Aan alle NIET serieuze hondeliefhebbers!

200 reacties · pagina 2 van 7

Hannah en Pépé

4 september 2011, 19:52

Weet je wat me opvalt O-)
Dat alle serieuze hondenliefhebbers dit topic aan gaan klikken. Haha!!
Ik trouwens ook hoor ;-)
Maar het viel me gewoon op!!
Haha!



xx Hannah

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aan alle NIET serieuze hondeliefhebbers!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

~**Saar, Dexx & Daya **~ schreef het onderwerp

4 september 2011, 19:52

@ dobry.

Ik ben niet erg op de hoogte hoor,maar zou je me misschien uit kunnen leggen hoe dat werkt.
want ik neem aan dat de IP adressen meegaan.
maar wat als ik me nu bwvs aanmeld als gast en onzin verkoop op het forum.
Dat wordt uiteraard opgemerkt.
En dan kom je op de "zwarte lijst" of zo?
of kun je dan gewoon weer als gast aanmelden.
Want ik neem aan dat je als forum eigenaar(of hoe je zoiets noemt)
ook aan de bel kunt trekken als steeds dezelfde eikels dit doen??
want ik las eerder ergens in een forum wat gesloten was dat de gast 3 gastacounts had en een profiel.
Worden zulke mensen dan op basis van hu ip adres verbannen of geblokeerd van het forum?

of ben ik nu het padje kwijt
;-)

Dobrygoedgekeurde fokker

4 september 2011, 20:03

Als je ziet dat iets niet klopt kan je de modknop gebruiken en kunnen we aktie ondernemen.

Als je als gast onzin verkoopt kunnen we kijken of dit je eerste keer is, of dat je dat vaker doet, en of je misschien al een profiel hebt.

Claire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

4 september 2011, 20:14

Hoi Dobry,

nu kom ik met een waarschijnlijk heel erg domme vraag.... namelijk... de modknop ????....

is dat de link, als je eerst je eigen "naam" bovenin aanclickt.... en dan staat er onderaan

DEZE PAGINA
moderator roepen?




Dewi & de doodles

4 september 2011, 20:15

Ook ik ben het er helemaal mee eens!! Soms zie je echt zulke topic's waar van je denkt is dit wel HP? Ik zou zeggen zorg gewoon dat je als gast niet kan reageren dat lost niet alles op maar alvast een beetje. En als je dan toch nog zo een topic maakt dan krijg je een waarschuwing en daarna een ban ofzo! ;-)

Bernadet- Dhani-Shasta.

4 september 2011, 20:17

Ik vind dat je gelijk hebt. zo is ik laatst een heel topic gelezen, zelfs een traatje weg gepinkt.
lees ik op de laatste pagina dat het weer een fake topic was.

Irene Emma.

4 september 2011, 20:18

" Mssn is het een goed idee dat gasten niet meer vragen kunnen stellen, verplicht aanmelden. Of, als een gast een vraag heeft, eerst verplicht een berichtje sturen naar de modjes? "


Ja dat vind ik een strak plan,maar veel werk voor de mods,verplicht inloggen.
Een poos geleden heb ik geprobeerd in te loggen bij een brei site,ik zocht nieuwe steken.Simpel zou je zeggen .Ik moest wachten op een goed keuring dat heeft een week geduurd, toen kreeg ik een mail dat ik, noem het maar aangenomen was.
Even het verschil met hier,je bent hier als gast gelijk binnen en kan alles zeggen wat je maar wil.

Irene Emma.

4 september 2011, 20:22

" @ dobry.

