Single en een hond mogelijk ?

139 reacties · pagina 2 van 5

Dobrygoedgekeurde fokker

26 oktober 2011, 16:47

Maar .......... ik moet zorgen dat ik niet verliefd word op zo'n hond !
;-)

heb je een foto van de hond?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Single en een hond mogelijk ? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

daven

26 oktober 2011, 16:52



ja door je enthousiasme ,maakt je ons ook hyper en nieuwsgierig ;-) :-D :-D :-D whahahahaha lol


foto foto ;-) O-) O-)

monique

26 oktober 2011, 16:58

" Hallo allemaal,

Ik heb helaas geen partner en ook geen kinderen. Ik denk eraan om een hond te nemen, maar het lijkt wel alsof het een onbegonnen zaak is. Zijn er hier ook mensen die single zijn en een hond hebben ? Zo ja; hoe regel je het in de middag ? Kan je het wel combineren met je werk. Wat ik wel aan wil geven is dat ik geen contact meer heb met mijn familie, dus daar kan ik niet op rekenen.

Alvast bedankt !
"
hoi ik ben ook single en heb 2 honden maar als je veel uren maakt dan is het wel lastig, want als je een puppy neemt daar moet je veel tijd in kunnen stoppen, of je zou voor een oudere hond moeten gaan die wel al zindelijk is, majah belangerijkste is hoeveel tijd heb voor de hond, ik heb wel 2 hondjes maar ik werk niet dus heb alle tijd voor ze, anders had ik ze niet genomen.. veel succes met je beslissing ben benieuwd

isabelle

26 oktober 2011, 17:00

"



maar het beste is natuurlijk een lieve vriend ;-) :-) "


helemaal waar! :-D maar hondje is een hele mooie aanvulling op je leven met en al helemaal zonder partner ;-) :-D

Zonnig schreef het onderwerp

26 oktober 2011, 17:21

Hahaaa en hier is de link :
http://www.dierenhulpzondergrenzen.com/AdoptieDetails.aspx?dierid=11469&naam=Lost

Ik woon in een omgeving met veel water, bos, uitlaatroutes, meer en strand. Ideaal om een hond uit te laten.

Hij heeft de ideale hoogte 38 / 39 cm. Groter moet ook niet in een appartement.

Maar voor de zekerheid zeg ik het nogmaals :-) ; ik ben natuurlijk een gastgezin, dus ik adopteer hem niet.

daven

26 oktober 2011, 18:44





mooie hond ,veel plezier ermee ;-) :-D :-D :-D

Zonnig schreef het onderwerp

26 oktober 2011, 20:14

Dobry : volgens mij ben ik inderdaad in de war met de hond waar ik het gisteren met ze over had. Die was inderdaad 38/39cm. Ik zie de hoogte van haar er ook niet bij staan, dus het kan best zijn dat ze groter is. Ach nou ja; dat maakt toch niks uit.
Als ik zelf een hond aan zal schaffen dan vind ik de hoogte wel belangrijk, want ik woon wel in een appartement.
Ik heb nog niks van ze gehoord, dus wanneer hij hier komt is nog niet duidelijk. Zal vast al iets gepland staan, want anders stuurden ze mij zijn profiel niet. Wel bijzonder dat zo'n hond per vliegtuig hier heengaat. Er gaan vast meerdere honden mee.
Dat wordt shoppen ! Moet alles aanschaffen, want alleen het voer wordt (gedeeltelijk) vergoed en dierenartskosten uiteraard. Ik vind het ook wel leuk hoor om spullen te kopen. :-)

De hond Pini gaat gelukkig ook naar een gastgezin ( gisteren vroeg ik nog specifiek hoe het met deze hond gaat ) :
http://www.dierenhulpzondergrenzen.com/AdoptieDetails.aspx?dierid=11600&naam=Pini
Moet je het filmpje maar eens zien en lees haar verhaal maar eens. Echt te triest voor woorden. Zij komt ook uit Griekenland net zoals de hond die bij mij komt.

Wen's stuiterballen

26 oktober 2011, 21:26

Ja hoor dat kan,

Ik ben wees en was alleengaand. Nu heb ik twee honden. Ik werk om de week als nachtzuster. Goed te combineren. Als ik mag werken gaan ze 's morgens uit en 's middags als ik weer wakker ben.
Daarnaast wordt er in die week meer gespeeld.

