nou ja, zit Puff netjes om een hond in het voorbijgaan te negeren (wat ze heul erg moeilijk vind, en voor het eerst goed ging), valt die hond Puff aan!!
Niets ernstigs, en de baas was er gelijk bij, en ze zijn doorgelopen omdat ik het vroeg...
Het was immers niet erg hard,en ik wilde er niet te veel op ingaan ivm Puff en bang worden.
draait die hond een verderop om en rent terug om Puff weer te willen grijpen!! Dus ben ik ertussen gaan staan en heb de hond met een heel harde \"weg jij\" tegengehouden. Terwijl Puff achter mij ernaartoe wilde trekken, die was gelukkig niet onder de indruk, terwijl ze toch even flink aan het gillen was de eerste keer, hij zat er letterlijk bovenop bijtend....wat ik overigens niet typerend vind voor een Kooikertje??
Thuis nog even Puff nagekeken, voor als er wel gaatjes zouden zijn in mijn meisje. Deze hond loopt regelmatig hier langs met zijn baasje, dus als er iets is kan ik haar wel aanspreken.



3 doggies












