Wij hebben een zwart harig hondje, een poedeltje welke we niet gaan trimmen maar enkel borstelen en zo nu en dan helemaal een korte coupe geven. Nu wilt mijn vriend graag voor in het donker iets van een lampje aan haar halsband. Dit hadden we dus ook gekocht, 6 euro voor een veel te duur waterdicht lampje wat je aan de halsband kan klikken. Echter, bij de eerste wandeling is dat lampje dus al kapot gegaan en kwijt geraakt. Ik ben de gehele route 2 keer na gelopen, maar heb hem helaas nergens meer gevonden.
Duidelijk is dus dat ik niet nogmaals 6 euro voor zo'n flutlampje ga betalen, en nu zit ik dus te denken aan iets anders wat ook goed zichtbaar is.
Reflecterende halsband vind ik niet opvallend genoeg, maar nu dacht ik zelf daar een los fietslampje aan te hangen? Die zijn ook waterdicht, en geven goed licht. Plus dat als die onderweg kwijt raken ze makkelijker terug te vinden zijn dan zo'n klein hang-lampje. Maar zal dat misschien te zwaar zijn voor ons pupje? Of is dat een goede oplossing?
Hebben jullie nog andere tips?



















