
Vanmorgen om 6 uur begon Simba, onze Siberische Husky enorm te blaffen. Ik ben met hem naar buiten geweest, en heb hem snel laten plassen. Ik lag nog maar net in bed, en toen begon Simba weer te blaffen. Toen ben ik iets verder gaan lopen, en zag wat er aan de hand was. Simba blijft diaree te hebben.
Ik heb Simba water laten drinken, en 2 beschuitjes in zijn voederbakje gedaan. Deze waren snel op, maar de diaree blijft aanhouden. Toch blijft Simba vrolijk.
Wie heeft tips of advies?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Diaree" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Kip en rijst koken wil wel eens helpen en dat dan in plaats van brokken geven.
Van de dierenarts heb ik de tip gekregen om bij diarree Okugest van VSM te geven, is homeopatisch in kleine doseringen. Op de eerste dag gedurende 4 uur, ieder uur 'n tablet. Volgende dag 4 tabletten verdeelt over de dag en dag 3 idem.
Maar als het te lang aanhoudt (heel veel aandrang en dan voor meer dan 3 dagen) zou ik er even mee naar de dierenarts gaan.

Tussen de middag heeft Simba rijst gehad, in plaats van brokken. Ik hoop dat het nu iets beter met hem gaat.
Gisteren heeft Simba een pannekoek gegeten. Misschien dat dat de oorzaak geweest zou kunnen zijn.

Rijstwater (het vocht dus van gekookte rijst) in plaats van gewoon water laten drinken helpt hier altijd goed
Verder zou ik het gewoon in de gaten houden.

Als Mira last heeft van diarree krijgt ze kip met rijst en groentjes tot de diarree over is. Het kan wel van de pannenkoek zijn door de vettigheid. Ik hoop dat Simba snel van de diarree verlost is!

Hallo Mario
Zelf ben ik er voorstander van om de boel even rust te geven.
Diaree is er niet zomaar,het lichaam probeert zich van iets te ontdoen.
Een dagje geen eten is echt geen probleem.
Als de hond zelf niet meer aan geeft om tussen door naar buiten te willen,kun je langzaam weer wat te eten geven.
Gekookte rijst,beschuitjes wat je wilt als het maar licht verteerbaar is.
Wel op letten dat er goed gedronken wordt.
Indien de diaree aan houdt natuurlijk contact op nemen met een da.
Sterkte ermee.

Voldoende vocht is het belangrijkste. Laat haar nu even niet te zwaar eten (enkel rijst of een afkooksel) en kijk of de diarree mindert.
Eurasiƫr; goede tips
Bij twijfel naar da!

Gisteravond leek Simba pijn te hebben, en kon het tuigje ook niet verdragen. Wanneer ik het tuigje al aanraakte, dan viel Simba mij aan. Een teken dus waarschijnlijk van pijn, want normaal is Simba echt heel rustig.
Simba is de nacht goed doorgekomen. Om de normale tijd kon ik hem uitlaten, en dat ging goed. Helaas heeft Simba nog steeds diaree, maar het is iets compacter dan gisteren. Wij gaan dus langzaam aan weer de goede kant op.
Vanmorgen maar weer begonnen met een schaaltje rijst. Verder geef ik Simba zo af en toe een beschuitje. Daarnaast probeer ik het bakje met water vol te houden, zodat hij genoeg kan drinken.
De verleiding is bij Simba alleen helaas nog wel groot om op zoek te gaan naar etensresten. Zo griste Simba gisteren alweer een broodje bij de kinderen van het bord, terwijl ze lekker buiten zaten te eten. Simba is erg ondeugend, en hij heeft hiermee zichzelf te pakken. Ik hoop dat hij er van leerd.


Giardia is goed mogelijk. Simba eet zo af en toe gras, maar als de dochter met de hond gaat lopen, dan schijnt Simba ook wel de ontlasting van katten te willen eten. Of dat Husky eigen is weet ik niet, maar gezond is het zeer zeker niet.
Ik zal Simba vandaag eens lekker afspoelen onder de douche, zodat ik zeker weet dat er niets meer in de vacht achterblijft. Verder ga ik nog even door met het "dieet" van rijst en beschuit.



Hoe is het nu met Simba?
Hachi is zoals je weet zijn broer. Zodra Hach brood heeft gehad, is hij aan de diaree, dus dat krijgt ie nu niet meer.
Ook als hij brokken eet is hij aan de diaree, dus eet hij alleen vers vlees en dan is de ontlasting goed.

Met Simba gaat het weer geweldig. Hij is weer lekker vrolijk, en ook zijn diaree is gelukkig weer over.
Simba eet gewoon brokken, en zijn ontlasting is goed. Zo af en toe geef ik hem kip. Daar is hij dol op.
Ik geef Simba heel weinig brood. Simba heeft alleen iets nieuws. Hij kan zelf de deur open maken. Ik heb de kruk omgedraaid, maar daar geeft Simba niets om. Simba is wat dat betreft heel vindingrijk.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Diaree" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?