Amarantha's Shih Tzu

Shih Tzu·Utrecht
Foto van Amarantha's Shih Tzu Foto 2 van Amarantha's Shih Tzu
Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

Sinds 28 September 2004 bestaat onze kennel.
Als grote fan en kleine fokker van dit geweldige ras.
Wij fokken af en toe een nestje volgens de regels van de Raad van Beheer en de rasvereniging en hierbij staan gezondheid en karakter bij ons voorop. Uiteraard letten we daarbij ook op het uiterlijk en proberen we zo goed mogelijk aan de ras standaard te voldoen.
Onze eigen honden worden getest op erfelijke oogafwijkingen voordat zij worden ingezet voor de fokkerij.
Wilt u eens komen kennismaken met ons en onze honden? Maak een afspraak, dan bent u van harte welkom. Ook voor vrijblijvende informatie mag u altijd contact opnemen.

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

De minimale leeftijd is 24 maanden.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Erfelijke oogafwijkingen.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

Voor vertrek naar hun nieuwe familie krijgen zij 1 a 2 inentingen. Afhankelijk van de leeftijd waarop zij vertrekken.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

Vanaf 8 weken oud.

Hoeveel nestjes per jaar?

1 a 2.

Waar groeien de pups op?

Uiteraard gewoon gezellig in huis bij ons en onze kinderen.

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^