sleurde, ja mij!!! (Was toen ook een klein murmel en Randy ook haha!)
Maar dat over toen
Randy is dol op kleine kinderen, het liefst staat die boven op je en komt lekker knuffelen of tegen je aan liggen.
Vanavond ging ik met de honden uit en de buren weer mee, raymon jongen van bijna 11 had Randy vast. Er kwamen auto's aan en wat doet Randy? Stopt, blijft staan tot die auto's weg zijn en loopt rustig door, stond vol verbazing te kijken, bij mij doet ie dat niet.
Benji is ook dol op kleine kinderen alleen nog een beetje onvoorzichtig. Alleen de kleintjes mogen hem niet
Of de ouders rukken het kind bij mijn honden weg, dan vraag ik me echt af, waar slaat dat op?
Owhja, ik kan er echt niet tegen als ik niet 1x per dag met die honden heb gelopen. Elke avond loop ik met ze
Mijn ouders 's ochtends en soms 's middags of ik doe het 's middags.
Ik vind het ook wel goed als "kinderen" dat doen, goed voor hun verantwoordelijkheid.
Mijn honden zijn net mijn kinderen.. (Ook al ben ik nog maar 15 haha!)
Groetjes Ramona
3 doggies 
Een kind ben ik niet meer maar eerder al een puber !
(14 jaar) maar als James bij mijn neefjes is wil hij wel altijd met hen spelen (2 en 4 jaar) maar die leeftijd vind ikzelf niet goed voor mijn pup, ze lopen soms van de schrik weg en dan gaat James er natuurlijk achterna,... en James bijt nog.
3 doggies 
Wij hebben dus een zoontje van 19 maanden en 9 hondjes, dit gaat allemaal heel goed.
We hebben het wel heel voorzichtig aangpakt om de hondjes te laten wennen aan onze Yarne.
Nu gaat dit super, maar om te zeggen dat ik hem alleen laat bij de honden DAT NOOIT.
Het is gewoon een kwestie van corect om gaan met de honden en de opvoeding van het kind.
Wij hebben van in het begin heel hard gewerkt aan het feit dat hij niet aan de haren van de honden mag trekken en dat hij niet naar vreemde hondjes mag gaan.
Dit is heel goed gelukt, hij gaat niet naar vreemde honden zelfs niet naar de honden van de hondenschool die hij elke week ziet, als hij er naar toe wil gaan komt hij ons een handje geven en gaan wij vervolgens met hem naar de hond waar hij naartoe wil en mag hem dan op ons teken aaien (na het te vragen aan het baasje natuurlijk.)
Groetjes
Kelly
3 doggies 
Wij hebben zelf geen kinderen, maar ons neefje van net 1 komt vaak langs, en pas ging hij Shanna vrij hard slaan,
keek ze me echt heel zielig aan en ging voorzichtig met haar pootjes omhoog liggen, haha was echt heel lief,
Sterre is te druk voor kinderen, te puppyachtig nog
laat onze honden nooit alleen met kinderen,.
Ik heb zelf geen kinderen. Ed heeft er 2 een meid van 13 en zoon van nu 17 en daar reageren ze super op.
en op andere kinderen van andere mensen of familie reageren ze heel erg goed op. altijd heel voorzichtig en heel erg lief.
Liefs natascha
3 doggies 
Tibo zal nooit iets doen aan kinderen en is heel lief, toch vertrouwt hij ze niet helemaal dat zie je, hij is dan ook geen kinderen gewend !
Yoshi woonde vroeger bij 4 kleine kinderen en werd daar serieus door gepest. Zich op hem laten vallen als hij aan het slapen was, aan zijn oren sleuren, zijn staart willen afknippen etc.
Toen hij bij mij kwam was hij nog altijd even lief tegen alle kinderen en gaf zelfs de kleinste die rond zijn nek vielen een heel lief likje, maar als het effe kon ging hij in een bocht om hen heen ! Hij bekeek me dan altijd alsof hij wilde zeggen, je moet er mee uitkijken hoor
!!
Hij werd echt gebruikt als speelgoed en dat kan natuurlijk niet....
3 doggies 
