Wat een prachtige dog!
Log in om een krabbel achter te laten.
Wat een prachtige dog!

wat een mooierd x

wat een knapperd zeg!!

Hey Kim, lang geleden ! Hoe gaat het nu met Kate ? Hopelijk alles goed ? Ik ga vanavond voor het eerst op agility les met Tibo, benieuwd wat dat gaat geven ;-) En ik heb een nieuw asiel gevonden om met de hondjes te wandelen, niet zo dikwijls, want het is verder, maar wel leuk ! Ze hebben daar nog een echt hart voor dieren ! Geef Kate een dikke knuffel van me !

thks voor het berichtje je heb ook een mooie dog ik ben er echt trots op alleen jammer dat er heir in limburg zo weinnig zijn anders had ze ook eens met haar eigen soort kunnen rennen groetjes monique en baily

Hoi Kim! Even een complimentje hoor: wat een prachtig bewerkte profielfoto heb jij!! =) Groetjes Annika

Prachtig jouw gitzwarte dog!!! Wij hebben een gele dog, Dakota een puber van nu 11 maanden. We hebben ook voor slechts 6 dagen een blauwe dog gehad, Azul....je kunt ons verhaal evt lezen in mijn Dogboek.

Wat leuk dat jij ook in een asiel helpt !! Mijn Tibo komt uit het asiel van Wommelgem en ik was daar ook vrijwilligster. En jouw Kate mag er zijn zeg, wat een pracht van een hond !! Wanneer er Duitse Doggen in ons asiel zaten, was ik er ook altijd weg van, ze waren groot maar oh zo lief !! Tibo is er maar een mini tegen ;-)) Liefs, Marie-Rose

Daan vindt het vooral in OV (bus) het nodig om op schoot te zitten.. Wat al veel bejaarden, id zelfde bus, de nodige lach aanvallen heeft gegeven, gelukkig heb ik een reanimatie diploma ;) Is echt Dog eige..:)Bij welke fokker komt jouw Kate vandaan?

hey Kim jij bentmijn grootste vriendin,wat ben ik fier

diesel maakt de muisjes niet kapot de rest wel lol,maar de inie minie knuffeltjes niet,echt een vreemd figuur die diesel lol

geweldig he'en dan die varken wat hij in zn bek houd,ze spelen zo leuk ook al is het klein.diesel houd van die kleine muisjes,die je bij ikea haalt,daar doet ie zo lief en zachtjes mee,dan roep ik diesel hij kijkt op,en dat heeft hij net dat staartje beet zo grappig gezicht

wat leuk die dog zeg ik keek en ik dacht heerlijk zo'n bakbeest.en dat je hem uit het asiel hebt gehaald,dacht je niet zo van o mijn god wat een bak beest lol

Hey, Ja Athos is onze 1e dog. En onze 1e 'eigen' hond. Van jongs af aan op slag verliefd, me vriend ermee besmet en wonen nu ruim jaar samen, dus moest er van komen he ;) Het is een schat!! En een echte dog, doet lekker waar hij zin in heeft. Maaaar... hij luisterd bijzonder goed :S Raar he?

Jacko is de eerste dog maar vergeleken met een staff zo meegaand en makkelijk op te voeden. Wel al doggen in de familie gehad maar niet persoonlijk. Een zaligheid! Maar ze staan hier ook om bekend en ook dat heeft de doorslag gegeven. En nog geen moment spijt gehad:-)

We hebben ook eerst gekeken voor een herplaatser maar met Ike in huis werd een pup aangeraden. Makkelijker om rangorde te behouden en ook werd een herplaatser geweigerd omdat we al een reu van 11 maanden hebben...Maar mijn mannetjes doen het prima samen :-)

Mooie dame heb je daar Kim! Er komen meer en meer DD bij op het fourm :-)

tof hoor dat je hem uit het asiel hebt gehaald.Ziet er echt een brave loebas uit.Hey ik ben ook van Antwerpen.Groetjes Viviane