
Afgelopen donderdag (gister dus) woonde Yori 3 jaar bij ons!!! En wat is de tijd snel gegaan zeg. Van een onzeker mannetje wat echt helemaal niks kon, is hij uitgegroeid tot een volwassen stoere tollerman. Toen 7 maanden, nu 3 jaar en 7 maanden.
Als kadootje zijn we naar de dierenarts geweest voor z\'n inenting. Dit vond Yor zelf geloof ik niet zo\'n leuk kadootje.. Hahaha!
Kijk eens wat een verschil!

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "alweer 3 jaar bij ons!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Yori is gewoon een geweldige hond!!!!!!!
maar hij heeft het dan ook helemaaal getroffen met z'n baasjes!!

Zeker een verschil zeg
Gefeliciteerd
Hoop dat hij ook nog een ander kadootje kreeg, behalve de inenting

Gefeliciteerd
"
3 doggies 
Nee, Yori wil er absoluut nog een ander cadeautje bij. Zelfs dat "uitstapje naar de inenting" telt niet.
Fijn voor je Yori ! Zo'n fijne thuis gevonden te hebben. Gefeliciteerd met je 3 jaren samen met je baasjes en je baasjes ook gefeliciteerd met jou erbij !
Noog heel veel schitterende jaren gewenst en zeg maar dat ze voor het volgende feestje wat anders verzinnen 
1 jaar

2 jaar

3 jaar



3 doggies 
Wat hij ziet er mooi uit en fijn dat ze het zo goed heeft getroffen bij jullie.

hier zijn we, bamse en ik, even nog een felicitatie voor jullie samen. en wat is tie groot geworden, eindelijk volwassen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "alweer 3 jaar bij ons!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?