Ik ben niet erg op de hoogte hoor,maar zou je me misschien uit kunnen leggen hoe dat werkt.
want ik neem aan dat de IP adressen meegaan.
maar wat als ik me nu bwvs aanmeld als gast en onzin verkoop op het forum.
Dat wordt uiteraard opgemerkt.
En dan kom je op de "zwarte lijst" of zo?
of kun je dan gewoon weer als gast aanmelden.
Want ik neem aan dat je als forum eigenaar(of hoe je zoiets noemt)
ook aan de bel kunt trekken als steeds dezelfde eikels dit doen??
want ik las eerder ergens in een forum wat gesloten was dat de gast 3 gastacounts had en een profiel.
Worden zulke mensen dan op basis van hu ip adres verbannen of geblokeerd van het forum?

of ben ik nu het padje kwijt
;-) "



Je bent niet van het padje ,dat had ik geschreven,vanmorgen had ze nummer 3 aan gemaakt en overigens weer gesloten,het schijnt dus te kunnen.

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

4 september 2011, 20:24

In het modteam hebben we al een hele tijd een flinke discussie over dit onderwerp. Alles heeft voor- en nadelen, maar ik ben blij ook iets te lezen hoe de forummers erover denken.

Irene Emma.

4 september 2011, 20:27

" Als je ziet dat iets niet klopt kan je de modknop gebruiken en kunnen we aktie ondernemen.

Als je als gast onzin verkoopt kunnen we kijken of dit je eerste keer is, of dat je dat vaker doet, en of je misschien al een profiel hebt. "


Dat zeg je nu wel even de knop gebruiken ,maar maak je niet bekend ,want de reactie zijn niet mis ,al zijn ze het met je eens, gek genoeg. Ik vond dat ik moest zeggen dat ik het was,dat doe ik dus nooit meer.Anoniem, hahaha

Ook ik ben vaak in tranen/pissig als er weer iets wordt geschreven wat achteraf s.... is.Ik begrijp heel goed dat de eigenaar het laagdrempelig wil houden zodat iedereen kan lezen/opzoeken/ reageren maar ik vind persoonlijk alsje echt veel intresse hebt je er geen probleem van moet maken om je even te registreren. Ik zit ook op andere fora's(sport/labrador) en als ik niet inlog/registreer kan ik wel lezen maar NIET reageren.

sofie, Lucky en Zita <3

4 september 2011, 20:35

Ik trap in zulke topics altijd met beide voeten in! O-)
Ik zou mezelf niet naïef durven noemen, maar eender begaan met vergiftigde en gevonden honden.
Toen het topic van de gevonden pup op slot was, was ik vol verbazing! Ik geloofde dat het een foutje moest zijn. Dus ik heb de meneer nog een vriendelijk mailtje gestuurd :-D *schaam*
Het is natuurlijk moeilijk. Je moet alles serieus nemen omdat je nooit helemaal weet wat echt is en wat niet.

Ik vind wel dat gasten, topics mogen aanmaken... Inderdaad omdat de drempel zo lager is. Maar misschien moet de gast, na het aanmaken van een topic VERPLICHT een profiel aanmaken. (het topic kan bijvoorbeeld op slot gaan tot de persoon in kwestie een profiel heeft. Beetje zo van Eerst profiel-dan antwoorden op de vragen. O-))

Ik wilde nog iets schrijven maar ben het even kwijt. Als ik er straks opkom, schrijft ik het nog even neer :-)

~**Saar, Dexx & Daya **~ schreef het onderwerp

4 september 2011, 20:35

http://www.hondenpage.com/hondenforum/89837/hond-leren-praten.php

ook weer zoiets waar ik meteen mijn twijfels bij heb.

Een hond leren praten?

Esther

4 september 2011, 20:45

"

Ja, maar zoals het nu loopt en de hoeveelheid bogus onderwerpen die aangemaakt worden denk ik dat er toch nagedacht moet gaan worden of dit wel de bedoeling moet zijn.. "


Helaas denkt Arjen hier niet zo over. Het moet een open forum blijven waar iedereen welkom is. Wat eerder niet het geval was, het is nu een hondenforum geworden die er al erg veel zijn maar dit is Arjen zijn keuze. Het informatieve is er af en mede daarom ben ik niet meer in het mod.team. Ook discussie's over CM moeten kunnen maar dit roept ook weer vele aanhangers op via google etc. maar Arjen wil het zo. Erg jammer :'(

Wel fijn om te horen dat meerdere mensen dat willen en dat doet het huidige mod. team goed.

