Wij hebben Tervuerenaers sinds 1990. Wij streven naar gezonde en karaktervolle honden met een aangenaam voorkomen. Soms hebben wij pups beschikbaar, waarbij gefokt wordt naar richtlijnen van de NVBH en BHCN. Voor informatie kan men te allen tijden contact opnemen.
De kennel wordt gevoerd door 4 eigenaren:
Thea Verkroost,
Sylvia Brom,
Sacha Hermans en
Jan Wiggerts
Onze honden zijn niet jonger dan 3 jaar voordat zij eventueel een nestje mogen hebben. Uiteraard dient aan allerlei voorwaarden te worden voldoen, voordat er over een combinatie wordt nagedacht.
Onze honden worden getest op HD en ED. Uiteraard dienen de ouders qua gezondheid,karakter en uiterlijk te voldoen aan de rasstandaard en de richtlijnen van de BHCN en NVBH.
De pups worden door de dierenarts nagekeken en ontvangen hun 1e inentingen. Tevens worden zij 3 keer ontwormd.
De pups mogen niet eerder weg voordat zij de leeftijd van 8 weken hebben behaald. Uiteraard wordt er goed gekeken naar de toekomstige eigenaar.
Gemiddeld 1 nestje per jaar.
De pups groeien in huis op tussen mensen en dieren.