Nieuwe dierenarts, zo kan het ook!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Marlies met FrøyaMarlies met Frøyagoedgekeurde fokker

honden foto van Marlies met Frøya

Omdat we een tijdje geleden verhuisd zijn, hadden we natuurlijk ook een nieuwe dierenarts nodig. We hadden al een beetje rondgekeken (en gehoord) hier, maar vandaag moesten we toch echt even naar de dierenarts, want het leek erop dat Taika oorontsteking had (en dat heeft ze inderdaad ook).

En wat ben ik blij met deze man! :-D
Hij nam allereerst heerlijk de tijd voor ons. Taika is een lekkere wilde 'pup' van 50 kilo, maar hij ging er prima mee om, in tegenstelling tot onze vorige dierenarts ('hup, gooi d'r maar een verdoving in, ze is te wild voor me').

En mijn hart sloeg bijna over van blijheid toen hij zei dat hij het eerst met 'dit' wilde proberen en niet meteen antibiotica wilde geven of een antibiotica-spuit, want dat had hij liever niet.

Toen kregen we het over het voer: hoera! Pro-vers, maar een goede brok kan ook geen kwaad (ik heb 'm met geen woord horen reppen over wat er allemaal aan voer in de winkel zelf lag: royal canin, hills, etc.).

En tot slot: onze vorige dierenarts (lees: erg onkundig persoon...) had de nobivac-vaccinatie op een jaar gezet in het paspoort, maar ook hier hebben we het even over gehad en de datum werd mooi veranderd in het paspoort naar 3 jaar. Of ik überhaupt nog wel wilde inenten voor kennelhoest? Nou, nee, eigenlijk niet. Ok, dat was prima! Vond hij zelf ook niet zo nodig.

Deze man is dus ook echt van het 'zo min mogelijk zooi in je hond'-principe (zoals ik het maar even noem), en ik vind 'm echt super, want zo denk ik er dus ook over.
Ik ben blij, en moest het even kwijt :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nieuwe dierenarts, zo kan het ook!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Heleen, Brit & CodyHeleen, Brit & Cody 3 doggies

honden foto van Heleen, Brit & Cody

Wat fijn! Geef mij er ook maar zo een.

Mijn laatste dierenarts was echt zo vreselijk (en dat terwijl ik alleen maar kwam voor een inenting) :'(

honden page profiel DIESELDIESEL 3 doggies

honden foto van DIESEL

Het is dat het zo ver weg is haha, maar zou er zo voor naar noorwegen komen!

honden page profiel Marlies met FrøyaMarlies met Frøyagoedgekeurde fokker

honden foto van Marlies met Frøya

Haha ja, nét iets te ver weg ;-)

honden page profiel Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco 3 doggies

honden foto van Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

Fijn zo'n dierenarts :-D

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy 3 doggies

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Heerlijk he is dat zo'n eerlijke dierenarts, helaas hebben we die veelste weinig.
Juist dat soort mensen gaan de komende jaren drukke praktijken krijgen.
Hier heb ik een DA die ook zo is, echter moet ik er wel een uur voor rijden maar dat heb ik ervoor over.
Voor de simpele dingen ga ik naar de commerciele da maar anders rijd ik lekker een stukje.

honden page profiel DIESELDIESEL 3 doggies

honden foto van DIESEL

" Heerlijk he is dat zo'n eerlijke dierenarts, helaas hebben we die veelste weinig.
Juist dat soort mensen gaan de komende jaren drukke praktijken krijgen.
Hier heb ik een DA die ook zo is, echter moet ik er wel een uur voor rijden maar dat heb ik ervoor over.
Voor de simpele dingen ga ik naar de commerciele da maar anders rijd ik lekker een stukje. "


mag ik vragen waar jij zo'n fijne dierenarts hebt haha O-)

honden page profiel Irene Emma. Irene Emma. 3 doggies

honden foto van Irene Emma.

Onze dierenarts is helaas niet altijd aanwezig wegens gezondheids reden. Wat wij erg jammer vinden na 20 jaar. Maar de vervanging is grandioos ,een echtpaar.

Nu weet je wat je gemist hebt,wat moet jij een blij mens zijn.Ik hoop dat je nog lang van deze man mag genieten met je hond.

honden page profiel Marlies met FrøyaMarlies met Frøyagoedgekeurde fokker

honden foto van Marlies met Frøya

@ Jacqueline, Jacky en Joy: 'eerlijk' is het woord inderdaad! Hij zei ook: tja, als dierenarts kunnen we natuurlijk niet adviseren om niet te enten, maar dan dus maar zo min mogelijk enten.

En ik vind dat wel een goed iets. Het voelde voor mij op die manier niet zo zakelijk. Kijk, een dierenarts kan ook makkelijk zeggen: nah, kom toch elk jaar maar terug voor je enting hoor. En dan wordt er dus 3x zoveel aan verdiend, want het is gewoon 3 jaar geldig en niet 1 jaar. Maar hij deed dus wat het beste voor het dier was, niet voor de praktijk.