Dobrygoedgekeurde fokker

26 oktober 2011, 22:40

Die twee hondjes op het filmpje, wat sneu zeg, hopelijk komen die beiden ook gauw op een goed plekje terecht.

Pepijn & Otis

26 oktober 2011, 22:49

Wat leuk dat je een hondje tijdelijk op gaat vangen! :-D

Wat ik me alleen altijd afvraag... waarom denken mensen dat je op een appartement alleen een kleine hond kan houden? Ik woon op een appartement (en heb teckels, zijn klein, maar dat doet er niet toe), maar mijn woonkamer is net zo groot als die van mijn ouders (met grotere honden) met een gewoon huis. Ok, zij hebben een tuin, maar dat is het enige verschil. En als het goed is laat je je hond uit. Een tuintje is leuk natuurlijk, maar niet noodzakelijk voor het houden van een hond. Dus wat maakt dat je volgens jou op een appartement geen grote hond kan houden? Is geen kritiek hoor, vraag het me oprecht af.

Christien&Chelsea

27 oktober 2011, 11:37

Het traplopen 3 à 4x per dag lijkt me niet ideaal voor de hond.. En als de hond bijvoorbeeld 's nachts diarree krijgt ofzo ben je vaak al te laat met buitenkomen..

patricia

27 oktober 2011, 11:51

Hallo Allemaal,

Haha ik ben ook een singel. Ik heb 4 Chihuahua's en 2 bordercollies en heb een partime baan en ben de woensdagen vrij. Ik werk op het voortgezet onderwijs en woon dicht bij mn werk en kan tussen de middag naar huis om voor mn doggies te zorgen. Ik heb bewust gekozen voor partime werken omdat mij doggies mn alles zijn!

Zonnig schreef het onderwerp

27 oktober 2011, 11:58

Ja, ik dacht dat je in een appartement alleen maar kleine en middelgrote honden kon nemen !
Ik zal ook niet een hele grote willen nemen, maar als ik het goed begrijp maakt het dus helemaal niet zoveel uit.
Ik heb wel 2 katten en daar wil ik wel rekening mee houden.

Dick

27 oktober 2011, 11:59

Kan je dat beest niet aandoen.
Het is egoistisch om het toch te doen.
Een hond kwijnt weg op die manier.

Zonnig schreef het onderwerp

27 oktober 2011, 12:09

Dick,
Ik reageer op de mening van een ander. Ik ben helemaal niet van plan om een grote hond te nemen !
Ik ben wel op zoek naar constructieve antwoorden. Mensen moeten wel gewoon wat tegen elkaar kunnen zeggen. :-)

Pepijn & Otis

27 oktober 2011, 12:27

" Het traplopen 3 à 4x per dag lijkt me niet ideaal voor de hond.. En als de hond bijvoorbeeld 's nachts diarree krijgt ofzo ben je vaak al te laat met buitenkomen.. "


Ja, als je geen lift hebt en je moet een berner het hele eerste jaar naar boven en beneden tillen, lijkt het me inderdaad niet zo slim haha. Maar als je een lift hebt of op de 1e verdieping woont lijkt me dat toch in veel gevallen (voor die berner zou ik zonder lift sowieso niet kiezen O-) )geen probleem.

Als ze 's nachts diarre krijgen ben ik er sowieso niet snel genoeg bij. Daar hebben ze meneer Dweil voor uitgevonden. :-)

Ik ben er gewoon altijd zeer verbaasd over dat mensen zo moeilijk doen over een appartement. Ik heb zelf een behoorlijke woonkamer, een flink (stenen) hoekbalkon en de flat beschikt over een lift. Ik heb zelf 2 teckels, maar de honden van mijn ouders zijn hier ook regelmatig. Dan lopen hier 4 honden van verschillend formaat rond en heb echt niet het idee dat dat meer of minder zielig is dan wanneer ze bij bijv. mijn ouders rondlopen. Of zouden mensen er meteen van uit gaan dat je geen lift hebt en de hond dus veel trappen moet lopen als je op een flat woont en dat ze daar over vallen?

Maar goed, dit gaat nogal offtopic, maar moest het even kwijt haha. Sorry daarvoor!

