Suzanne, altijd akelig en spannend als er ergens een lijkje gevonden wordt,maar als het gecontroleerd is en je weet dat het wel of niet één van de vermiste honden is,krijg je de hoop weer terug,en als het wel je hond zou zijn die dood gevonden is kan je eindelijk aan het rouwproces beginnen.
Roosje ,als je zo lang moet zien te overleven ben je na al die tijd geen huishond,maar en dat is echt heel mooi,weet je de hond weer bij mensen te krijgen en dan vooral de mensen waar hij/zij bij hoorde dan kan binnen een dag de herkenning er weer zijn.Dan ben je er nog lang niet maar het :noem het wilde;is er weer uit.Het vertrouwen terug krijgen hangt van de baas af maar meestal zit dat wel goed.
Kiki en Wodan ,wat Hanna al aangeeft is het niet zo heel raar dat Holly en de andere honden daar vertoeven.De gehele kuststrook loopt vanaf de havens van IJmuiden tot aan een rivier bij Scheveningen als ik het goed heb,zonder onderbreking, en al dat strand is achter elkaar te lopen en vooral Holly kan zeer grote afstanden op een dag afleggen.
Suzanne, Ook aan Holly is veel aandacht besteed en er wordt dagelijks door een goede vriendin van de eigenaresse nog steeds gewandeld in gebieden waar Holly is gesignaleerd. Verleden jaar in Juni is zij voor het laatst gespot en hebben we weer 1500 flyers uitgedeeld en in groepen gewandeld .helaas leverde dat niets op dus daarom zijn we super blij met deze nieuwe ontdekking,al weet ik nog niet hoe nu verder.
dank voor het plaatsen van de foto ,al staat er ook één met telefoonnr.op mijn profiel.