Tamara

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel eileeneileen

honden foto van eileen

vind ook dat je dierenarts meerdere fouten heeft gemaakt, maar ook dat je tot de volgende dag moest wachten met je pupje...... :'(
ze snijd zelf in de nekje, dan had ze daar bij wijze van, boven op moeten zitten. en als haar advies van alleen ontsmetten onvoldoende blijkt en het helemaal fout gaat, mag je niet eens langskomen!!
ik zou het haar zeker laten weten.

sterkte vandaag en probeer idd te genieten van je andere pup.

lieve groet eileen

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tamara" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Hopelijk gaat het goed met de andere pups..
Maar ik ga wel deels met Marit mee, als jij de DA slecht vond hup gelijk een ander vragen.
Waarom heb je dat niet gedaan?

Natuurlijk is het jammer dat het gebeurt is, maar chi's fokken is moeilijk en er gaat vaak wat mis. Laten we hopen dat alles verder goed gaat en dat je weer wat rustiger kan slapen.

honden page profiel sara van nauwsara van nauw

honden foto van sara van nauw

ik vind eerlijk gezegd,dat gij dat goed gedaan hebt,
bedoel je zegt het zelf ook al een fokker had dat beestje gewoon laten sterven want daar moet hij geld instekken inplaats van aan te verdienenm
ik heb hier net hetzelfde probleem ik heb nestje van 4 chikes,eerste nestje en is eentje bij met open gehemelte en hazenlipke,kan ik ook niet verkopen ,heb geprobeerd aan een klein bedragje van 250 euro dak de kosten er iets of wat uithaal maar dan nog niet,dus beslissen we het zelf te houden,een fokker had dit ook laten sterven hoor,
iedereen reageerd hier soms cru vind ik ,iedereen moet leren he
en bij een fokker hadden de beestjes nog geen dag oud geworden want die stekken daar hun geld en tijd niet in
ge hebt gedaan wat je moest doen er kan u niks verweten worden ,mss dan enkel het ongelukje dat u teefje toch vol geraakt is,maar das nu zo en kun je niet terug draaien he,maar voor derest jij was overal optijd bij enkel u dierenarts wou u niet op tijd helpen

heb je geen fotokes,ben altijd zo nieuwschierig naar die kleintje de kleurtjes enzo

honden page profiel Jacko1Jacko1

honden foto van Jacko1

Anoniem, ik ga je niet aanvallen, hoor. Je hebt je best gedaan. Je hebt helaas niet kunnen voorkomen dat je teefje drachtig werd. Je kon er ook niets aan doen dat de dierenarts een "prutser"was. Je hebt alles op alles gezet om je pupje te redden. Ik heb hier alleen maar bewondering voor.

Maar een ding moet me toch van het hart.Een aankomende fokker die bewust wil gaan fokken met een ras waar hij/zij zich helemaal voor inzet, heeft ruim voor de tijd er een studie van gemaakt.Over het algemeen zal zo'n a.s. fokker zijn/haar ervaring opdoen in geregistreerde kennels (deze (club)fokkers vinden het altijd geweldig hulp te krijgen tijdens het werpen)Zelf heb ik een aantal jaren "meegelopen" in een welsh Corgi kennel, voor ik mij zelfstandig op het fokkerspad begaf.De opmerking van jou "ieder moet ergens beginnen" ja, maar wel onder deskundige begeleiding.
Ik wens je veel geluk met je pupje en hoop dat het goed opgroeit.met vriendelijke groet.

honden page profiel  Martine, TG en Exor Martine, TG en Exor

honden foto van  Martine, TG en Exor

wat een gedoe zeg, ze zegt toch zelf dat ze niet de intentie had om te fokken en de reu en de teef gaan geholpen worden,ze wisten ook niet dat broerlief de hondjes bij elkaar had gelaten.
ik vind dat ze de pech hadden van een slechte DA te treffen en daar kan jezelf niks aan doen.
grtjs, Martine

Anoniem (Gast)

Hallo allemaal.
Ik wou eventjes komen vertellen dat het met ons overgebleven pup enkel maar de goede richting uitga..
Hij past al niet meer in mijn hand.
en toen ik gisteren terug was (in het weekend past mama op hem) verschoot ik hoe dik hij al was..
voor zo'n klein wormpje geweest te zijn :-)
ja, hij komt super goed bij..
en tis een tamme goedzak nu hoor :-D
Liggen bij zn mama & eten.. :-)
En tydens het eten in slaap vallen :-)

