Herkennen jullie dit gedrag?

9 reacties

Ik denk dat er véél meer honden zijn die dat doen...

Als Bink in zijn mand ligt, móest en zou hij zijn snuit in een deken stoppen. Met zijn pootjes er het liefst overheen en zijn snuit warm ingepakt, haha :-)
En heel zachtjes op het hoekje van zijn kussen bijten. Nestgedrag? O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Herkennen jullie dit gedrag?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nynke

9 maart 2012, 18:20 3 doggies

Volgens mij zijn ze dan heel erg tevreden!! Onze kleine terrier Chick, doet dit vooral als ze gegeten heeft, dan sprint ze naar haar deken, en drukt haar neus er onder.. Echt super schattig om te zien. Ze ziet ook dat tevreden bekkie!! ;-)

Kirra

9 maart 2012, 18:23 3 doggies

Kirra heeft een mand en een deken en ze maakt van die deken een holletje waar ze in kruipt. ;-)

Missy

9 maart 2012, 18:30 3 doggies

Onze Jack Hussell Baila kruipt ook het liefst weg onder een dekje. :-D

patricia, *Spikey* Nino & Lola

9 maart 2012, 19:50 3 doggies

Ja :-)
Nino wilt graag ergens onder liggen, het liefst helemaal, maar als dat niet gaat dan zijn gezichtje ;-)
Hij neemt altijd als hij gaat slapen, een knuffeltje mee 'naar zijn bed' en gaat er dan op sabbelen ;-)
Tegenwoordig neemt hij zijn hamstertje mee slapen, en de beentjes van de hamster zijn bijna opgesabbeld haga

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Herkennen jullie dit gedrag?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^