Mexx is echt verzot op kinderen. Mijn moeder is lerares groep 1/2 en ze wonen in een kinderrijke buurt, dus die kwamen gewoon door de achterdeur en Mexx was als pup dus al goed gesocialiseerd.
Hij laat zich knuffelen, aaien, doet spelletjes en is overal voor in, zolang ze geen druk op hem leggen, dan gaat hij weg.
Mexx gaat vaak mee met moeders naar de basisschool en loopt dan in de klas rondt, her en der wordt er wel eens met speelgoed gegooid wat op hem komt, er dondert een kind over hem heen of er wordt op zijn staart getrapt, maar hij vind het allemaal ok en geweldig.
Buggys en kinderwagens waren voor ons een probleem in het begin, want mexx had als kleine al snel door dat daar kleine kids in te vinden waren. Dus dook hij er in.. Mensen schrokken zich dood, zeker naarmate hij groter werd 
Mijn neefje heeft vorig jaar 2x een kind-hond-show met hem gelopen, echt een geweldige prestatie.
Mexx vind het namelijk al niet leuk als ik de ring in ga en mijn moeder aan de kant blijft staan, dus wij hadden niet veel hoop dat hij wel met mijn neefje mee zou willen als wij enkele meters verder zouden staan.
Maar hij verbaasde ons allemaal door als een volleerd showhondje met mijn neefje mee te lopen, geen rukje aan de riem, hij volgde precies aan de voet, ging zelf in stand staan, liet zich neerzetten, de tandjes laten zien door mij neefje, negeerde alle andere honden die om hem stonden en de verklede kindjes die erbij liepen en zelfs tijdens het in draf voorbrengen lette hij erop dat mijn neefje goed meekwam.
Hij keek alleen af en toe naar ons om te kijken of we er nog waren.
3 doggies 
skinny is gek op onze dochter (14)
vanaf het begin al
aan onze zoon(11) moest ze heel erg wennen ,is nl heel druk,maar nu is ze ook verzot op hem
is naar andere kids heel afwachtend en schrikkerig (maar gezien haar verleden normaal)
gr liesbeth
3 doggies 
wij hebben wel kids ,maar die zijn al volwassen
hier zijn ze alle vier dol op kids
we hebben veel buurkindjes die regelmatig op visite komen speciaal voor de honden ,ze kroelen en spelen en mogen mee om ze uit te laten
vind het erg belangrijk dat ze goed met kinderen omgaan ,je komt ze immers overal tegen
ook zoeken we zelf kinderen op ,we wandelen naar een gymzaal hier in de buurt en als de kindjes dan uitkomen is het feest voor de honden , vele kinderen kennen de honden al
3 doggies 
Wij hebben 3 kids 19, 17 en 9.
Ze gaan heel goed met Noa om en andersom ook.
De 2 oudste laten Noa wel eens uit maar het moet niet te veel zijn, hoor!!
Je merkt wel hoe Noa reageert op de oudste 2 en de jongste.
Als ze hier stoeien dan neemt ze het altijd op voor de jongste.Die beschermt ze dan echt.
Ook heb ik nog een nichtje van 1,5 jaar en een neefje van bijna 1 jaar en daar doet ze heel voorzichtig mee.
Hier nog wat fotootjes.




Groetjes Sandra

Als mijn nichtje ook meetelt..
Mijn lucky was helemaal gek op kinderen, hij hoefde ze maar in de gang te horen en dan werd hij gek..uit enthousiasme rende hij weleens de kleinste van 1 omver..
Met Naomi ging ik weleens wandelen en dan mocht zij de riem vasthouden..Kweet dat Lucky goed onder appél stond dus kon dat..en ik had haar gezegd:
Zo gauw Lucky trekt laat je de riem los..en ik zei tegen haar:
Jij bent sterk he kun je zomaar Lucky vasthouden..
zei:(3,5) Inderdaad ben ik sterk...
Hieronder een foto van mn 2 meisjes:

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kinderen en honden " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?