Na een tijdje offline te zijn ben ik terug 
Ditmaal met een dilemma over men dierenarts... Chanel is ondertussen een jaar en voor de 1ste keer al ongesteld geweest, dit was in mei. Mijn dierenarts is ook de dierenarts die Chanel van bij de geboorte heeft behandeld dus en aangezien zij van in de geburen was vond ik dit zeer interessant om bij haar te gaan. Ook is zij van prijs redelijk schappelijk.
Maar elke 'keer' als ik contact opnam met haar was ze te druk bezig met haar consultatie of was het haar voicemail. En wat mij vooral frustreert is het feit dat ze nooit terug belt. Dit is ondertussen al 3x voorgevallen.
Nu had ik 3 maanden geleden een afspraak gemaakt om haar nu maandag te laten steriliseren en nu wou ik nog een aantal belangrijke zaken vragen dus had ik haar gisteren opgebeld maar het was weer voicemail dus heb ik haar een berichtje achtergelaten. We zijn nu 1 dag later en ze heeft me nog steeds niet terug gebeld en dit is nu al de 3de keer.
Dit komt zeer onprofessioneel over en nonchalant en stel ik mij de vraag of ze dat over de hele lijn is...
Wat is jullie mening???












