Yvonne, !!!!!!
ik woon hier nu bijna twee jaar, en bamse was nog maar net drie maanden, dus ja vloerbedekking was geen keuze, en laminaat voor een pup is uit den boze, en op de beton gaan zitten een jaar lang voelde ik ook niets voor. zo ongezellig he.
heb toen besloten voor vynil, ben er ontzettend blij mee, stroef en niet glad, een emmer sop erover heen en klaar. vynil was er een keer in de maand erover heen en stralend weer. nou dweil ik wel iedere dag, dus.
en ik heb een parket kleur gezocht, lijkt dus net houd. kan niet beter voor bamse, heeft ze een keer gezwommen in de winter kan ze gewoon lekker opdrogen toch in de woonkamer, zeil is niet onderhevig aan nat, en laminaat natuurlijk wel. nou heb ik een grote harige bol in huis, en jij Yvonne, ik zie hem lekker op de vensterbank zitten, lekker boven de verwarming, zo droog
en ik heb overal het laten leggen, boven ook. in de keuken gang berging, lekker makkelijk. een keer per dag een emmer sop erover heen en klaar.
doei doei willemijn.