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy 3 doggies

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

@ maxine die zit in putten :-)
@ marlies ik zie het hetzelfde als jij...brokken okaay maar wel goede brokken en anders kvv of andere vorm van vers.
enten zo min mogelijk en alleen de noodzakelijke.

honden page profiel DIESELDIESEL 3 doggies

honden foto van DIESEL

In putten vind ik niet erg! Daar zit namelijk ook kiezebrink waar ik dan gelijk mijn lading kan gaan halen.

honden page profiel DIESELDIESEL 3 doggies

honden foto van DIESEL

" In putten vind ik niet erg! Daar zit namelijk ook kiezebrink waar ik dan gelijk mijn lading kan gaan halen. "


Maar het liefst heb ik er 1 in de buurt van den haag, mocht er iets zijn waardoor ik snel naar de dierenarts moet.

honden page profiel Linda Linda 3 doggies

honden foto van Linda

" @ maxine die zit in putten :-)
@ marlies ik zie het hetzelfde als jij...brokken okaay maar wel goede brokken en anders kvv of andere vorm van vers.
enten zo min mogelijk en alleen de noodzakelijke. "


Wat is er zo bijzonder aan de da in Putten dan? Zijn ze voor versvoer? Tegen enten? Ik ben wel benieuwd, het is niet zo heel ver van mij vandaan. Op hun site.. dierenkliniekputten.nl? Zie ik niet zo veel bijzonders?

honden page profiel Pack MemberPack Member 3 doggies

honden foto van Pack Member

@ Marlies & Taika - Geweldig, wat fijn voor jullie.
Wij hebben trouwens ook een verrekt goede DA en dat is zoveel waard. Onze DA is behalve erg kundig trouwens ook sociaal. Toen Bara ziek werd is er eerst een onderzoek onder narcose geweest. Ze bleek Legg-Calvé-Perthes syndroom aan 2 kanten te hebben, dus nog maar 5 maanden oud en al aan 2 heupkoppen geopereerd. Daarna kwam er nog een laparoscopische sterilisatie, want zo’n hondje mag natuurlijk nooit nageslacht. En weet je, hij heeft maar één operatie in rekening gebracht.

honden page profiel delilah, (mede)baasje van drumdelilah, (mede)baasje van drum 3 doggies

honden foto van delilah, (mede)baasje van drum

een goede DA is altijd fijn :-D

hier zijn ze (tot nu toe onze ervaringen) ook erg fijn. gaan leuk en rustig met de dieren om. vragen rustig of je misschien zou willen helpen. de hectingen van een opvanghond moesten er nog uit en dat deden ze wel even gratis :-D

honden page profiel delilah, (mede)baasje van drumdelilah, (mede)baasje van drum 3 doggies

honden foto van delilah, (mede)baasje van drum

" @ Jacqueline, Jacky en Joy: 'eerlijk' is het woord inderdaad! Hij zei ook: tja, als dierenarts kunnen we natuurlijk niet adviseren om niet te enten, maar dan dus maar zo min mogelijk enten.

En ik vind dat wel een goed iets. Het voelde voor mij op die manier niet zo zakelijk. Kijk, een dierenarts kan ook makkelijk zeggen: nah, kom toch elk jaar maar terug voor je enting hoor. En dan wordt er dus 3x zoveel aan verdiend, want het is gewoon 3 jaar geldig en niet 1 jaar. Maar hij deed dus wat het beste voor het dier was, niet voor de praktijk. "



sommige denken dat ze dan het meeste verdienen, maar ik denk dat als jij mensen goed en eerlijk advies geeft dat dat best wel eens beter kan werken. men is enthousiast en dat wordt toch door o.a. mond op mond reclame doorgegeven :-D alleen zien sommige DA,dierenwinkels e.a. mensen dat helaas nog niet in :'(

honden page profiel delilah, (mede)baasje van drumdelilah, (mede)baasje van drum

honden foto van delilah, (mede)baasje van drum

"

Maar het liefst heb ik er 1 in de buurt van den haag, mocht er iets zijn waardoor ik snel naar de dierenarts moet. "


onze DA zit in naaldwijk, maar vaak zijn we er nog niet geweest hoor. was nog niet echt nodig. 1x chippen en 1x hechtingsdraden eruit halen.

honden page profiel delilah, (mede)baasje van drumdelilah, (mede)baasje van drum

honden foto van delilah, (mede)baasje van drum

oja ze hebebn ook een nieuwe techniek uitgevonden: laparoscopie

dat is met steriliseren.
even in het kort:

-zeer korte operatieduur
-kleiner wondoppervlak
-beter zicht tijdens de operaties

ik had het foldertje doorgelezen en zag er echt netjes uit!

honden page profiel ChickaChicka

honden foto van Chicka

Dat is nogal een verschil van omgang en denkwijze als je vorige dierenarts Marlies.

Gelukkig dat je bij hem terecht bent gekomen, dit is zo belangrijk voor je kanjer een goede meedenkende dierenarts


Het is altijd fijn als een dierenarts met je meedenkt, ik heb er gelukkig ook zo,n 1, echt een gevoelsmens naar de diertjes toe

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nieuwe dierenarts, zo kan het ook!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: luistert jullie hondje goed?
^