Nieuw gezinslid !!! zoooo blij

38 reacties · pagina 2 van 2

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

14 oktober 2011, 19:45 3 doggies

Wat een mooie Golden !!!! Van harte gefeliciteerd met de nieuwe aanwinst bij de familie !

Nog heel veel plezier samen !!! Met een Golden erbij moet dat zeker lukken !!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nieuw gezinslid !!! zoooo blij" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Randje

14 oktober 2011, 23:41 3 doggies

Bas past op zich wel bij Tommie en Sasha. :-D

Lopes schreef het onderwerp

15 oktober 2011, 13:05

@ Marie : dit gaat zeker lukken , hij is al helemaal ingewijd en heeft het goed naar z'n zin zo te merken.

hij is nog heel speels en vrolijk en kan het goed vinden met de kleintjes !
gisteren hebben we hem even gewassen omdat hij behoorlijk muf rook O-)

Verder houden we de naam nog even op King Loubas - roepnaam bas

dat is voor hem denk ik het makkelijkste omdat hij deze naam kent en daar goed op reageert als je hem roept.

:-D

Kaatje

15 oktober 2011, 13:11 3 doggies

Nog steeds helemaal leuk O-) ...
Loubas klinkt ook als Bas, als je de klemtoon op louBAS legt.

Lopes schreef het onderwerp

15 oktober 2011, 17:53

ja toch :-D hij reageerd net zo goed als bij bas, en eigenlijk zeggen we nog veel bas tegen hem hihi

vanmiddag zijn we even lekker lang wezen wandelen en hij vond dit helemaal prachtig ! zwemmen rennen en gek doen met Tommie :-D


u-will-b-in-my-heart

15 oktober 2011, 18:25 3 doggies

Gefeliciteerd met jullie aanwinst!! :-D
Ik wou als mn pup een reu was geweest hem Chilly noemen, een beetje stoer, maar ook lief. Ik vind namen uitzoeken altijd moeilijk en vooral heel erg persoonlijk.
Het is een heel mooie en ook stoere Golden moet ik zeggen! Al is ie nat op de foto :p O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nieuw gezinslid !!! zoooo blij" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^