Helma en Balou

27 oktober 2011, 21:24

Hee zonnig wat goed dat je eerst gaat `proef`draaien met een adoptiehond.Een hond kan zeker zorgen voor weer structuur in je leven.
Ik weet niet waar je woont maar je kunt een balletje opgooien bij vrienden en kennissen ik wed dat je daar zeker wel een oppas vind voor je hond.
Heel veel succes en laat ons mee genieten van je leven met een hond. :-D :-D

Zonnig schreef het onderwerp

28 oktober 2011, 00:46

Hoi Helma en Balou,

Bedankt voor je lieve email ! O-)

Het probleem is, zonder zielig te doen, dat ik geen vrienden en kennissen heb. Ik heb wel 2 penvriendinnen, maar die wonen helemaal in de omgeving van Den Haag. Ik moet dus op een andere manier een opvangadres vinden ?

Op dit moment is het natuurlijk ideaal om een hond te nemen. Ik zit nu nog thuis en ik heb uitgebreid de tijd om met hem op training te gaan, om extra lang te spelen en wandelen en uiteraard om hem dingen te leren. Ook kan ik hem / haar trainen om een paar uurtjes alleen te zijn.

Probleem blijft nog steeds; zal ik bijtijds een opvangadres vinden, mocht ik straks een nieuwe baan hebben en ik kan het niet combineren ? Maar ja, het duurt toch nog wel een behoorlijke tijd voor ik wat gevonden heb of voor we een nieuwe werkrichting hebben gevonden. Ik kan ook alvast gaan zoeken zodra ik een hond heb aangeschaft of voor de aanschaf plaatsvind. Ik heb denk ik wel een half of 3/4 jaar de tijd.

José • Rover

28 oktober 2011, 04:16

Tuurlijk is het super dat je zo'n hond de kans geeft! Je hebt er de tijd voor en die moet je ook aangrijpen. Je geeft aan dat je bang bent om verliefd op die hond te worden... tuurlijk gaat dat gebeuren! Je ziet die hond opleven/opbloeien...
Staar je niet blind over het alleen laten zijn van een hond, velen die het goed doen. Hen bv collega's die hele dagen werken met een hond en dat gaat super. Het gaat erom, wat kan je verder een hond bieden?

Heb je een stabiele omgeving, genoeg beweging (boswandelingen, strand, losloopgebieden e.d.) en wat is de hond gewend?

Mijn man zit in het leger en ik werk ploegendienst (altijd late middag/avond), maar had afgesproken met een pup, je komt iedere dag thuis! (reistijd boeit niet). Zodoende is onze hond maximaal 3 dagen achtereen (ik werk expres 80% vanwege de hond) 3 uur als ik laat moet beginnen of 5 uur alleen als ik vroeg moet beginnen. Ik werk ook weekenden, mijn man alleen door de weeks...

Maarr, 3x per jaar moet mijn man op oefening en is de hond wel alleen als ik moet werken... Mits genoeg beweging is dat geen punt.
(gelukkig geen Afghanistan meer... dat trek ik ook niet die 5 maanden ;-) )

May

28 oktober 2011, 11:28

Waar woon je Zonnig?
Miss kunnen mensen die ook hier lid zijn en bij jou in de buurt wonen straks wel wat voor je betekenen.

Zonnig schreef het onderwerp

28 oktober 2011, 12:37

Hallo allemaal,

Even terugkomende op de laatste mailtjes:

Ik woon in Groningen in de omgeving van het Hoornsemeer en circa 10 minuten van het Stadspark.
Het is echt ideaal want hier in de buurt is veel water, zijn veel wandel- / fietsroutes, uitlaatgebieden voor de hond, bos en strand.

Ik ben 's avonds niet veel weg en ik heb niet veel mensen over de vloer. Ook ben ik niet het type dat harde muziek etc. draait. Zowieso zal ik met zo'n hond op training gaan. Daar heb ik best zin in. Spelen met de hond lijkt mij ook erg leuk.

Ik heb 2 katten, dus het moet wel een hond zijn die met katten overweg kan.

