Graag advies

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Aleida  R.I.P ViktorAleida R.I.P Viktor

honden foto van Aleida  R.I.P Viktor

Ik ben nu al zolang mezelf aan het inlezen over versvoer en brokken dat ik gewoon door de bomen het bos niet meer zie.
De ene prijst dit voer aan en de ander weer dat...pfff...moeilijk hoor.
Ik wil ook helemaal over op versvoer zodra de brokken op zijn, maar voorlopig heb ik nog wat Wolfsblut/Eukanuba en RC liggen, dus wil dat eerst opmaken.

Als dat op is ga ik KVV voeren als hoofdvoer en heel miscchien nog wat goede brokjes,zodat hij nog wat te knabbelen heeft.
Ik merk aan mijn hond dat hij regelmatig naar zijn brokkenbak loopt en dan een paar brokjes opknabbelt, echt niet zoveel hoor hij eet de bak echt niet leeg.

Maar nu mijn vraag: kunnen jullie mij een neutraal antwoord geven van welk KVV ik mijn pup van 11 weken kan gaan geven en welke brok ik daarbij kan geven, zodat hij toch nog wat te knabbelen heeft?
En dan ook waar ik dat voer het beste kan kopen....

bij voorbaat dank :-) :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Graag advies " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Ik zou als je perse brok wil blijven geven wat totaal niet nodig is maar dat bepaal je zelf (immers voor te knabbelen heb je hele andere goede opties)lekker wolfsblut blijven geven.
RC enzo weg daarmee.
Daarnaast kan je elke kvv voeren die je maar wil.
Hier was het uittesten wat ze lekker vonden dus neem gewoon wat merken en ga kijken wat je hond lekker vind.

Je zegt ook hij loopt regelmatig naar zijn brokkenbak en knabbelt een paar brokjes, laat je de brokken dan de hele dag staan?
Om de eetbehoefte van je hond te houden kan je beter 3x per dag eten geven en daarna weghalen.
Zo heeft je hond een hongerprikkel en kan je beter trainen met je hond.
Daarnaast leert hij meteen dat als er eten staat er gegeten moet worden want kvv kan je niet lang laten staan (droogt uit etc)

honden page profiel Aleida  R.I.P ViktorAleida R.I.P Viktor

honden foto van Aleida  R.I.P Viktor

Hoi Jacqueline, en waar kan ik die KVV het beste bestellen, zodat ik van alles wat kan bestellen of moet je gelijk kilo's tegelijk kopen?
Ik laat de brokken idd heel de dag staan, maar wat kan ik hem dan het beste geven om op te knabbelen? :-)

honden page profiel zonnetjezonnetje

honden foto van zonnetje

Het ligt eraan wat jij wil ook.

Makkelijk en compleet, dan kun je een wat duurdere kvv geven, weet je zeker dat je alles geeft, hoef je niet te rekenen.

Wil je goedkoop voeren dan kun je Tammenga of Lotgering geven, al zou ik zelf die wel afwisselen. Lotgering is behoorlijk vet. Je moet dan zorgen dat je 4 diersoorten voert, en er groentemix bij geven.

Of goedkoop en meer rekenen, dat doe ik, ik geef Kiezebrink. Mixen en spiervlees. Je moet dan een menu spamestellen, zorgen dat de verhoudingen een beetje kloppen. Alles is wel mooi gemalen en makkelijk te geven.

Of je gaat helemaal zelf samenstellen.

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Qua kvv zou je het beste eerst naar een goede dierenwinkel kunnen gaan.
Deze hebben vaak wat merken van kvv en uiteraard heb je bij de supermarkt de wat goedkopere kvv's zoals smuldier etc .(weet niet waar je woont?)
Bij veel bedrijven moet je anders idd gelijk veel bestellen en als je hond het dan niet lust zit je met je kvv.

Qua knabbel ohh er is zoooo veel.
Gedroogde stukjes vlees, kauwstokjes in allerlei smaken, botjes in allerlei smaken.
Voordeel is zijn ook nog eens goed voor de tanden ;-)

Ik geef lotgering maar geef geen groente erbij.
Wel wissel ik qua smaak maar meng het ook met andere merken.

honden page profiel Aleida  R.I.P ViktorAleida R.I.P Viktor

honden foto van Aleida  R.I.P Viktor

Ik geef hem af en toe al smuldier en renske, maar volgens mij is dit niet helemaal compleet.
Maar zoals "zonnetje" zegt dat ik niet teveel hoef na te denken dus een goed KVV, welke raden jullie dan aan?
Ik woon in zeeland en qua dierenwinkels heb je hier niet veel, de dierenzaak hier in de buurt verkoopt alleen Duck, maar weet niet of dat helemaal compleer is?

honden page profiel zonnetjezonnetje

honden foto van zonnetje

Je zou eens een pakje Duck kunnen kopen om eens te kijken of hij het lust.
Het nadeel van Duck is dat er veel granen in zitten.
Eigenlijk vind het meer ene ingevroren brok.

Maar Smuldier is vaak prima om te proberen. Bij veel supermarkten verkopen ze dat.

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy «

honden foto van Chantal » Jessy «

Je hebt de goede merken die wat duurder zijn, alaska, tinlo barfmenu, haaksbarf, all animal.
Dan heb je de goedkopere merken, lotgering, tammenga, smuldier
Er zijn nog meer merken, je moet gewoon wat proberen en kijken hoe je hond het er op doet.

honden page profiel Eefje • YunaEefje • Yuna

honden foto van Eefje • Yuna

Je kunt ook gedroogt vlees/pens geven om op te knabbelen, veel gezonder dan brokken.

honden page profiel GoldendeleriousGoldendelerious

honden foto van Goldendelerious

Een brok om op te knabbelen??
Dik bevleesde botten, karkassen, lappen pens, dat is leuk knabbelwerk voor je hond en beter voor gebitsonderhoud dan een brok. Als je meer wilt weten: www.rauwevoedingvoorhonden.nl
Mocht je KVV als hoofdvoeding geven, dan zou ik beslist geen toevoegingen als premix, ontsloten granen, groentes etc. erin willen hebben.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Graag advies " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^