Sterilisatie

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Anja, Lizzie†  en LunaAnja, Lizzie† en Luna

honden foto van Anja, Lizzie†  en Luna

Hoi iedereen,
Er is een backup gemaakt tot 5 februari las ik, zag ook dat mijn bijdrage weg was, vandaar even een nieuwe bijdrage:

Morgen wordt ons hondje van 7,5 maand gesteriliseerd,ik vind het best een beetje eng, ook omdat onze Lizzie nog maar 5 week geleden is overleden.
Ik weet het, dit is totaal wat anders, want Lizzie had waarschijnlijk een tumor in de rug, maartoch he? Het is nog erg vers, toch wel bang dat er iets misgaat bij de sterilisatie.
Luna wordt voor haar 1e loopsheid gesteriliseerd, we willen sowieso geen pups, en volgens de dierenarts is het beter voor de 1e loopsheid.
Luna is nog wel heel klein, ze is nu bijna 2300 gram, maar zegt de dierenarts, veel meer zal het ook niet worden.
Gelukkig ziet mijn dierenarts mijn bezorgdheid, ook vanwege Lizzie, en ze zegt, we zullen heel erg goed op haar passen, daar vertrouw ik dan ook wel op.

Zal morgen opnieuw een update zetten...

Groetjess, Anja

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Sterilisatie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^