May

28 oktober 2011, 16:29

Je hoeft geen toestemming te vragen hoor of je er wel een mag.
Gewoon doen, je lijkt me wat eenzaam, met een hond ben je nooit alleen, veel succes met je opvanghond.
Houd ons op de hoogte, ik woon helaas aan de andere kant van het land dus ik kan niet veel voor je betekenen maar er zullen vast wel HPers in groningen zijn

Zonnig schreef het onderwerp

28 oktober 2011, 16:44

Goed dat je dat zegt ! Nou ik vraag geen toestemming, maar ik denk dat ik met mijn hoofd te vol zit. Alsof ik het een beetje nodig heb dat iemand mij over de streep trekt. Nou ik voel me niet echt eenzaam, alleen dat ben ik de afgelopen jaren wel geweest. Ik voelde mij al zeer lang niet happy en ook is het contact verbroken met mijn familie.
Ik neem geen hond om die reden, maar ik realiseer mij wel dat een hond voor mij zeer veel voordelen heeft; en ik blijf niet hele dagen meer alleen thuis en ik leg meer contact met andere mensen en ik heb meer interactie dan met mijn katten.
Ik heb de afgelopen dagen gewoon maagpijn van dat wikken en wegen.

May

28 oktober 2011, 17:03 3 doggies

Geen buikpijn hebben hoor, volg je gevoel, ik denk dat jij een hond een fijn leven kan bieden.
Om de reden die jij omschrijft zou ik wel een hond in huis halen, ik kan niet tegen alleen zijn, ik heb ook een kat maar da's toch anders dan mijn hond.
Geen interactie en dat is wel wat ik nodig heb.

Rowan

30 oktober 2011, 09:36

Ik woon samen met mijn 2 honden (maltezer en japanse spaniel) en dat gaat prima ze zijn mn alessie"s.Toen ik werkte bleven ze 5 a 6uur alleen,en dat gaat prima.
Zie weinig nadelen als je alleen woont.

Zonnig schreef het onderwerp

30 oktober 2011, 11:21

Hallo Rowan,

Ik zal langer weg zijn dan 6 uur. Ik vind het dus belangrijk dat de hond tussen de middag door een oppas of door de hondenuitlaatservice wordt uitgelaten.

Het liefst heb ik natuurlijk een oppas, alleen ben ik benieuwd of ik in de 6 a 9 maanden dat ik thuis zit iemand kan vinden voor als ik straks een nieuwe baan heb( mits het niet te combineren valt met mijn nieuwe baan ).

Ik vraag mij dus af of ik wel bijtijds iemand kan vinden.

Helma en Balou

30 oktober 2011, 12:25

Als jij nu alvast gaat zoeken wed ik dat jij tegen die tijd als het nodig is vast wel een oppas zal vinden. :-D :-D

Hanna

30 oktober 2011, 12:46

" Hallo Rowan,

Ik zal langer weg zijn dan 6 uur. Ik vind het dus belangrijk dat de hond tussen de middag door een oppas of door de hondenuitlaatservice wordt uitgelaten.

Het liefst heb ik natuurlijk een oppas, alleen ben ik benieuwd of ik in de 6 a 9 maanden dat ik thuis zit iemand kan vinden voor als ik straks een nieuwe baan heb( mits het niet te combineren valt met mijn nieuwe baan ).

Ik vraag mij dus af of ik wel bijtijds iemand kan vinden.
"


Door je hond krijg je zeker contacten met hondenbaasjes buiten je huis. Wie weet wat er op je pad komt qua opvang mogenlijkheden. Ik vind het super wat ik lees.

Ik ben single en heb vier honden en een opvanghond..allemaal uit het buitenland.
Maar...ik werk niet meer door mijn leeftijd, heb dus alle tijd.

Het gaat je vast lukken....zeker als ik lees hoe je er over denkt...wikt en weegt.

Veel plezier met je opvanghond...blijf benieuwd/je volgen naar je avonturen. :-D

K.elly->T.yson&K.ena

30 oktober 2011, 18:57

hier ook singel en ik heb er ook 2 :-) ik woon wel terug bij mijn ouders maar 90% van hun opvoeding kosten en alles zijn allen voor mij :-) en dat gaat prima .. ik heb gelukkig wel veel hulp van mijn zus :-) en mijn mama staat mij ook veel bij maar het meeste doe ik zelf, hun lessen, de trainingen, wandelingen :-) is doenbaar ... eventueel een uitlaatdienst ?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Single en een hond mogelijk ? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^