
Ik zag een paar dagen geleden in een topic iets over dat een hond een andere hond nooit in de zijkand van de nek coorigeert, maar wat is dit dan?
is dit spelen, correctie of kalmering?
ik weet trouwens niet wat voor n commentaar er bij gegeven word want mijn geluid deed t niet
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "toch wel correctie in de nek??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

het word op het einde een paar keer over laten zien, maar ik kan er niet iets speciaals uithalen (de lichaamshouding dan)
3 doggies 
In het filmpje noemen ze het ''attention seeking'', iets wat mij erg sterk lijkt, vind het er nogal eng uitzien hoe die pup ineens zo om valt..Ziet er naar mijn idee ook niet uit als een correctie.
Maar wat dan wel?
3 doggies 
Ik vind het er heel raar uit zien.
Die pup valt echt raar op de grond.
Het ziet er niet echt uit als een correctie, misschien is het toch om die pup te kalmeren?

@caitlin,
daarom vond ik het zo raar de hond die het doet lijkt me niet 'boos' ofzo en het lijkt idd niet op een correctie...
het ziet er idd wel eng uit, net alsof de spieren iutgeschakeld worden ofzo
3 doggies 
hij valt wel heel apart.. mijn honden spelen ook met elkaar en pakken elkaar ook wel in de nek om neer te leggen maar meer uit speelsigheid dan ech corrigeren!
3 doggies 
3 doggies 
3 doggies 
Doet me denken aan Fainting Goats.
http://www.youtube.com/watch?v=we9_CdNPuJg
3 doggies 
hij valt, hij kijkt snel, gaat liggen en rent weer verder
Lijkt mij dat hij het kunstje aangeleerd heeft en het nu uit eigen enthausiastme tijdens het spelen ook een keer doet, uit gekkigheid wellicht.
3 doggies 
3 doggies 
Gisteravond een film overgezet op mijn PC, van een uitdagende pup tegen een hond van 10 jaar.
Tot mijn grote verbazing werd mijn pup wel een stuk of 8 keer tegen de grond gedrukt omdat zij in zijn pootjes beet, puur uit speelsheid.
Ik filmde het ,maar moest het ook stoppen ,want ze wist niet van ophouden.
Later een stukje waar de pup een speeltje wou afpakken,ook op zo'n springerige manier. Ze kreeg een behoorlijke snauw en een blaf, en ze wist het even niet ,dit had hij nog niet bij haar gedaan. Zij droop af.
Bij de honden onderling gebeurt dit aan de zijkant,de nek ,het tegen de grond drukken.De hond zegt hier mee ,stoppen nou. De pup moet het nog leren.De volgende keer met een flinke snauw.

3 doggies 
3 doggies 
dit lijkt me een aangeleerd kunstje
maar grappig om te zien
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "toch wel correctie in de nek??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?