Waterblazer of föhn ?

39 reacties · pagina 2 van 2

Carla, Charlie & Douwe

23 augustus 2011, 16:02 3 doggies

Ik doe overigens wel altijd een mondkapje op als ik de waterblazer gebruik want er dwarrelen dan wel heel wat haren in het rond, dus ook niet in je woonkamer of keuken gebruiken want de haren zitten overal.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Waterblazer of föhn ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sanne

23 augustus 2011, 16:02 3 doggies

" Carla en Charlie: Kan je bij Jetty ook als particulier bestellen?

Sanne: die bedoel ik ook...wil alleen weten of hoe het geluid is? "


Ja hij maakt geluid. Ik kan het niet vergelijken en ik weet niet wat jij veel geluid vind. Ken je niemand die zo'n waterblazer heeft?

Dizzy schreef het onderwerp

23 augustus 2011, 16:02

Oohh...daar ben ik ook benieuwd naar!

We hebben hier een trimsalon van Jetty inderdaad...

Kan je de filter makkelijk schoonmaken?

Janca & Bailey{Luna R.I.P)

23 augustus 2011, 16:04 3 doggies

"

Mij is verteld/gedemonstreerd dat je ook altijd de vacht vanaf de huid moet uitblazen. Een waterblazer zou er juist mede voor moeten zorgen dat langharige vachten minder snel in de klit raken doordat je al het vuil er juist uitblaast. De vacht blijft dan "open" en ademt beter.

@Janca, dank je wel voor het delen van je positieve ervaring. Caine is nu nog jong en heeft zijn puppy vacht nog dus ik heb de waterblazer nog niet echt nodig maar wil hem er wel al aan laten wennen :-)


Groetjes Carin "

Dizzy schreef het onderwerp

23 augustus 2011, 16:05

Sanne :Nee, ken niemand die een waterblazer heeft in mijn omgeving....maar is het geluid heel hard? Daar kan ik mij iets wel bij
voorstellen :-D

Carla, Charlie & Douwe

23 augustus 2011, 16:06 3 doggies

" @Carla, die had ik eerst ook op het oog, maar weet niet hoeveel lawaai die maakt, ik heb andere gehoord daar werd je bijna bang van haha. En ik vind wel prettig dat je de filter makkelijk schoon kunt maken. "


Hij maakt wel veel herrie, vooral als je 'm op z'n hardst zet. Ik begin meestal rustig op de laagste stand en de meeste honden zijn er zo aan gewend. Bijkomend voordeel van de waterblazer vind ik dat je de vacht open blaast waardoor je op de hond z'n huid kijkt en deze zo ook meteen kan controleren op oneffenheden zoals evt. wondjes, wratjes, teken etc.

Sanne

23 augustus 2011, 16:06 3 doggies

Ja ik vind het wel meevallen. Ik kan het geluid wel opnemen, maar dat komt dan toch heel anders over. ;-)

Janca & Bailey{Luna R.I.P)

23 augustus 2011, 16:09 3 doggies

@Janca, dank je wel voor het delen van je positieve ervaring. Caine is nu nog jong en heeft zijn puppy vacht nog dus ik heb de waterblazer nog niet echt nodig maar wil hem er wel al aan laten wennen

t is inderdaad wel belangrijk om de hond te laten wennen..... luna was er eerst ook wat bang voor meer voor t geluid trouwens dan voor het geblaas. maar wat lekkers en ook gewoon maar ff doorzetten en na een paar keer is t dan wel oke.
en klitten heeft luna er nog nooit van gekregen trouwens die van mij heeft ook meerdere standen en blaast niet alleen vuil en losse haren uit te vacht maar maaakt ook heel snel droog. heb dr ooit eens met een fohn proberen te drogen duurde veel en veel te lang daar waren we zowel ik als de hond sneller zat van dan dat de hond droog was haha
groetjes
janca

Linda

23 augustus 2011, 16:11 3 doggies

Ik vind het het geluid van een stofzuiger maken.
Verder is het belangrijk de hond te wennen. De twee oudjes hier vinden het heerlijk, de jongste vind het nog een beetje eng, dus daarmee oefenen we nog.

Dizzy schreef het onderwerp

23 augustus 2011, 16:24

Sanne: :-D lijkt me wel leuk om allerlei waterblazer geluiden te horen!

De trimster waar Dizzy naar toe gaat heeft een waterblazer met een heel hard geluid. Hij ondergaat het zeg maar ;-)

Ik heb Dizzy vorige keer even geföhnd, maar dat schoot niet op...dat duurde heeeeel lang...ik was het eerder zat dan Dizzy :'(

Vandaar dat ik nu echt iets anders moet hebben.....

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Waterblazer of föhn ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^