
Zit ik een beetje te snuffelen op internet kom ik dit tegen...
http://www.dierenasiels.com/specshond.cfm?id=253867
Misschien dat ze bij een van ons bekend is.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Gevonden" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Kom daar niet uit de buurt maar wel een beauty 
Hoop dat snel iemand zich meld.
3 doggies 
ahhh gossie... Wat een dropje! Hoop dat ze gauw weer met het baasje herenigd wordt!
3 doggies 
Kijk, dan is verplichte registratiechip zoals hier in Belgie toch gemakkelijk hé, even kijken en hup, eigenaar is bekend, nu ja, als het allemaal volgens de regels en wetten is gebeurt
Is dit dan niet zo in Nederland ?
3 doggies 
Ik schrok even want op een ander forum is een herder pup vermist.. maar die is 9 maanden oud deze is wat ouder denk ik..
Ik hoop dat de eigenaar zicht snel meld!
3 doggies 
honden die in 2012 of later geboren worden moeten verplicht gechipt worden.
honden die van te voren geboren zijn daar is het blijkbaar nog niet verplicht bij
3 doggies 
Persoonlijk zou ik er dan toch voor kiezen ook al is je hond wat ouder. Stel nu maar dat je door loslopende hond schade hebt of dat hij een ongeval veroorzaakt (plots is dat hondje dan eentje zonder eigenaar...)Je komt daar niet mee weg in Belgie, zelfs alle pups moeten verplicht bij aankoop een chip hebben en dat kan ik alleen maar toejuichen. Dat topic over ' gestolen' hondje geen onnodige paperassen en discussies, even over de chip met roller en je weet wie bij wie hoort.
3 doggies 
ach wat een schatje , ze komt me heel bekend voor maar ik weet even niet meer waarvan
3 doggies 
( ik zoug gelijk zo'n beesie meenemen als ik hem ergens zou vastgebonden zien zitten of wat dan ook )
3 doggies 
( ik zoug gelijk zo'n beesie meenemen als ik hem ergens zou vastgebonden zien zitten of wat dan ook ) "
3 doggies 
wat een mooie hond nu maar hopen dat de eigenaar hem vlug ophaalt
3 doggies 
ik hoop dat ze snel herenigd word met der baasje het is wel een plaatje om te zien
en helaas komt er voor dat mensen hun hond laten chippen maar als ze verhuizen dat ze het niet doorgeven en als nog je de mensen niet kan vinden

3 doggies 
"
3 doggies 
"

up
want deze meid is te mooi en te jong om in het asiel te blijven.
Helaas voor mij wil mijn vriend geen tweede
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Gevonden" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?