Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Fieken 2" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

We hebben nog een vraagje,
donderdag wordt ze 4 weken,
dus het zal niet al te lang meer duren voor we kunnen starten met wat brokjes,
ik heb al vanalles gelezen op het internet maar iedereen lijkt wat anders te zeggen
Wat geven we binnekort nu het best aan onze kleine spruit?


Wij beginnen altijd met 3wkn aan het vaste voedsel (naast de moedermelk dan dus uiteraard nog hè). Een roepbolletje Rodi (oftewel KVV) per dag gewoon om ze er voorzichtig aan te laten wennen. Meestal zijn ze er na een dag of 2 al helemaal gek op.
Rond de 4wkn breiden we de hoeveelheid uit en spreiden we deze ook over de dag en komen er brokjes bij. Wij beginnen dan altijd met Royal Canin brokken speciaal voor pupjes van die leeftijd, geweekt in (warm) water. Dat weken verminderen we dan steeds meer tot ze enkele weken later 2x daags wat Rodi en 2x daags RC brokken krijgen.
Natuurlijk zijn er ook nog tig andere soorten brokken en KVV's die je kunt geven dus keus genoeg
...
Je kunt het weken trouwens ook met puppymelk doen als de kleine dat lekkerder vindt, en je hebt ook soorten pap waarmee je kunt beginnen eventueel.

Dat wisselen van eten is altijd zo een spanning hé,maar ik denk wel dat jullie dat goed gaan doen.Ikzelf heb daar geen verstand van ,dus ik kan je geen raad geven. Het enige wat ik wil zeggen is dat jullie een dikke pluim verdienen!! en ik wens jullie dan ook nog het beste en dat het allemaal goed mag gaan.
Veel lieve groetjes

We zijn begonnen met wat nat eten voor kleintjes, daar sjabbelt zij helemaal op los! en we hebben korreltjes van eukanuba voor pupjes van kleine rassen, die begint zij in haar mond te steken maar ze gaan nog niet echt binnen,de DA zei dat we de korreltjes best bij haar laten staan en dan zal ze daar spelenderwijs van leren eten. ze heeft nu ook een paar speeltjes waar ze gek op is, ze maakt van die zalige mini-grol geluidjes als ze haar egeltje eens goed tegrazen neemt!
We zijn erg blij met iedereen zijn hulp hier, het gaat echt super met Fieke!
PS: ik zal er eens werk van maken nieuwe foto's te uploaden 
groetjes!

Echt super dat het zo goed gaat!
Begint nu ook een echt hondje te worden
En de foto's... Wat een scheetje zeg!

http://www.hondenpage.com/foto/foto/small216349.jpg
Ik heb twee nieuwe foto's opgeladen,
Fieke is nu 7 weken en 2 dagen, en heeft reeds enorm veel hondenstreken!
Ze staat haar mannetje maar al te goed, en grollen heeft ze ook al goed onder de knie 
Met Luna en Ziva komt ze super overeen! De poezen hebben er wel bang van; ondanks fieke maar een dikke 700 gram weegt.
De dierenarts gaat nog wachten om haar te chippen want die spuit is zo groot voor zo een klein hondje zei hij 
groetjes






had je vorige topic ook gelezen en nu een tijdje deze gevolgd maar zo wat groeit die snel en gaat zo te horen echt top geniet er maar mooi van en die Da top !!!!

Even een korte update voor de nieuwsgierigen onder jullie, met Fieke gaat echt alles super goed! Ze is nu een dikke drie maand. Ze speelt met de poezen, alhoewel de poezen wel bang hebben van deze kleine spruit
ook de kippen vindt ze zalig om mee rond te crossen!
Ze heeft haar chip gekregen, en het was echt zielig om te zien, maar alles is in orde, en ook de DA is trots op ons en beseft goed hoe sterk dit beestje is hihi 
Ze staat haar 'mannetje' hier maar al te goed!!
Bedankt aan iedereen voor de goede raad en steun,
mede daardoor hebben we nu dit mooie lieve beestje.
groetjes




Wauw!!!Proficiat dat jullie haar zo goed opgebracht hebben!Het is een hele dame geworden!

Super nieuws, fijn om te horen dat het nog steeds zo goed gaat
!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Fieken 2" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?