
Nou ik heb al een tijdje niks meer geplaatst over Max maar nu ben ik er van overtuigd dat mijn mannetje eindelijk volwassen is.
In november is max 2 jaar geworden en het lijkt wel de omslag te zijn geweest.
De omgang met andere reuen gaat de laatste paar maanden prima, op een paar uitzonderingen na
Hij negeert de andere honden uit de buurt, is niet meer opdringerig. Vertoont stabiel gedrag naar ons toe met betrekking tot loslopen. Ziet hond in de verte, maar blijft bij ons en rent er niet meer als een bezetene op af.
Kan zelfs weer naast zijn grote vijand staan en rustig zitten of snuffelen zonder zenuwachtig te worden of uit te vallen. Is nu wederzijds respect ipv een gevecht.
Ben zo trots op mijn mannetje
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "eindelijk volwassen!!! :-)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Super goed van Max, nu kun je lekker uit met hem zonder eventuele problemen.

Ik moet toegeven dat je daardoor ook een stuk relaxter en lekkerder loopt waardoor die zelfzekerheid ook naar hem wordt geprojecteerd.
Win win situatie dus

en opeens zijn ze er ...volwassen, ja dat gebeurt. de ondeugende streken worden steeds minder, en wees eerlijk, het was toch wel een heerlijke tijd he.
volwassen, dan is je hond stabiel, ook heerlijk.

Ja was het ook, maar het wel heerlijk om zo met hem en de andere honden te kunnen lopen zonder dat er constant geravot wordt aan de riem en je steeds met de andere baasjes in de knoop zit.
Max zijn vriendje is nu 9 maanden en daagt hem steeds uit als we gaan lopen, maar Max reageert niet op hem en laat hem gewoon zijn gang gaan. Pas aan het eind van de wandeling laat hij hem komen en ravotten ze even maar dan is Max wel degene die er weer een eind aan maakt en hem weer negeert. Apart schouwspel maar enorm trots
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "eindelijk volwassen!!! :-)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?