Sorry DJ-Sophie-Angela, ik vindt de redenering wel vrij logisch, maar zelfs daar kan ik mij niet in vinden. Mijn oma had ook geen internet, nou wat doet zij, zij gaat naar de bieb en de boekenwinkel om informatie op te zoeken over het ras waar ze nog geen ervaring mee had, dus ook al heb je geen internet dan is er alsnog een goede weg om aan informatie te komen.
Maar zulke mensen vinden dat vaak te veel moeite (mijn mening), en als ze geen internet hebben, hoe weten ze dan zo'n broodfokker te vinden? Ik zie al jaren geen briefjes meer in de supermarkt hangen hoor
(Behalve dan zo'n oepsnestje wat je via via hoort.)
Tja iemand die in de bijstand zit die moet al op de centjes letten, dan vindt ik het ook raar dat je dan een (goedkope) pup haalt, want dat kost genoeg geld aan voer en alles. Dat geld zou ik liever besteden aan een kat of mooie cadeaus voor de kinderen, zodat de kinderen ook geen verdriet hebben dat het hondje ineens weg moet omdat het toch te duur is, te veel moeite kost of dat het ernstig ziek wordt.


3 doggies


















