3 doggies 
Syco weet nu gelukkig dat hij achterin moet
maar af en toe wil hij idd ook nog weleens zo'n streek uithalen!
"naar achteren NU!!!!!!"
nee hoor meneer blijft zitten!
en ik kan dus aan Syco gaan hangen wat ik wil hij voelt het toch niet haha
maar uiteindelijk met een HELE boze blijk gaat hij achterin zitten!
ik kan bv ook aan Syco gaan "hangen" in huis dan kan hij mij door de huiskamer heen trekken haha
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Eigenwijze puber" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ja ik was toen ook even goed in paniek Marianne. Hij is zowiezo een heel rustig hondje van karakter. Echt zo ontzettend lief, zal eerder terug uit gaan dan iets uit te spoken en toen ineens was ie op avontuur gegaan.
Maar echt waar, de hele weg terug van Lithoijen naar Schaijk heeft ie me zo ongeveer lachend zitten aankijken alsof hij wilde zeggen. Ik heb me toch lol gehad Hetty dit was cool.
Zo had ik met Myla toen we die net een dag hadden ... Ik woonde toen nog niet bij mijn zus maar zou tussendoor even snel bij de honden gaan kijken. Micky kwam me beneden tegenmoet gerend, heel blij en vrolijk ... maar geen Myla te zien. De deur naar boven stond wel open maar ja, een hummel van 6 en halve week verwacht je niet dat die naar boven kan komen. Ze was echt heel klein nog. Dus ik buiten zoeken, een gat onder bij de poort zag ik en ik inschatten of ze daar doorheen zou kunnen kruipen. En al schrik he, aan Micky vragen "Waar is Myla dan Mickje?" ... En Micky bleef maar naar boven kijken, dus ik uiteindelijk naar boven gegaan met Micky op mijn hielen. Op de trap tegen hem kletsen "Micky jij kan wel naar boven lopen maar daar is Myla toch te klein voor schat. Kan nog niet he". Nou tot ik dus boven aankwam.
Lag mevrouw prinsheerlijk op het bed van mijn zus ... genesteld op een kopkussen tegen het hoofdeind van het bed. Heerlijk te slapen. En zoooo lief. Dus haar maar weer opgepakt, beneden neergezet en de deur naar boven dicht gedaan want dat is toch niet goed. Zo'n kleine hummel aan het traplopen.

Wat een kracht heeft Syco Aadje ,lijkt me komisch gezicht.
Wat stoer zeg Hetty dat Myla naar boven was gegaan. Is altijd zo een lief gezicht hoe ze dat doen als ze nog zo klein zijn. En geef haar ongelijk, wat is lekkerder dan op bed liggen hahaha
Maar best link als ze alleen is idd.
Groetjes Marianne
3 doggies 
Hahaha, ahh!
Ik heb erg om je stukje moeten lachen, wat een grappig schouwspel moet dat zijn!!
Gewoon je kop stijfhouden, de aanhouder wint.
Dan maar boos hoor.. draait ook wel weer bij!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Eigenwijze puber" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?