Goedenavond iedereen!
Omdat ik een overgevoelige hond heb (stafford van nu 6 maanden) ben ik al snel overgestapt op geperste brok. Eerst farmfood en nu zijn we met biofood bezig. Het gaat echt super! Geen huidproblemen meer, geen diarree en een energieke pup zoals een pup hoort te zijn.
Nu wil ik graag die brokken aanhouden, maar bijvoorbeeld in de avond een beetje vers vlees er doorheen, of 1x per week een vers vlees dag. Ik heb eigenlijk geen idee wat het beste is.
Op de farmfood site las ik dat je het door de geperste brokken heen kunt doen, en dit is dan ook wat ik wilde doen, alleen dan bij de biofood brokken. Denken jullie ook dat dit kan of wat anders? Ik wil eigenlijk niet overstappen op volledig vlees. Hij is de laatste tijd al veel overgestapt en doet het nu super op deze brokken. Ook ben ik nog flink met hem aan het trainen, en zijn brokken zijn dan gewoon heel handig (ik verdeel zijn middagportie en soms zijn avondportie over de wandelingen en trainingen).
Nu heb ik gelezen over de farmfood fresh, en dit lijkt mij wel wat, alleen weet ik niet welke! In ieder geval de rundvlees, maar welke dan? De compleet of de enkelvoudige?
Ook wil ik graag andere tips, als andere iets beters weten dan FFF. Alleen zonder kip en zonder botten. Hij reageert namelijk niet goed op kip en botten vind ik toch een beetje eng. Zoals het FFF er uit ziet, vind ik eigenlijk super! Geen karkassen of iets dergelijks, gewoon vlees (of in ieder geval dat het er zo uit ziet). Ik weet dat het heel moeilijk klinkt haha, maar het is dan ook een moeilijke hond, en ik wil het echt goed doen!
Ik zou ook graag willen weten, als het door zijn brokken gaat, hoeveel ik er dan doorheen moet doen? gewoon half/half. Hij is nu iets over de 20 kilo, maar nog groeiende natuurlijk! Ook heb ik een chihuahua, waarmee ik eigenlijk hetzelfde wil doen. Moet ik dan gewoon met het oog voeren met die twee honden? Gewoon half/half dus, of wat anders?
Ik laat me graag informeren! Alvast bedankt!
Edit: Het wordt nu waarschijnlijk haaksbarf voor de mensen die geen zin hebben het hele topic te lezen. gemengd door het ochtend en avond portie (middagportie daar train ik mee). Ongeveer 100 gram per keer voor de stafford en 25 gram voor de chihuahua bovenop het voer (wat ik dan iets verminder).



3 doggies

Zij was veel te mager en ik geef haar werkelijk alles om niets te kort te komen nu haha.