
Niet lullig bedoelt maar ik weet bijna 100% zeker dat als je daar een pup gekocht hebt dat het een kruising is.
hoogte x gewicht = goed alleen niet voor een rasechte lab.
Hoe zwaar woog ze toen je haar ophaalde en hoe groot was ze toen?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "labrador van 10 maanden 9 kilo!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken


Dwergroei, chondrodysplasie, gaat samen met malformatie oa het zeer krom groeien van de voorpoten. Dit is op leeftijd van 12 weken door een dierenarts al te herkennen. En is ook niet iets wat hij bv 'naderhand' kan krijgen, of over kan gaan. Hij heeft het of hij heeft het niet.
Een hond kan ook door ziekte, ondervoeding of bep. medicatie een groeiachterstand hebben, dat kan vaak gedeeltelijk wel ingehaald worrden afhankelijk van de ernst.
Jouw hond heeft echter geen stamboom zoals ik begrepen heb, dus ook geen bewijs dat het een labrador is.
Daarbij is zoals mensen hier al noemde voor een hond van 30 cm, 9 kg een normaal gewicht. Dus zou ik me mbt het gewicht geen zorgen maken. Als hij verder gezond is en zich normaal gedraagt, lijkt me dat er niets verassends aan de hand is.
Bekijk je hond met andere ogen, ga ervan uit dat het geen labrador is, maar een leuke hond, die net een minilabrador lijkt, en geniet van hem zoals hij is.

Ben ik nou op mijn achterhoofd gevallen.
een DA heeft het toch niet over inslapen als het een gezonde kruising is?
Een DA hoort toch te weten dat een broodfok hond inhoud dat je geen echte rashond hebt.
Ik vrees dat er dus meer aan de hand is dan dat het een ander ras is.
Ik ga er hier maar even vanuit dat de DA ook een stel hersenen in dat kopiie heeft hoor.
Ik zou het advies van je DA opvolgen, in igg een 2e arts raadplegen.
Succes!
oeps schrijffoutje ! ze is geen 30 cm maar 40 cm
maar dan nog ....
40 cm en 9 kilo voor een labrador .. das toch ni juist zenne !!

Dan is ze behoorlijk aan de krappe kant.
Kun je eens uitleggen wat je overdag met je pup doet? Het voer moet nl. ook de kans krijgen om aan te zetten en je schrijft al over een energie volle labrador.
Hoeveel wandel je? Hoeveel rust geef je je pup? Kortom laat ons meezien in je dagindeling zodat we nog gerichter advies kunnen geven.
En welke soort geef je van sanimed? Je hebt keuze uit http://dieetvoer.com/sanimed?gclid=CLrArY_3ja4CFUG_3godu0pEfw.


Ik wou net zeggen het gewicht x grote is echt niet zo raar.
Je gaat er nog steeds vanuit dat je een echte lab hebt maar ik zou daar niet zo zeker van zijn als ik jou was.
Om het uit te sluiten zou ik allereerst naar een andere dierenarts gaan voor een second opinion en eventueel wat hierboven gezegd wordt naar gent gaan.
Persoonlijk zou ik eerst naar een 2e da gaan kijken wat die zegt voor ik de reis ga maken naar gent.

Hier loopt ook zo'n labje, waarschijnlijk van de zelfde broodfokker maar niet uit het zelfde nest.
Deze hond is nu rond de drie jaar oud.
De mensen dachten ook een echte labrador gekocht te hebben.
Maar luister naar je gevoel, denk je dat hij ziek is ga aub langs een goede dierenarts.
Al is het voor je eigen gemoedsrust.

ben het met jacqeline eens eerst naar een 2 de da, en dan niks zeggen wat voor hond het is,en kijken wat die da zegt.
en als hij verder gezond eet en speelt en verder geen bloedenzo,nou dan zou ik niet naar een da gaan hoor. hij is gezond en lief daar gaat het om.
en het groeien ,tja ik zou hetzij vet vlees geven zoals van een schaap al was het maar iedere dag 50 tot 100 gram met goede brokken waar veel vlees inzit 80%.
maar probeer het eerst met schapenvlees

Dit lijkt me inderdaad geen echte lab dat gewicht etc..
Weegt de hond wel echt zo weinig en is ze wel zo klein? Op de foto ziet het er anders uit??
En de opvatting dat alleen labradors alleen echt zijn als ze een stamboom hebben gaat nergens over want:
- Ik heb de stamboom nog niet over laten schrijven (export-stambooom), dus heeft hij geen Nederlandse stamboom, is hij nu geen echte dobermann meer?
Of stel;
Wanneer mijn dober helemaal gezond is (vrij van erfelijke afwijkingen) en dna-getest is (en noem maar op)... ik hem een stamboomteef laat dekken, komen daar échte dobermanns uit, niet waar?
Echter zullen de pups geen stamboom krijgen, want ik heb mijn stamboom nog niet over laten schrijven, en momenteel is de stamboom ook zoek (ergens in huis)

Als miley de lab is op je foto, dan is ze volgens mij wel grote dan 30cm.
zeker als ik naar de poten kijk.
en kan me dan niet voorstellen dat ze maar 9kg is.
want echt klein vind ik haar niet


Of het nou wel of geen rashond is, het hondje is zoals gezegd word te mager!
Misschien niet qua hoogte en daarbij passend gewicht, maar de TS geeft aan, dat er veel botten uitsteken..Dan is de hond dus te mager..
Ik zou ook het advies van je da opvolgen, en naar een specialist gaan.
Ik hoop dat je ons op de hoogte wilt houden
Succes met Miley
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "labrador van 10 maanden 9 kilo!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?