Mijn vriendin is al een tijdje opzoek naar een hondje wat bij haar gezin past.
Nu wilde ze gaan voor een calvelier nou dat hebben we gelukkig van de baan kunnen schuiven.
Toen de vraag wat dan twijfel amerikaanse of engelse cocker.
Dus dat werd weer uitzoeken kijken enz, en gister een dagje Winner waar ze met veel fokkers heeft kunnen praten.
En ja in de auto was ze er uit het moest een engelse cocker worden alleen moest manlief nog even hier in mee gaan want die wilde graag een beagle.
Begin van de avond belde ze het werd een engelse cocker en ze konden gaan orieteren naar een goede fokker.
Wordt ik vanmorgen gebeld ze gaat vrijdag kijken bij een nestje via marktplaats en mag het hondje gelijk meenemen want ze zijn dan 8 weken en dat natuurlijk weer voor een koopje omdat iemand het leuk vind een nestje.
Ja wat is dan je mening.........grrr zo vaak gebeld mening gegeven enz enz nu gewaarschuwd let op broodfok ze zijn zo gehaaid maar wat is het antwoord......ik haal het hondje dan maar weg daar ook zo zielig voor de kinderen als we er niet voor gaan
ik maar gelijk boos geantwoord werk jij maar mee met deze dierenmishandeling en weet je wat pas erg is voor je kinderen een doodziek hondje die mischien binnen een maand dood is.
Even niet gezegt en er vanuit gaand dat dit om broodfok gaat maar wel met diverse risco's van een goedkoop hondje die nergens op getest zijn en mischien met alle gevolgen van dien.
Bedankt hoor voor al je inspanning en hulp en tips enz enz................
kijk daar kan ik me nu echt boos om maken binnen een dag beslissen wat voor hond het wordt en binnen een week een hondje is huis, zal wel aan mij liggen dat ik het niet helemaal snap



3 doggies