We kunnen niet wachten tot hij zijn eerste stapjes gaat doen & de wereld rond hem gaat verkennen.. :-)
Eerst vond ik het geen goed idee hem te houden.. wégens 2 reutjes, 2 teefjes dan. maar ik begin nu toch meer en meer te twijfelen.. Ze worden hier zoiso geholpen :-) we zullen nog zien :-D
Maar we zijn allemaal al enorm gek van hem :-)
x

sally (Gast)

hey

mijn chihuahua was ook onverwacht zwanger
ik zag haar dikker worden...en dacht oei
en ja ze was zwanger bleek na echo en onderzoek
da dacht 1 up
4 sept is ze bevallen
er waren er 4 eentje hebben we verloren
was zware bevalling begonnen om 14
het eerste zn kopje en pootjes staken er nog in en wou er niet verder uit
ik proberen mee helpen met eruit te trekken
lukte me niet d a gebeld en zei trek eraan
nog eens geprobeerd maar niks...naar haar gereden
zei heeft het eruit gehaald met vingers en al er mee in...
het leefde hartje klopte heel zwak...oei zei ze we zijn het kwijt....enkele seconden later kwam er weer leven in...zo een kwartierke
het heeft het toch niet gehaald
de andere drie pups heb ik dan zelf mee helpen uithalen had het nu gezien wat ik moest doen he
alle 3 gezond en ons luna ook...
het waren heel zware pups 140 130 160 130 gram
gelukkig was het geen keizersnee en heb ik en mn teefje het zo kunnen doen
jammer genoeg van het eertse pupje

nu zijn we 5dagen later en de twee teefjes piepen veel
ik weeg ze elke dag het reutje komt heel goed bij tussen de 20 en 30 gram de teefjes tuusen de 5 en 15
wat te weinig zegt dierenarts
dus bijvoeren met melk...
nu heb ik derjuist voor de eertse x geproberd...is het normal dat het nie zo makkelijk lukt de eertse x
of moet ik ze geven als ik ze hoor piepen

mss hier iemand met wat ervaring

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

http://www.dierenartsonline.nl/adviesbrieven/verzorging_van_de_pups/body_verzorging_van_de_pups.html

Misschien heb je hier iets aan? De eerste x is altijd lastig lijkt me.

honden page profiel sally sally

honden foto van sally

hey

het lukt al wat beter
de een drinkt makkelijker dan de andere
ze hebben al wat extra binnen dus
zal wel zien vanavond bij de weging of mn pogingen ook iets opbrengen he

Tamara (Gast)

Ons ventje is ondertusse al bna 6 weken en is een grote brok energie ^^
en ne vieze ze amaai ^^ grommen dat die al doet :-D

bij ons kwam hij ook maar enkele grammen bij de eerste 2 weken.. maar hij was er nog wel. en zolang hij niet achteruit ging waren wij wel content..
En dan heeft hij ineens ne groeispurt gehad en kwam hij gemakkelijk 20 gram bij per dag.. en zag hij er even breed als lang uit.. maar hij heeft het er af gelopen.. :-)

De eerste weken hebben wy hem dag en nacht om de 2 uur gevoed.. Eens hij dikker werd en langer sliep hebben wij hem laten slapen.. Hij kwam goed bij en dan durfde hij toch wel eens 5uur niets van hem laten horen.. :-) Na 5uur hebben we hem wel altijd wakker gemaakt.. maar een fokker had gezegt als je hem blijft waker maken om te eten om de 2 uur kryg je een moeilijke eter en gaat hij ook niet meer willen eten.. :-)

Maar hier is het goed gekomen.. Ik heb er zelf ook 2 moeten afgeven (jamer genoeg achteraf blijkt je vertrouwde dierenarts die altijd goed voor je dieren gezorgt heeft een prutser te zijn.) Dus ik hoop dat het bij die 1ne blijft.. ik heb voor de 2de nog dagen liggen vechten maar achteraf heeft het niet mogen baten..

Ons mieke was ook verbrand van de keizersnee ze heeft nu een kale plek op haar zei van het verwarming element..

geniet ervan zou ik zeggen want ze worden te snel groot! :-)
En als je ze volledig met de hand moet grootbrengen krijg je écht een band.. Ons pupje gaat niet meer weg. Dat kunnen we niet meer.. :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tamara" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Rode peper
^