Waarom verhaart mijn hond deze zomer niet. Hij is inmiddels 9 jaar zou het daarmee te maken hebben?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "waarom verhaart mijn hond niet" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Sorry was ik vergeten te vermelden. Het is een zwarte labrador (reu)
een labrador die niet verhaart 
Die van familie van mij is 10 en die verhaart heel erg haha.
Maar wat geef jij je lab te eten als ik vragen mag.
scheeld je wel een hoop stofzuig werk
Is hij misschien gecastreerd, of in het geval van een teefje gesteriliseerd? Dat verstoort namelijk het hormonale ruien van de vacht. De vacht wisselt dan niet meer, vooral bij teefjes is dat een probleem. De vacht kan ook minder mooi worden.

heerlijk , dat is fijn als een hond niet verhaart, en een labrador ? ach inderdaad wat ik hier boven lees, gecastreerd of gesteriliseerd ? en gelukkig heb je dan een kortharige hond, want had je een langharige hond, zoals een newfoundlander, en als tie dan geholpen is, ja dan heb je er heel veel werk aan, geen normale rui dan meer, en de ondervacht wordt alleen maar dikker en dikker, tot er geen doorkomen meer aan is. dat is best vervelend, dus jij boft, zo moet je het ook maar zien, gooi wat olijfolie door zijn eten, zodat je zijn vacht in optmale conditie houdt, want een hond die bijna niet verhaart, heeft ook nadelen, zijn vachtje wordt niet goed meer omgewisseld van zomer naar winter, enz. maar laat maar eens horen of je hond geholpen is of niet.
en dan horen wij het wel, ben ik altijd nieuwsgierig naar.
gr. willemijn.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "waarom verhaart mijn hond niet" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?