Over Yzoltan

honden foto van Yzoltan Fanatiek boxerliefhebber; hebben 4 boxers gehad . Allemaal reuen. Kan me dus bijna wel een 'kenner van boxers' noemen.;-)
Helaas is de voorlaatste boxer overleden aan nierfalen; hij is maar 3 jaar geworden. :'(
Onze 4e boxer Milo is maar 8 jaar geworden; we moesten hem laten in slapen vanwege een grote tumor op zijn keel, waardoor hij niet meer kon eten of drinken. Voor de rest was zijn lijf nog kerngezond en sterk. Een enorm verdriet..... maar als een hond al 3 dagen niet kan eten of drinken moet je dan nog een 4e dag door met hem? Het was een zware beslissing en ik mis hem nog elke dag...

Na enige tijd hebben we een 4-jarig herdersteefje Marly geadopteerd. Het was een grote omschakeling van boxer naar herdershond. dat merkten we pas achteraf. Maar het is een schat van een hond die erg aan 1 baasje gehecht is en erg waaks is! Ze is nu 7 jaar oud. Het grootste verschil zit hem in de vacht; deze herder moet je wel elke dag kammen en borstelen en dan nog stééds komen er wolken vacht van af! Dat was ik dus niet gewend bij mijn boxers. Ook vind ik een herder meer op 1 baas gericht dan een boxer. Commando's heeft ze binnen 1 oefensessie al door! Ze is dus heel gehoorzaam en houdt ervan om bevelen op te volgen; doet dit graag. Ze wil graag 'pleasen'. 
Ze is superwaaks in de tuin! Maar dat waren mijn boxers ook.

Krabbels aan Yzoltan

honden page profiel MeiMei schreef om 17 april om 19:27
Mooie hond, heeft wat weg van de mijne!
honden page profiel BullekeBulleke schreef om 30 oktober om 15:10
Hoi Lucie. Ik zie net pas je reacties en vraag onder mijn foto's. Lekker op tijd hé. Maar de bull met zwart oog is Peer en met het zwarte stipje bovenop het hoofd en de computerdeskundige, dat is onze slimme Wopper.
honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef om 29 oktober om 07:02
ja hoor het is een zeiljack, kan zo afgenomen worden en ook zo in de wasmachiene. alles kwijl proef.
honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef om 27 oktober om 20:19
ja Luci, het is een echte beer, maar wel een tamme.
honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef om 27 oktober om 20:18
jas is voor mezelf om bamse mee uit te laten, de jas kostte 79 euro, vond ik te duur, was die afgeprijsd voor 35 euro, bij de kassa ging er nog 5 euro af, dus, 30 euro, een heerlijk jassie toch ?
honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef om 27 oktober om 20:17
leuk he, gekregen van mijn zusje een prachtig kleed lekker voor bamse. hahaha
honden page profiel YzoltanYzoltan schreef om 05 september om 16:09
Heeft ie inderdaad! Dank je voor het compliment! Hij is inmiddels alweer 11 jaar oud en heeft flinke staar en is zo doof als een kwartel! Voor de rest doet ie nog net zo als een pup!
honden page profiel Toos (en boxer Kiara)Toos (en boxer Kiara) schreef om 31 maart om 16:32
Ha Zoltan, Wat heb je een lief snoetje !

Laat ook een krabbel achter
Om een krabbel achter te laten moet je eerst inloggen

Reputatie, berichten en online status

Yzoltan heeft 207 ontvangen.

Super Baasje ! Op het hondenforum wordt een antwoord van Yzoltan zeer positief gewaardeerd bij 6 waarderingen.

Berichten en online status
Yzoltan was voor het laatst online 6 maanden, 5 dagen, 7 uur, 8 minuten, 51 seconden geleden


^