Wat Crissy, Joey en Kiwi deed

Krabbels
Het gastenboek van Crissy, Joey en Kiwi

Log in om een krabbel achter te laten.

Franse bull · 11 dec 2020

Beste crissy! Ik heb jouw reactie gelezen bij “hond laten inslapen bij agressief gedrag” van Veerle en chipke (2013) Wij hebben een Franse bulldog die net zoals jouw hond vanaf een half jaar agressief gedrag begon te vertonen. Hij bleek uiteindelijk heel onzeker te zijn. Verschillende gedragsdeskundige verder zijn we wat stappen vooruit gekomen met hem door duidelijkheid, structuur te bieden. Maar helaas zijn we er nog niet. Hij kan opeens van 0 naar 10 schieten voor ons gevoel. Alsof er een knop omgaat. Na de rand is het altijd wel te verklaren maar wij weten het ook niet meer zo goed . We hebben nu een baby van 8 weken en hij is super lief voor haar. Ik ben Alleen bang als ze gaat kruipen enz. Wat dan? Hij kan agressie naar ons tonen maar ook naar bezoek (opspringen grommen) gelukkig…

~*Sandy*Yoda & Yip*~ · 3 okt 2013

Hai, dank je voor je compliment. Yoda is echt een heerlijke hond:) Ik ga lke 4 maanden naar de trimmer ongeveer. Ik heb zelf een labradoodle trim workshop gedaan, en kan veel zelf. De pootjes, ogen en oren doe ik zwlf bijhouden. Voor de rest heb ik het juiste matriaal niet. Ook de nieuwe pup (zelfde ras) zal elke 4 maanden gaan denk ik.

Anny en Lance · 3 feb 2013

Lance is nu ong 11 m oud, heel proper, maar kauwt op alles wat niet in de hoogte ligt.....puberen zeker ?

Anny en Lance · 28 jan 2013

Heerlijk een pup in huis en wat een schat lijkt me Joey, nog veel plasjes ? Hoop nog veel van hem te horen en te zien

Kimberley · 8 dec 2012

Ja hier ook zo'n karaktertje ja! Alles en iedereen moet maar voor haar wijken, aan de kant gaan doet ze niet, en is enkel bang voor andere puppies (want die zijn net zo druk!).

Kimberley · 3 dec 2012

Dankjewel namens Dana! Joey is ook echt een plaatje! Hele mooi kleur ook! Heerlijk he zo'n brutaal pupseltje?

Mellow · 30 okt 2012

Ik ben ook erg tevreden over het kussen. Ligt er nog niet heel lang (sinds begin mei), maar kan best wat hebben. Ze graaft soms érg woest (want er MOET en ZAL een kuiltje komen waar ze kan liggen), maar hij is nog helemaal heel. Alleen lastig te wassen bij ongelukjes (van het poezenbeest...)

Mellow · 29 okt 2012

Hee, Joey heeft hetzelfde kussen als Mellow :) (Zie trouwens dat mijn vorige krabbel héle rare fouten heeft; zat met iPad op HP en iPad typt niet altijd wat ik wil haha.)

Maatje · 14 sep 2012

Dank je....jaaaaaah cockers zijn het einde he

Mellow · 17 aug 2012

Ze is ook een kruising hè ;) Of bedoel je het ras waarvan ze (heel hoogstwaarschijnlijk) een kruising is? Dat ras kende ik ook niet, iemand hier op HP noemde het ras toen en er zijnen érg Beel overeenkomsten. Ik ga er dus gewoon vanuit dat ze zo'n kruising is, klinkt ook leuker dan 'onherleidbaar bastaard' ;)

Zoë · 16 aug 2012

Oeps, ik lees het nu! Hij is nog maar 4 maanden :D Lief!

Zoë · 16 aug 2012

Dankjewel! Leuk dat we nu ook vrienden zijn ;) En Zoë is morgen precies 2 jaar en 1 maand. Hou oud is jou hond nu? :)

teresa en beau · 16 aug 2012

hoi crissy. bedankt voor je vriendschapsverzoek ! erg leuk ! en bedankt voor je compliment, heb hem aan beau doorgegeven, maar het komt niet echt binnen, waarschijnlijk heeft dat te maken met het warme weer ;) heel veel plezier en geluk met jullie joey ! groetjes

Zoë · 16 aug 2012

Wat een scheetje! Een heel mooi hondje! Daar moet je heel trots op zijn!

^