.

4 september 2011, 20:45

was dat topic fake van die gevonden pup :'( ! Vind het wel lastig hoor ik kan ook niet goed het onderscheid maken in wat ik wel moet geloven of niet, naief nee dat zijn we niet maar begaan met honden, en het is en blijft moeilijk achter een laptop om te zien wat wel echt is of niet!
Denk dat het wel goed zou zijn als het hele "gast" gebeuren er af zou gaan. ik heb me zelf ook gelijk aangemeld voor een account toen ik op HP terrecht kwam. hoeveel moeite is het om even een account aan te maken?! Zo moet ik nog denken aan dat topic over Remco en zijn husky die vrouw die als gast een topic maakte en hem gewoon ging bedreigen!

Loes & Kaya

4 september 2011, 20:46 3 doggies

Misschien kan er een logo achter een gasten topic gezet worden.. dan kan iedereen alsnog reageren ookal zijn ze niet geregistreerd.. En kan je altijd nog kiezen of je het topic wil openen of niet..??

Ik vind het ook erg irritant maar ik heb er tot nu toe nog niet van wakker gelegen.. hopelijk gebeurt dat ook niet :'( Maar ik kan me voorstellen dat als je er wel veel tijd en energie insteekt dat je je belazerd voelt..

Sandra en Fleurtje

4 september 2011, 20:48 3 doggies

Tja groot gelijk word je toch ook gek van snap het ook niet.
Of mensen die advies vragenen daarna heel boos en verontwaardigd reageren.
Alles wat ze aan advies vragen is stom of ze praten eromheen word ik ook zo moe van vraag dan niets denk ik dan.

delilah, (mede)baasje van drum

4 september 2011, 20:51 2 doggies

klopt. het is echt vervelend. en daarnaast!!! als mensen eens hun verhaal wel serieus vertellen ga je al snel denken± zal het waar zijn??? stel dat het nu wel waar is dan zal diegene ook wel zoiets heben van ja euh.. dan niet. hp krijgt gewoon al snel een mindere naam :'(

jo

4 september 2011, 20:52 3 doggies

dat doet ons zeker goed om het eens te lezen.
het is zeker niet onze keus hoe het nu gaat.
maar ja wie zijn wij de bijtjes ;-)

Irene Emma.

4 september 2011, 20:58 3 doggies

" In het modteam hebben we al een hele tijd een flinke discussie over dit onderwerp. Alles heeft voor- en nadelen, maar ik ben blij ook iets te lezen hoe de forummers erover denken. "



Het is best moeilijk om je mening te zeggen als je niet presies weet hoe de mods er over denken. Zij vormen een taem en moeten het met zijn allen eens worden , en Arjen niet te vergeten.
Wij kunnen ook aan hun vertellen wat we leuk of niet leuk vinden, hun mail staat open, 24/7

D

4 september 2011, 21:02 3 doggies

Om dit te voorkomen, kan de beheerder van dit forum beter de regels zo maken, dat je pas kan reageren als je een account aanmaakt. Dit heb ik al eens eerder geopperd. Verder ook een account aanmaken met een normaal en geldig email adres, zodat degene altijd te bereiken is.
Alleen, ook dan kan men een verhaal gaan vertellen wat niet waar is, alleen zal het iets minder gebeuren.

En verder zou ik iedereen willen adviseren om je niet te veel in te leven in de verhalen, zodat je 's nachts niet wakker ligt. Want hoe zielig het allemaal ook is, je kan toch niet om alle zaken wakker gaan liggen die in de wereld gebeuren?

Ik heb ook een hondje in huis uit de brookfok, ik heb ook een eigen hondje met een trauma, ik heb ook met andere honden wat ergs mee gemaakt, maar als ik dat hier neer ga zetten, liggen jullie daar dan ook wakker van?
Stel je voor dat ik wakker ga liggen van alle verhalen hiero, dan had ik wallen tot aan mijn borsten.

Je kan het allemaal erg vinden, maar hé.....relativeer eens en zet je eigen leven hier niet voor op de kop. Wees wel een beetje bij de les, denk ik dan. Denk na en zet het van je af.
De mensen die deze verhalen neerzetten die dan niet waar blijken te zijn, tja......die kan je moeilijk de schuld er van geven dat jullie wakker liggen.

Maar dit is geheel mijn eigen persoonlijke mening hoor.

Sjoerd

4 september 2011, 21:03 3 doggies

Het komt ook wel eens voor dat mensen een antwoord alleen goed vinden als het overeenkomt met wat ze zelf vinden. Tsja dan heb je geen forum nodig denk ik dan :-D

Irene Emma.

4 september 2011, 21:16 3 doggies

" Het komt ook wel eens voor dat mensen een antwoord alleen goed vinden als het overeenkomt met wat ze zelf vinden. Tsja dan heb je geen forum nodig denk ik dan :-D "



Ja Sjoerd,dat is vaak heel vreemd je ziet het aan de botjes,krijgt iemand 1 botje en denk ik een geweldig antwoord maar niet wat ze horen willen. Nog een punt heel veel botjes worden niet uitgedeeld, mij gaat het niet om het aantal botje wat ik heb. Het is dat ze het gelezen hebben en ik heb vaak het idee dat dat niet zo is .Jammer de mensen hebben hun best gedaan om te antwoorden. De botjes bevestigen dat het gelezen is.

~*Sandy*Yoda & Yip*~

4 september 2011, 21:19 3 doggies

En toch weiger ik gelijk sceptich te zijn, ik wil niet zo zijn en weiger dan ook gelijk het negatieve van iemand te denken...tenzij het er zoooo bovenop ligt, zoals dat topic van de mensen die beide meer dan fulltime werken en dsn vragen of er een hond past bij hun....grrrr....

Da' s voor mijn gevoel hetzelfde als " niemand zegt meer hoi op straat" dus ik ook niet meer....ik wil niet zo zijn, en vind het dan ook absoluut ondenkbaar dat ik naar zo' n ( voor mijn gevoel) naar zo'n zelfde laagte zak als fakers....ik hoop dat dit goed gelezen wordt, het is lastig een gevoel te uiten via woorden....

Ik ben liever naif dan sceptich...

~**Saar, Dexx & Daya **~ schreef het onderwerp

4 september 2011, 21:23

oei nu besprur ik mezelf ook op een misstap!
ik deel bijna nooit botjes uit!
puur omdat ik er vaak niet eens aan denk!
Maar niet moedwillig of zo.

Marcella

4 september 2011, 21:24 3 doggies

ik zou niet eens weten hoe je botjes uit kan delen :-)

~**Saar, Dexx & Daya **~ schreef het onderwerp

4 september 2011, 21:25

4 september 2011 om 21:24
Je kunt Marcella doggies geven voor dit antwoord. Ik geef voor dit antwoord 1 2 3 doggies.


staat onderaan je bericht!
en deze ook kijk maar!

S&F.

4 september 2011, 21:30

Daar heb je een punt Sandy.

Ik heb de laatste tijd sterk het gevoel dat het topic van iedere gast of nieuwe forummer als onzin wordt neergezet. De meeste forummers nemen niet eens meer de moeite fatsoenlijk te reageren. Want ja, ook daar valt de laatste tijd wat over te zeggen.

Ik ben van mening dat wanneer je het onzin vind of wanneer je het niet gelooft je ook gewoon niet kunt reageren. Scheelt je een hoge bloeddruk en de sfeer blijft oké. Wat voeg je immers aan zo'n topic toe? Niets!

Eerlijk gezegd ben eerder al die 'schreeuwerts' zat. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aan alle NIET serieuze hondeliefhebbers!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^